Photos
Videos
Pranverë në Dubai dhe Abu Dhabi, 5 Ditë €599, Nisja 28 Mars.
129
31
Ceremoni Martese në Burj Al Arab, Dubai.
142
16
Miresevini në Dubai - Welcome to Dubai.
149
6
Reviews
4.1
796 Reviews
Tell people what you think
Blerina Nikolla
· November 29, 2017
Pershendetje. Ka kaluar 1 dite qe jemi kthyer nga turi i Izraelit. Pritshmerite ishin shume me te larta per kete udhetim. Fjalet me te mira per shoqeruesin Klaudjo Malaj, i cili ishte teper i pergatit...ur dhe i komunikueshem. Akomodimi ne dy ditet e para ne hotelin Dome ne Bethlehem ishte me shume se skandaloz. I sugjerojme agjencise te gjeje vende me te pershtatshme per te ngrene dreken pasi lokalet qe kishin perzgjedhur ishin ne fshatra te humbura ku harxhohej kot kohe per te vajtur deri atje. Gjithashtu problem ishin vendet ne autobuz. Shoqeruesi duhet ta beje te qarte qe ne fillim qe vendet ne autobuz qe zihen qe ne fillim nuk duhet te nderrohen pasi cdo dite kishte grindje per to. Sa i perket vizites ne Tel Aviv, ajo duhet te ishte me e gjate dhe jo te akomodoheshim ne hotel qe ne oren 6 pm. Qellimi yne ishte te shikonim dhe jo te rrinim ne hotel te flinim. Po keshtu ne Bethlehem duhet te kishim pare dicka sepse ne info e dhene nga agjencia perfshiheshin dhe vizita ne pikat kryesore te qytetit. Here tjeter tregohuni me te sinqerte me klientet qe te mos zhgenjehen. See More
Ana Bualoti
· December 3, 2017
Jemi kthyer nga udhetimi ne Sofje per festat e Nentorit ku shoferi dhe guida ishin fillestarë dhe pa eksperiencë organizimi.
Për agjensinë: të paorganizuar dhe të papërgjegjshëm duke lënë një autobus... me plot njerëz për një rrugë të gjatë në dorë të një shoferi që nuk njeh rrugën dhe në dorë të një guide që nuk di as vetë ku është. Për agjencinë përsëri e papërgjegjshme në lënien e timonit në duart e vetëm një shoferi. Rrugë e gjatë shumë, normalisht dhe ai njeri është dhe ka nevojë për dublim.Koha ishte me dëborë, bus nuk kishte zinxhirë për gomat. Ne udhëtarë e pamë parashikim e kohës për çfarë të veshim, jo më agjensia që duhej ti kishin marre masat e sigurise. See More
Elena Glozheni
· December 1, 2017
Pershendetje!
Sapo jemi kthyer nga turi i Tajlandes.
Nje udhetim mbreselenes, qe per na mundesoi te perjetojme eksperienca te paharueshme ne token Aziatike dhe te prekim Orientin....
Falenderim te vecante per guiden Arber Ndreu qe na shoqeroi me durim, profesionalizem dhe kujdesje per gjate gjithe udhetimit . Falenderim per guiden vendase Noi qe na perqasi ne harkun kohor te limituar me maksimumin e informacionit ,me elegance me kulturen vendase.
Akomodimi ne hotel me 5 yje perfekt ishte nje tjeter element qe e beri shume te kendeshme qendrimin ne Bangkok dhe Pataya.
Eksperienca magjike / ekzotike e diteve te Tajlandes do te mbetet nje eksperience mbreselenese.
Faleminderit!
See More
Erion Shehi
· January 3, 2018
Sapo u ktheva nga turi i Prages dhe me thene te drejten jam shume i impresionuar nga cilesia e hoteleve dhe profesionalizmi i dy shofereve Bertit dhe Klodit dhe i guides Denisit.
Turi ishte impenjativ... dhe i pasur me vende per tu pare, pra ja super vlente. Gjithashtu duke pasur parasysh cilesine e larte te hoteleve, sidomos atyre te Vienes, Bratislaves dhe Beogradit dhe cmimin modest te turit, sidomos per sezon festash, them se tregonte seriozitetin e agjencise e cila nuk donte te perfitonte si te gjithe per raste festash.
Ja rekomandoj gjithkujt te udhetoj me kete tur te ATHS.
See More
Ona E Jona
· November 4, 2017
Agjensi me te pa pergjegjshme nuk kishim degjuar e jo me te na binte rasti te takonim e te udhetonim. Udhetimi sot per ne Janine skandaloz pervec pritjes pa hesap ne kakavij duhet te duronim dhe tekat... e ciceronit ( nese mund te quhet I atill) se sja kishte haberin fare me shume dinim ne se ai . Na kthyen mbrapsh sepse nuk kishin kohe te prisnin si te gjithe te tjeret te kalonim kufirin nga radha dhe kete vendim e moren pa na pyetur ne aspak. Edukata 0 dhe sjellja po ashtu nen 0 . Ne duhet te benim cfare ai donte dhe jo ai cfare ne donim sepse e kishim paguar nje me nje. Edhe pse telefonuam agjensin direkt folem me shefat asgje dhe asnje mendim I joni nuk u mor parasysh per te na kthyer perseri ne kufi dheeee as nuk moren mundimin te na lajmeronin ose kerkonin nje ndjes sepse po plotesonin tekat e ciceronit qe na kishte nje dasem dhe duhej te kthehej ne korce. Te zhgenjyer ne maksimum . As kthimin sna e ben ne vendin qe na moren por posht ures. Turp tju vij. Se dim nese do ju pelqente kjo sjellje nese ne ate autobuz do ishte ndonje pjestar I familjes tuaj e te merte ato pergjigje nga shoqerusi sic morem ne?????? ATHS agjensi zhgenjyeseee See More
Eriola Lola
· December 26, 2017
Dje jemi kthyer nga sofja dhe kemi ngelur shum te zhgenjyer nga ju te japesh leket e te hash patate me mish pule esht skandaloze. as guid asigje ehhh po kishim shoferin falezot se ne cdo gje do thosht...e un ska detyr tju nxjer jo po doni shtoni lek e beni darken tamam turp turp se beni oferta po mbani premtimet te pakten.me vjen shum keq per organizimin tuaj se ne kaluam super se ishim nje kolektiv fantastik dhe i blem vet tegjitha.per mua me mir mos vazhdoni me se do dilni shum keq me kto qe beni See More
Admir Beqiri
· December 1, 2017
Pershendetje! Nga turi ne Bangkok dhe Pattya jemi kenaqur shume,vende shume te bukura ku ja vlen te vizitohen pasi te jepnin nje kenaqesi te veçante😊Guida ishte shume e rregullt pasi cdo minute ishte ...e llogaritur qe te mos rrinim po te shijomin kulturen Aziatike!
Nje verejtje kisha, autobuzi i kthimit ishte skandal pa ngrofje dhe pikonte uje (kati dyte)!!!
Agjensia duhet te marre parasysh qe njerzit kthehen nga nje udhetim i gjate dhe kane nevoje per cik komoditet. Arbri çun pa hile dhe i perkushtuar 😊
See More
Linda Alushi
· November 27, 2017
Pershendetje sapo kthehemi nga Turi i Izraelit. Ne lidhje me kete udhetim, ishte ne pergjithesi i kenaqshem me perjashtim te dy neteve te qendrimit ne hotelin Dome ne Betlehem ku kushtet ishin skandal...oze, krejtesisht i pa paster dhe autobuzi ishte i vjeter, jo cilesor dhe jo komod. Fjalet me te mira dhe vleresim maksimal per shoqeruesin guide, Klaudio Malaj, nje djale i pergatitur dhe i kulturuar, prezenca e te cilit beri qe turi te arrinte qellimin. See More
Natasha Fundo
· November 30, 2017
Organizim te perkryer te paketave turistike ! Kam kryer disa udhetime me ATHS dhe vlen te thuhen fjale pozitive .Udhetoni me ATHS sepse eshte nje kenaqesi me shume dhe teper relaksuese !

