Photos
Reviews
4.8
25 Reviews
Tell people what you think
Valon Shala
· October 26, 2017
Profesionalizmi dhe kujdesi ndaj klientit e ben kompanin Miloti lider ne Rafshin e Dukagjinit dhe me gjer ju lumt.
Dardan Kasapolli
· October 26, 2017
Vet puna tregon sa te sukseshem jeni , me pun shum te mire👌
Vigan Begolli
· October 26, 2017
Perkushtimi e bon t'veten...
Nita Xh Gorani
· October 26, 2017
Ju lumshin duart jeni te mrekullushem per gjethqka ��
Egzon Dupaa
· October 26, 2017
Mat mirt nvend ✌🏻👌🏻Hallall ju koft per punen qe e boni
Posts

Follow us on Instagram #MobileriaMiloti

7 Followers, 10 Following, 2 Posts - See Instagram photos and videos from Mobileria Miloti (@mobileria_miloti)
instagram

Ngarkesa per Zvicer Part 2

No automatic alt text available.

Kitchen + Quartz
Worked by : Mobileria "Miloti"

Image may contain: indoor
Mobileria "Miloti" added a new photo.
Image may contain: indoor