Photos
Videos
Policie opet "zasahuje"
4
Posts

Jsme nové moderní studio zaměřené na cvičení s vlastní vahou. Nabízíme moderní prostředí, individuální přístup a profesionální trenéry. Navštivte naše stránky www.cmbstudio.cz a přijďte i Vy vyzkoušet 1. trénink za polovinu !!!

https://youtu.be/3DcR5mLPb-g

Otevřeli jsme pro vás nové studio zabývající se kalistenikou. Přijďte si k nám zacvičit pod vedením profesionálních trenérů. www.cmbstudio.cz
youtube.com

Již tuto sobotu v Modré škole.

Image may contain: text
Posts
APR7
Sat 9:00 AM UTC+02Pitkovice, Czech Republic
21 people interested

Tramvají do Čestlic.

Projekty tramvajových propojení Prahy s částmi Středočeského kraje se posunuly o další pomyslný krok blíže, aby se proměnily v realitu. Rada Středočeského kraje totiž rozhodla o zahájení investorské…
nasregion.cz
FEB7
Wed 6:00 PM UTC+01Pitkovická HospodaPrague, Czech Republic
31 people interested
JAN24
Wed 6:00 PM UTC+01Pitkovická 290, 251 01 Čestlice, Česká Republika
5 people interested
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Čestlice added 2 new photos.

TJ SOKOL ČESTLICE za podpory obce Čestlice pořádá v sobotu 10.2.2018 tradiční čestlický masopustní průvod zakončený na fotbalovém hřišti.

Image may contain: indoor
Restaurant CAFE

Vážení a milí hosté, s radostí vám oznamujeme, že od neděle 14. ledna 2018 pro vás otevíráme novou restauraci v Pitkovicích.

Naše restaurace s kavárnami RESTAU...RANT CAFE ZÁTIŠÍ a RESTAURANT CAFE PITKOVICE nabízí poctivou zdravou kuchyni z čerstvých a kvalitních surovin, klidné posezení, příjemné domácí prostředí, zázemí pro rodiny s dětmi a v létě příjemnou zahrádku.

Nabízíme cenově dostupné menu české a mezinárodní kuchyně vždy připravované z čerstvých a kvalitních surovin, domácí dezerty a lahodnou kávu. V pracovních dnech pro vás připravujeme polední menu za zvýhodněné ceny. Těšíme se na vaši návštěvu!

See More
Di Carlo ristorante Pitkovice

Vážení hosté,
oznamujeme, že ke dni 3. 12 2017 bude ukončen provoz v restauraci Di Carlo – Pitkovice.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit v našich da...lších provozovnách.

Tým Di Carlo!

See More

Prezident republiky vyhlásil svým rozhodnutím dne 2. května 2017, volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které se budou konat v pátek 20. října a v sobotu 21. října 2017.

více na https://www.praha22.cz/volby-3/parlamentni-2017/

Oficiální stránky Městské části Praha 22
praha22.cz

Pozvání na zajímavou akci příští víkend : https://www.facebook.com/bazarek.misa

Invitation to an interesting event next weekend: https://www.facebook.com/bazarek.misa
Translated
Image may contain: text

Moc prosíme o vyplnění krátkého průzkumu, který je adresovaný jen obyvatelům Pitkovic. Sdílejte prosím s přáteli a sousedy, ať získáme co nejvíc odpovědí! Výsledky bychom rádi zpracovali do konce tohoto roku. Díky za pomoc. Dotazování končí v pondělí 25. 9.

https://www.vyplnto.cz/databa…/viceucelove-hriste-pro-pitko/

HŘIŠTĚ: Uvítali byste v Pitkovicích sportovní (víceúčelové) hřiště pro starší děti a dospělé? Pro jaký sport? Využití hřiště - označte, která odpověď se vás týká. RODINNÉ CENTRUM: Uvítali byste v Pitkovicích prostory pro organizování kroužků pro děti a kurzů pro dospělé? Jakou nabídku kurzů nebo kro...
vyplnto.cz
OCT14
Sat 3:00 PM UTC+02Pitkovice, Czech Republic
55 people interested

Slavnostni otevreni nove sportovni haly v Cestlicich.

Tenis, beachvolejbal, badminton, stolní tenis i fitness. Parkování, profi trenéři, restaurace. Žijeme sportem. Areály HAMR děláme už 17 let. Snad už brzy i na Jižním Městě.

Tennis, badminton, badminton, table tennis and fitness. Parking, professional coaches, restaurants. We live sport. We've been doing premises hamr for 17 years. Perhaps soon enough in the southern city.
Translated
HAMR je tady pro všechny. Nejsme klub pro prominentní členy. Každý si u nás najde to svoje.
hamrjm.cz
SEP10
Sun 3:00 PM UTC+02Strakošová, 104 00 Praha, Česká Republika
33 people interested