Sapo u kthe...va nga vizita ne Stamboll dt 26 -- 29 Nentor 2017 , shume e relaksuar dhe teper e kenaqur ....... Si edhe ne turet e tjera me kete Agjensi serioze e te kualifikuar ne organizimin e ketyre eventeve , kenaqesia behet me e plote , fale stafit drejtues ......
Dua te falenderoj dhe pergezoj guiden e drejtuar nga Sanduela Kolbucaj , qe ndonse ne moshe te re , nje studente e shkelqyer ne mesime , reflektoi aftesi ne drejtimin e grupit , percolli tek ne shume dashuri , respekt , miresi e na e beri shume te kendshem e teper mbrese lenes kete udhetim ....... pa lene menjane edhe shoferet e talentuar Roland Bora e Davidin , duke realizuar udhetim komod .....
I falenderoj perzemersisht keta njerez te mire dhe do t'u jem mirenjohese per perkushtimin e tyre .... ! Falemnderit Agjensise Plazh . com !
See More
Nensi Nensi Kola
· December 1, 2017
sapo jam kthyer nga turi i thajlandes nje tur i paharushem. kam.udhetuar shpesh me Aths dhe kam ngelur super e kenaqur. Guida e huaj super kurse per guiden shqiptare arbrin dua te them jam shume e pak...enaqur se di ku e kishit gjete nje skandal i vertet mire gjuhen qe se dinte por sikur kishte ardh me bo gallat me shkollen e mesme shyqyr kishim guiden e huaj dhe dinim anglisht vete se do u benim corap. ju sugjeroj ti shikoni guidat mire per rruger e largeta thjesh sugjerim nga ana ime dhe e shume pushuseve. cdo gje perfekt nuk kam cfare them See More
Jugen Dobja
· February 22, 2018
Pershendetje. Jemi kthyer nga udhetimi ne Sofje qe ishte ne daten 16shkurt dhe kemi ngelur shume te pakenaqur. Shoferi ishte shume i zoti por guida ishte shume e pasakte. Jemi detyruar te bejme guide ...vete pasi personi i caktuar per kete detyre nuk kishte as informacionin baze per Sofje, per te mos folur per katedralen se ciles i dinte vetem emrin. See More
Caterina Caterina
· October 18, 2017
Nje superbravo guide Ermalit me dy shoferet e saj Andi X udhetimin Selanik-Istambul-Sofie
U kenaqem pa mase
Eshte hera e dyte me agjensine tuaj ( kam bere dhe guiden e Parisit) dhe kemi ngelur jasht...e mase te kenaqur
5 yje jane pak X ju
Suksese ne punen tuaj te palodhur
See More
Elian Stefa
· November 30, 2017
Turi ne Tailande ishte shume interesant me nje program te ngjeshur por ambicioz i cili i lejoi grupit te perjetoje kulturen tajlandeze maksimalisht ne nje periudhe kohore kaq te shkurter. Te kalosh 28.../29 nentorin ne plazhet tropikale me 28/29 grade celsius ishte fantastike! Guidat te buzeqeshur dhe te duruar ndaj mosperputhjeve kulturore te dy popujve. See More
Ilirjan Dani
· February 20, 2018
Shumë larg pritshmerive dhe fjaleve te bukra para udhetimit hotelet skishin lidhje me � e tyre dhe ndrrim hoteli ne mberritje , ndalesat jo si ne guide me pak fjale jeni shumë larg me pershkrimet qe b...eni para udhetimit �� See More
Dormir Lushi
· January 22, 2018
Kur udhetova nje here me kete Axhensi per ne corfuz ishte nje tmerr i vertete Autobuzi skandaloz shoferaf te conin se derrat tek hoteli.Paguam per dhoma dyshe edhe fjetem ne kravata tek Hoteli i ndert...uar para lindjes se krishtit.Ama qyteti ishte i bukur. See More
Maksim Çuedari
· February 15, 2018
Sapo u kthyem nga turi i Dubait.Cdo gje e mire organizuar ,udhetimi edhe pse i gjate nuk u ndje fare sepse guida jone Elsi krijoji atmosfere familjare e argetuese per grupin.Cdo gje shkoj me se miri....Mezi presim ta provojme perseri. See More
Ersen Sokoli
· December 1, 2017
Vërtet eksperiencë unike Tajlanda, një organizim pothuajse perfekt duke pas parasysh që largësia është e konsiderueshme e sjell lodhje, por gjatë ditëve të qëndrimit kemi marrë maksimumin e mundshëm n...ga ju e stafi juaj atje, duke na shoqëruar edhe në darkë pas programit të caktuar....Ua sugjeroj gjith turistëve ta përjetojnë ktë kënaqësi. Shpresoj të organizoni udhëtime të tjera po kaq mbreslënëse. See More
Rajmonda Xhani
· September 26, 2017
Pershendetje sapo jam kthyer nga Parisi me pershtypjet me te mita ja kaluam ne menyre te shkrlqyer pershendes shoqerus Mediun dhe shoferin Belg qe u treguan te pa lodhur
Ismet Dakavelli
· October 5, 2017
sapo jemi kthyer nga udhetimi ne Dubai. Nje esperience e mahnitshme organizim perfekt qe e beri viziten tone te paharrushme por nje falenderim i vecante i shkon guides tone te palodhshme Elsit sepse t...e kercesh Baftjarin ne mes te Dubait skish ndodhur ndonjehere faliminderit Elsit dhe gjith grupit tone � See More
Posts

