Photos
Videos
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE NA NADCHODZĄCY ROK 2018😁
18
1
Posts

Marcin WYKRĘT 😀😀niesamowity występ naszego zawodnika na zawodach Arena Grand Prix Polski w Opolu
Na dystansie 100 m stylem klasycznym zajmuje 3 miejsce w swoim roczniku 💪💪💪
Wielkie gratulacje dla zawodnika i pani trener 👏👏👏

Dziękujemy za zdjęcia z Kóz 😊😊

Posts

Kilka zdjęć z minionych zawodów w Kozach 🎉

Zawody pływackie o Puchar Dyrektora CSW w Kozach zakończone 😀😀😀
Kolejny puchar należy do NKP
BRAWO DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW
KTÓRZY PODSTAWĄ PRZYCZYNILI DO ZAJĘCIA PIERWSZEGO MIEJSCA W PKT KLUBOWEJ!!
26😮😮😮medali przywieźli nasi zawodnicy ...
DROBNA ANGELIKA złoto na 50 dowolny i srebro 50 grzbiet
MAŃDOK KLAUDIA dwa razy złoto na 100 dowolny i 50 motyl
KOSIEC MAŁGORZATA dwa razy srebro na 100 dowolny i grzbietowy
KLAJMON KAROLINA złoto na 50 grzbietowy
PAWELCZAK WIKTORIA złoto na 50 motylkowym
NALEPA BLANKA srebro na 50 motylkowym i brązowy na 50 dowolny
ZAGONARI SYDNEJ brąz na 50 dowolny
MĘDRALA ADRIAN dwa razy złoto na 50 dowolny i motylkowy
JANCZYK MAKSYMILIAN dwa razy złoto na 50 grzbietowym i motylkowym
KUCHARSKI PAWEŁ dwa razy złoto na 100 dowolny i 50 motylkowy
DYBAŁA MIKOŁAJ złoto na 50 klasycznym i srebro na 50 grzbietowym
PIZNAL KONRAD złoto na 50 dowolny
ZAPOROWSKI ADRIAN srebro na 50 dowolny
GROT KAROL srebro na 50 klasyczny
STRZELCZYK PAWEŁ srebro na 50 klasyczny
TOMASZEWSKI BOGDAN srebro na 50 grzbietowym
WARZECHA BARTŁOMIEJ brązowy 50 klasykiem
ADAMCZYK BARTŁOMIEJ brąz na 50 dowolny

Oprócz indywidualnych medali nasze sztafety zdobyły dwa ZŁOTA
W GRUPIE TKWI SIŁA 💪💪💪DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WIELKIE EMOCJE I SKŁADAMY GRATULACJE TRENEROM 👏👏👏

See More

Zabierzów 2018💪💪

Wspaniałe występy naszych zawodników na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Zabierzowie należą już do historii 🏊
Wielkie gratulacje należą się wszystkim!!!
Łupem naszego klubu padło sześć medali, występy w finałach 💪💪
NASI MEDALIŚCI
KLAUDIA MAŃDOK😂 przywiozła cały komplet medali. Złoto na dystansie 200m stylem dowolnym, srebro na 400m stylem zmiennym oraz brąz na 100 m stylem zmiennym ...
MAŁGORZATA KOSIEC😂 zdobyła brąz na 100 m stylem zmiennym
MARCIN WYKRĘT😂po wspaniałej walce zdobył srebro na 200 m stylem klasycznym
PAWEŁ KUCHARSKI 😂na wyczerpującym dystansie 800 m stylem dowolnym zdobywa srebrny medal
WIELKIE BRAWA 👏👏👏👏 za wspaniałą walkę dla całej ekipy

See More
Klasy Pływackie w Szkole Podstawowej nr 36 w Bielsku Białej added 7 new photos — at Troclik.

Liga klubów śląskich rocznik 2008 kończymy na 11 miejscu zostawiając w tyle 13 ekip😁
Sztafeta 4×50 zmiana dziewcząt zajmuje 3 miejsce 🏊🏊🏊🏊🔥🔥🔥🔥💪💪💪💪
Kilka rekordów życiowych nastraja bardzo optymistycznie😀
Wielka 🖐dla Wszystkich

No automatic alt text available.
Śląski Okręgowy Związek Pływacki to Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2007 - finał

Zakończyła się rywalizacja Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2007. Po bardzo zaciętej rywalizacji do ostatniego wyścigu włącznie, klasyfikacja drużynowa ost...atecznie wygląda następująco:
I miejsce - Nowy KP Bielsko-Biała - 797,00 pkt
II miejsce - SiKReT Gliwice - 737,00 pkt
III miejsce - UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląska - 680,00 pkt
IV miejsce - MKS Pałac Katowice - 577,00 pkt
V miejsce - Miejski Klub Pływacki Zabrze - 543,00 pkt

