Posts

już 95 osób lubi OVKP !
Udostępniajcie i polecajcie naszą stronę, trzeba dobić do 100 !

Namawiaj znajomych, którzy posiadają Opla Vectrę lub są fanem marki, do kliknięcia "Lubię to!" i wstąpienia do klubu! Jest nas coraz więcej! Teraz i ty możesz się przyczynić do powiększania naszej grupy ! Zaproś znajomych na nasz FanPage Facebook i na www.ovkp.pl !

Prosimy o udostępnianie tej wiadomości za pomocą poniższego linku "Udostępnij" ... im więcej osób to zobaczy, tym więcej może wstąpić do naszego grona
Pozdrawiamy !

Posts

już 80 osób lubi Opel Vectra Klub Polska !
Świetnie, świetnie!

Already 80 people like opel vectra club Poland! Great, great! :D
Translated

Gramy nadal razem z wami !
Aukcje OVKP na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !
http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=9264984

Klikajcie na "Udostępnij" i dodawajcie informacje dla swoich znajomych !

Chwilowe kłopoty zostały usunięte !
OVKP znów dostępne pod adresem www.ovkp.pl
ZAPRASZAMY

Witamy!

W związku ze zmianą dostawcy domen, tymczasowo forum OVKP nie będzie dostępne pod adresem OVKP.pl ...
Aby wejść na forum, należy w przeglądarce wpisać docelowy adres serwera www.ovkp.webd.pl

...

Za chwilowe utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiamy
Zespół OVKP Opel Vectra Klub Polska

See More

Zespół OVKP Opel Vectra Klub Polska, pragnie złożyć wszystkim Klubowiczom i użytkownikom forum życzenia Szczęśliwego Nowego Roku, aby był on lepszy od mijającego, przynosił wszystkim satysfakcję i radość oraz pozwalał cieszyć się bezproblemową jazdą naszymi Vectrami i zawsze szczęśliwych powrotów do domu.

Dziękujemy Wam za rok 2011 spędzony z OVKP.
Bardzo ważny dla nas jest kontakt z Wami, dzięki któremu mogliśmy odpowiednio rozwinąć nasze forum, a także oczywiście dziękujemy... za wasze zaangażowanie w życie forum.

Szczególne podziękowania dla Administratorów, Moderatorów, Grafika, Informatyka, oraz wielu zasłużonych osób, dzięki którym jesteśmy w stanie funkcjonować i utrzymać na forum ład i porządek.

Organizowane przez nas lokalne spoty cieszyły się zainteresowaniem, a z miesiąca na miesiąc przybywało coraz więcej użytkowników.

Był to dla nas bardzo ważny rok, a co najważniejsze - na każdym kroku czuliśmy duże poparcie z Waszej strony dla idei istnienia forum.

Mamy nadzieję, że w Nowym Roku 2012 znów będziemy w komplecie, a użytkowników i Klubowiczów nie przestanie nam przybywać.

Jeszcze raz - wszystkiego dobrego w Nowym 2012 Roku !

Pozdrawiamy
OVKP Opel Vectra Klub Polska

See More

Namawiaj znajomych, którzy posiadają Opla Vectrę, do wstąpienia do klubu! Jest nas coraz więcej! Teraz i ty możesz się przyczynić do powiększania naszej grupy ! Zaproś znajomych na www.ovkp.pl !