Reviews
4.7
401 Reviews
Tell people what you think
Dyshi Hoxha
· September 29, 2017
Shume faleminderit per ndihmen.Keshilla shume te vlefshme��������
Edmonda Ylli
· January 18, 2018
faqe injorante e zoteruar nga injorante !!!!
Love Pink
· September 22, 2017
Faqja me e mire dhe me efikase .....bravo
Vipat Shqiptar
· November 8, 2017
Maska per fytyre dhe floke jeni thjesht fantastik!!!
Syla Bukri
· August 19, 2017
Fantastike kjo faqe..�� na ndihmon shume dhe jemi te kenaqura me keshillat tuaja kaq efikase!!
Elona Haxhihasani
· March 14, 2015
Me pelqen shume si faqe super per mua i meriton 5 yjet.Maskat per fytyren dhe floket jane bio.Une i bej per fytyren cdo jave ndersa per floket tani kam filluar dhe me pelqejne se po ti besh gjithmone ...rregullisht ka permeresim See More
Edlira Shori Mustafa
· August 18, 2017
Flm per keshillat teper praktike qe ha jepni janeshume TD mira
Stela S. Bregasi
· March 30, 2016
Shume faqe praktike. Receta te mrekullueshme per gjithcka. Flm. Suxese
Arianna Koraçi
· March 29, 2015
Ju falemderit shume per keshillat e juaja jane shume te mirseardhura nga une dhe normalisht te nevojshme ♥
Linda Morina
· July 14, 2016
jeni shum te mir per maska edhe me pelqejin maskat shum ju pershdes me nje dit te bukur shum qaooo tung
Manushaqe Zeqiraj
· January 4, 2017
SHume maska te shkelqyera per fytyren ju falenderojme per ndihmen qe na jepni
Ejona Telkiu
· March 12, 2015
Keshilla shume te vlefshme per cdo femer.ju falenderoj
Katerina Katja Bushi
· October 28, 2016
Ju pergezoj per selidhen Maska per fytyre dhe floket qe keni hapur,dhe nje here bravo
Vjollca Shala Mulaj
· March 13, 2015
Jeni te mireinformuar. Jepni informacione dhe keshilla te duhura. Bravo
Elijona Hasanaj-Adilaj
· May 15, 2015
Kjo faqe me ka ndihmuar shume me recetat e saj si per fytyren edhe per floket Ju falenderoj nga zemra per keshillat tuaja jeni shume te mire
Lejla Krasniqi
· February 4, 2016
jeni shum te mir flm qe gjeni kohe te na jepni disa keshilla te vleshme
Gashi Bled Blenda
· November 14, 2015
Jeni shum te sakta! Me pelqejn shum maska qe keni shpernda !!! Faliminderit ....Maska per fytyre &floke
Ilma Loxe
· February 28, 2016
Faaqeee fantastiikeee
Ju Na mesoni taktika te mrekullueshem,vetem a mund te SHIKONI komentin te KY postim ??
Raba Kadriu
· March 13, 2015
Jeni faqe e mrekullushme..Faleminderit per keshillat ju pershendes shume
Ana Myrto Ferracaku
· February 2, 2017
Ju pergezoj per keto keshilla qe na ipni
Photos
Videos
Ja si te beni floket kacurela me nje metode qe nuk i demton floket dhe i ben ata te duken perfekt... SHARE qe ta ruani e ta keni gjithmon.
282
21
Lum kush ka moter ❤️ TAG motren 👭😍
2K
1.2K
Kujt do ja dhuronit kete fustanin?! 😍
1.2K
1K
Posts

Shenja ime qenka e bekuaaaar 😍 Zbuloni shenjen tuaj dhe sekretin qe ka 👇

Sa herë ju ka ndodhur të jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike se kurrë më parë?Një shprehje e urtë thotë që kush ka fat në lojë, nuk ka fat në dashuri, por në rastin e tre shenjave të mëposhtme fa...
metropol24.al

Mikesha kjo shenje te kete kujdes neser 👇

Dashi-Dashuria do të favorizohet sot dhe çiftet e reja gjithashtu do të kenë shumë mundësi për të përforcuar një bashkim që sapo ka filluar. Ju do të gjeni veten të rrethuar nga butësia! Beqarët do të jenë qendra e vëmendjes dhe do të mbledhin suksese si në jetën sentimentale as...
metropol24.al