Zbritje €40 për Rezervime të Hershme deri më 25 Shkurt.
Pranverë në Paris, 4 Ditë: Ishte €399 - Bëhet €359, Nisja më 10 Mars.
Vizitohen: Paris. Fjetje 3 Netë në Paris.
Fluturimi me avion direkt Shkup - Paris.
Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. ...
Shkruani ne inbox ose Kontaktoni:
Tiranë: ATHS Flora: 4-223-3997; ATHS Libri Universitar: 4-224-0955; ATHS Hotel Tirana: 4-223-2424
Durrës: ATHS 52-222-621
Ose Rezervoni Online:
http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=3L7VXUYNEHRG

See More
Image may contain: sky, cloud, plant, tree, flower, outdoor and nature
Plazh.com
Travel Agency
Plazh.com added an event.
12 hrs

Pranverë në Prishtinë, 1 Ditë €19, Nisje më 11 Mars.
Drekë Speciale me Pije dhe Muzikë dhe DJ në Hotel Holiday Resort 5*.
Vizitohet: Prishtinë.
Vajtje-Ardhje me Autobus, Transfertat dhe Shëtitjet.
http://plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=4XO9W5WYAFDR

MAR11
Sun 6:00 AM UTC+01Plazh.comTirana, Albania
12 people interested