See more of Partia Demokratike Maqellare √. by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
See more of Partia Demokratike Maqellare √. by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
Not Now
Community
Icon of invite friends to like the lage
Invite your friends to like this Page
Highlights info row image
531 people like this
Highlights info row image
528 people follow this
People
People Also Like
Photos
Videos
Posts
Partia Demokratike Maqellare √. updated their cover photo.
Image may contain: 4 people, people smiling, crowd and outdoor

Nje lajm i trishte mberin ne redaksionin ton
Ndarja E parakohshme e Z.Bardhyl Agolli. Na la nje tronditje te madhe neve si shok mik e bashkpuntor, ishte nje njeri i jashtezakonshem dhe i dashur me te gjith. Dua ti shpreh ngushellimet e mia te sinqerta familjes, shok miq e te afermve te tij.
Zoti e pranoft ne xhenet.
Dheu qoft i leht miku jon😓😢😢

Image may contain: 1 person, smiling, suit
Posts
Partia Demokratike Maqellare √. updated their cover photo.
Image may contain: 1 person, text

Takimi me kryetarin e Forumit Rinor 👍

Image may contain: 11 people, people sitting and indoor
Image may contain: 10 people, people sitting and indoor
Bekim Sula added 31 new photos.

Mbrëmje e këdëshme në kufirin që ndan Azinë me Europën !

Ilir KROSI beni like Z.ilir Krosi miq drejt fitores Se pa shmangshme

Miq sugjerojeni kte faqe Te miqte tuaj sepse e meriton kete fitore Z. Ilir Krosi me 21 qershor Te ndalim Te keqen Te votojme per pune Dhe dinjitet 📝

Image may contain: 1 person, suit and text
Partia Demokratike Maqellare √. updated their cover photo.
June 3, 2015
Image may contain: 1 person, suit and text