Photos
Posts
Plazhi I Shengjinit added 18 new photos to the album: Shengjini — with Gleidis Gleda and 6 others.

foto: A.Hasaj

No automatic alt text available.
Megi Mehmeti to Plazhi I Shengjinit

Perendim ne plazhin e Shengjinit

Plazhi I Shengjinit added 18 new photos to the album: Laguna Park.

I vendosur ne plazhin e Kunes ,mes pyllit te pishave Laguna Park ofron mundesi te shkelqyera pushimesh aktive.ofron plazh privat,akomodim ne dhomat e hotelit, d...he mundesi te ushtrimit te sporteve ujore si zhytje,peshkim sportiv dhe nder vendet e pakta qe ushtrohet kite-surf, Kuzhina tradicionale e peshkut te zones, kombinohet mjeshterisht me pjata te guzhines italiane.

See More
Plazhi I Shengjinit added 20 new photos to the album: Ngjyrat e Shëngjinit — with Ilir Sherri.

Kryetari i Komunës Shëngjin, Salvador Kaçaj gjatë një bisede në studion e Abc News ka folur për investimet dhe sezonin turistik në Shëngjin duke theksuar se shumë nga premtimet e fushatës së 8 majit janë realizuar. Kaçaj gjithashtu ka folur për investimet që janë bërë në këtë komunë, duke deklaruar se si pasojë e këtyre investimeve numri i turistëve këtë vit do të rritet ndjeshëm.

Plazhi I Shengjinit added a new photo.
No automatic alt text available.

Panair Turizmit Prishtine 18-20 Prill 2012

Te gjithe pronaret e Hoteleve ,Restoranteve dhe Bizneseve te Bashkise Lezhe & Komunes Shengjin qe jane te interesuar te jene pjese e katalogut te Turizmit te Zones te pregatisin te dhenat rreth biznesit te tyre dhe Foto.

Kontakt

...

Vladimir Prenga

Kordinator per Turizmin Prefektura Lezhe.

See More
Plazhi I Shengjinit updated their cover photo.
Image may contain: ocean, sky, twilight, outdoor, nature and water
Plazhi I Shengjinit added a new photo.
Image may contain: sky, tree, ocean, plant, outdoor and nature