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika i zawodniczkę sezonu 2017/2018 piękne szklane grawerki odebrało 10 najlepszych zawodniczek i zawodników. Przedstawiamy poniżej najlepsze szóstki w każdej z tych klasyfikacji:
Klasyfikacja dziewcząt:
1. Poppe Marta UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl. – 192 pkt
2. Machno Anna KS Victoria Zawiercie – 184 pkt
3. Noga Dominika KKP "DELFIN" – 140 pkt
4. Krzemińska Amelia UKS Huragan Sosnowiec – 136 pkt
5. Grech Natalia KP H2O Jastrzębie-Zdrój – 128 pkt
6. Nowara Kinga UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl. – 111 pkt
Klasyfikacja chłopców:
1. Proszowski Paweł MKS Park Wodny Tarn. Góry – 182 pkt
2. Szostak Alex Nowy KP Bielsko- Biała - 164 pkt
Jańczyk Maksymilian Nowy KP Bielsko-Biała – 164 pkt
4. Czogała Grzegorz Klub Pływacki „Sikret” Gliwice – 146 pkt
5. Wdowiak Dominik UKS Jedynka Łazy – 126 pkt
6. Kubieniec Oskar Klub Pływacki „Sikret” Gliwice – 110 pkt

Gratulujemy wszystkim klubom i zawodnikom z rocznika 2007 udanego sezonu ligi pływackiej. Gratulujemy też trenerom i rodzicom
Wszystkie klasyfikacje i wyniki dostępne są pod linkiem poniżej:
http://live.megatiming.pl/wis…/2018/04_20_gliwice/index.html

See More
Klasy Pływackie w Szkole Podstawowej nr 36 w Bielsku Białej added 20 new photos.

Liga klubów śląskich 2007 - NKP Bielsko - Biała został klubowym zwycięzcą tych zmagań.
Skład drużyny to przede wszystkim uczniowie klasy 4 pływackiej 💪💪💪👏👏👏🥇🥇🥇🥇🥇🏊🏊🏊🏊
Trenerem prowadzącym drużynę jest Paweł Skuza
Zapraszamy na fotorelacje🔝

Każdy znajdzie coś dla siebie! 😊

CIESZYN?? Ciąg dalszy... Czemu nie 😁😁

NKP 💪💪💪💪CIESZYN
OCZAMI REPORTERÓW

Cieszyn w Międzynarodowej odsłonie.... A nasi na koncie mnóstwo medali i nowych rekordów życiowych .👏👏Brawo dla wszystkich zawodników i trenerów 💪💪💪

KLAUDIA MAŃDOK😁
Złoto na 200m stylem grzbietowym
Srebro na 100 dowolnym i klasycznym oraz 200 klasycznym i dowolnym ...
Brąz na 100 grzbietowym oraz w finale 100 m dowolnym

MAŁGORZATA KOSIEC 😁
Złoto na 50 stylem grzbietowym
Srebro na 100 stylem grzbietowym i klasykiem oraz 50 klasykiem
Brąz na 50 i 100 dowolnym

ANGELIKA DROBNY 😁
Złoto na 100 zmiennym i grzbietowym
Srebro na 50 dowolnym
Brąz na 100 klasykiem

BLANKA NALEPA 😁
Złoto na 50grzbietowym
Srebro na 100 zmiennym
Brąz na 100 grzbietowym

KATARZYNA PYTKA😁
Brąz na 200 grzbietowym

ALEX SZOSTAK 😁
Złoto na 50 klasyk i dowolny oraz 100 zmienny i dowolny, 200 dowolny
Srebro na 200 klasykiem

MAKSYMILIAN JAŃCZYK😁
Złoto na 50 100 200 grzbietowym
Srebro 100 zmienny i dowolny
Brąz na 50 dowolny

MARCIN WYKRĘT😁
Złoto na 100 grzbietowym
Srebro na 100 200 klasykiem oraz 200 grzbietowym

MIKOŁAJ DYBAŁA😁
Brąz na 50 klasykiem i 200 grzbietowym

WOJCIECH BIAŁECKI 😁
Brąz na 50 klasykiem

Gościnny występ NATALII LEPCZYŃSKIEJ 😁przyniósł jej srebro na 50 klasykiem

WIWAT DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW

See More

Kilka ujęć z Cieszyna😀👏