Photos
Posts

VARGU I PRODUKTEVE NGA OLIVOLIO:

Perkujdesje e fytyres
Perkujdesje e trupit
Perkujdesje e flokut...
Sapun
Produkte per meshkuj

See More
Image may contain: 1 person
Medobil Shqip
Cosmetics Store

Një përbërje unike dhe e rafinuar e përbërësve, i cili ju ndihmon në:
çrregullimet e tretjes së ushqimit
problemet me kolitin
kolesterolin
diabetin (rregullimin e sheqerit dhe yndyrnave në gjak)...
dhimbjet në kyçe dhe nyje

See More
Image may contain: 1 person, smiling
Medobil Shqip
Cosmetics Store
Posts

Produktet OLIVOLIO, 100% kozmetike natyrale nga vaji i ullirit, i cili renditet në vendet e para për vetitë e tij të mrekullullueshme në flokë, fytyrë dhe trupin tuaj.
#EDShopLiveHealthyLiveGood

Image may contain: 1 person
Medobil Shqip
Cosmetics Store

Produktet kozmetike 100% natyrale nga Qumështi i Gomaricës, i cili përkufizohet si i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Me një shumëllojshmëri përbërësish si vitamina A, B, B2, B6, C, D, E, minerale, oligoelemente, acide yndyrore të pangopura (omega 3 dhe omega 6), proteina dhe aminoacide, e bejnë një trajtim shumë të veçantë kozmetik me veti të larta hidratuese, rigjeneruese dhe ushqyese.

Image may contain: 1 person
Medobil Shqip
Cosmetics Store

MEDOBIL, produkti më i suksesshëm për dobësim, ju sjell zgjidhjen e kilogramëve të tepërt në trupin tuaj.

Preparati i vetëm 100% natyral, me të cilin humbisni kilogramë shpejt dhe në mënyrë të shëndetshme por edhe ju ndihmon në detoksifikimin e organizmit tuaj, neutralizimin e aciditetit në stomak dhe përshpejton tretjen e ushqimit duke mundësuar imunitet në organizmin tuaj.

Image may contain: 1 person, text
Medobil Shqip
Cosmetics Store

Dëshironi të humbisni kilogramë shpejt, shëndetshëm dhe pa u lodhur me dieta të rrezikshme për shëndetin?
ED Shop ju prezanton preparatin 100% natyral në bazë mjalti, pelte mbretërore, propolisi, ekstarkte bimore dhe L-Carnitin, i cili ju ndihmon të humbisni peshë deri në 15 kg.
Medobil Gold, produkti më i suksesshëm për dobësim, ju sjell zgjidhjen e kilogramëve të tepërt, për të pasur një verë të bukur dhe të paharrueshme!

No automatic alt text available.
Medobil Shqip
Cosmetics Store

Vera po afron dhe kilogramet e tepërta ju shqetësojnë?
ED Shop ka një zgjidhje për ju!
Medobil Slim, produkti dietik 100% natyral me përmbajtje mjalti, propolisi, pelte mbretërore dhe 15 lloje bimësh të ndryshme, i cili ju ndihmon të humbisni deri në 15 kg.
Përveç humbjes në peshë, Medobil ju ndihmon në neutralizimin e aciditetit në stomak, përshpejton tretjen e ushqimit, eliminon problemet me zorrën e trashë dhe hemorrroidet, duke mundësuar dhe imunitet në organizmin tuaj.
Ndjehuni të shëndetshëm dhe të lumtur me pamjen perfekte të trupit tuaj!

Image may contain: 1 person, smiling
Medobil Shqip
Cosmetics Store

Dëshironi lëkurë të shëndetshme dhe flokë plot shkëlqim?
Tashmë e keni gjetur zgjidhjen! Me produktet OLIVOLIO 100% extra virgin oil, ju do të keni lëkurë të butë dhe vitalitet, si dhe flokë të ushqyeshëm dhe plot shkëlqim.
#EDShopLiveHealthyLiveGood

No automatic alt text available.
Medobil Shqip
Cosmetics Store

Donkey Milk- The Name of your Beauty...
Nxitoni të na vizitoni për të përfituar nga ofertat tona!
#EDShopLiveHealthyLiveGood

No automatic alt text available.
Medobil Shqip
Cosmetics Store

Venat varikoze nuk janë thjeshtë vetëm një problem estetik, ato mund te kthehen në kërcënim për jetën nëse nuk trajtohen në kohë pasi bëhen shkak për trombozë të venave të thella dhe tromboemboli të mushkërive.
Fatkeqësisht shfaqja e venave varikoze nuk mund të parandalohet. Te disa njerëz ato fillojnë të shfaqen që në moshë të re, ndërsa tek disa më pas. Kjo do të thotë se të gjithë ata që janë të ekspozuar ndaj shkaktarëve janë kontigjent risku.

ED SHOP tani më ka një zgjidhje për të gjithë ata që kanë probleme me venat varikoze.
Ua prezenojme produktin më të ri LIVARIZ formulë e dyfishtë i cili do tju ndihmojë në zvogëlimin e variçeve dhe në zhdukjen e tyre. Kombinim i përkryer me përbërës natyral për zvogëlimin e ënjtjes së këmbëve.

Image may contain: one or more people

Ofertë speciale për festen e 7-8 Marsit!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Medobil Shqip
146 Views
146 Views

Me rastin e festës së 8 Marsit, EDSHOP ju ofron ulje deri me 50%. Përfitoni setin Medobil + Liftin Lotion për vetëm 3990lekë.
Shpejtoni, sasite jane te kufizuara!

Image may contain: text

ED Shop ua prezenton produktet me te reja 100% natyrale nga OLIVOLIO. Vetem per festen e 8 Marsit, setin me 3 shampo mund ta perfitoni per vetem 1990 leke! Nxitoni, sasite jane te kufizuara!

No automatic alt text available.

Oferte speciale per festen e 8 Marsit
OLIVOLIO 100% NATYRALE

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Medobil Shqip
72 Views
72 Views

Me rastin e festës së 8 Marsit, EDSHOP ju ofron ulje deri me 50%. Përfitoni setin Medobil + Liftin Lotion për vetëm 3990lekë.

Image may contain: text
Medobil Shqip
Cosmetics Store

Нарачајте веднаш!

Order now!
Translated
Image may contain: text