Posts

STRZELCZANIE - MAREK BRATKOWSKI I DAREK KOWALEWSKI UCZĄ SIĘ TAŃCA OD NAJLEPSZYCH ... !!!

Image may contain: 6 people, people smiling, sunglasses and closeup
REMEMBER THE FEELING is feeling excited with Marek Bratkowski.

Jesteśmy po warsztatach z tancerzami Beyonce ‼️‼️‼️‼️‼️💪🏻❤️‼️‼️‼️ ooooo tak ‼️🎶‼️ Les Twins 👌🏻‼️👌🏻‼️ nigdy nie uczestniczyliśmy w tego typu warsztatach. Ich kro...ki mogliśmy interpretować na swój własny sposób, freestylowo ‼️‼️‼️ była miazga! Nauczyliśmy się wiele, głowa pełna pomysłów , a już niedługo zaczynamy nowy sezon taneczny ‼️👌 strzeżcie się Rememberowcy 👌‼️💪🏻👿😈 btw. Les Twins są mega zakręceni 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

See More

SUKCES MŁODYCH STRZELCZAN ... !!! Ola Falkowska i Kamil Grabowski uczestniczyli dzisiaj w Szczecinie, w eliminacjach telewizyjnego programu "Must be the music". Wykonali utwór "Can't hold us", kwalifikując się do dalszej edycji tej popularnej imprezy ... !!! Serdecznie GRATULUJEMY ... !!!!!!!!!!!!

Image may contain: 2 people, indoor
Photos
Posts

Zespół "MAJA LUMASEPIO" ze Strzelec Krajeńskich ...

Image may contain: 5 people, people standing and night

STRZELECKA GRUPA ROCKOWA "MAJA LUMASEPIO" ZDOBYŁA GŁÓWNĄ NAGRODĘ W GORZOWSKIEJ IMPREZIE MUZYCZNEJ - GETTING OUT FESTIVAL 2014 !!!

Image may contain: 4 people, people on stage and indoor
Image may contain: 11 people, people standing, shorts, shoes and indoor
Strzelecki Ośrodek Kultury

FESTIWALOWE SUKCESY MŁODYCH TANCERZY ... !!!

25 października, w hali sportowej Zespołu Szkół w Lipkach Wielkich odbył się I Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanec...znych. W tej tanecznej imprezie znakomicie zaprezentowały się zespoły działające w Strzeleckim Ośrodku Kultury - REMEMBER THE FEELING i PARADOKS ! Zespół "Remember The Feeling" zajął I miejsce w kat. Hip - Hop (powyżej 16 lat), II miejsce w kat. Street Dance oraz zdobył Nagrodę GRAND PRIX festiwalu. Również dobrze wypadły młodsze grupy zespołu - RTF KIDS i NO NAME, które zdobyły puchar i wyróżnienie ! Natomiast zespół tańca PARADOKS wytańczył na festiwalu II miejsce - Grupa I oraz wyróżnienie - Grupa IV ... !(Na zdjęciu - zespół "Remember The Feeling")

See More
Image may contain: 11 people, text
REMEMBER THE FEELING is with Zespół Taneczny Trans and 11 others.

UWAGA ! UWAGA! UWAGA!
REMEMBER THE FEELING wystąpi w NOC SYLWESTROWĄ na scenie TVP 2013 we WROCŁAWIU ! ! ! ! ! ! ! !
Wszystko to zawdzięczamy Pani Annie Bubnows...kiej, choreograf Zespół Taneczny Trans. Bez niej i jej przyjaciół z zespołu Nasze marzenia by się nie spełniły! Z grupą TRANS współpracowaliśmy podczas realizacji spektaklu "SOMETHING TO REMEMBER" !!!
Oto tancerze:
Natalia Misiaszek, Iga Kobelak, Linda Maciaszek, Oliwia Kaźmierska, Marta Chaberko, Sylwia Woźniak, Magda Bakowicz, Tomasz Mróz, Dawid Głowiak, Marek Bratkowski, Dariusz Kowalewski.
!!!!
Choreografem tego przedsięwzięcia jest JAROSŁAW STANIEK http://www.jaroslawstaniek.pl/ (jeden z najlepszych w Polsce) !
----
TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI Oglądajcie Nas na żywo przed TV albo na miejscu...we Wrocławiu
---
Dawid Kędzierski - dziękuję za tak szybką pomoc i plakat ! Jesteś Wielki!

See More
Alter Ego Fest - 12.10.2013 r. w sali Strzeleckiego Ośrodka Kultury o godzinie 17:00. Zachęcamy do przybycia! Muzyka, której nie usłyszysz w radiu, ani nie p...
youtube.com
12.09.2013, cz. 2, goście: ks. Artur Graban, Przemysław Bartnowski, Małgorzata Rojewska
tvp.pl
HELLOO \m/ ZAPRASZAMY NA KONCERTY JUŻ WKRÓTCE !!! DOKŁADNE DATY \m/
youtube.com
mój własny utwór mam nadzieję ,że sie wam spodoba :)
youtube.com
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Marta Siwińska
Marta Siwińska

miał być Bednarek a wyszło to
bungee,Woodstock

https://www.facebook.com/rememberthefeeling ZAPRASZAMY NA STRONĘ FB! Autor trailera: genialny DAWID KĘDZIERSKI ! :)))) Spektakl coraz bliżej, zdradzamy kilka...
youtube.com
Image may contain: 19 people
Strzelecki Ośrodek Kultury

Już niebawem na ulicach będziecie mogli zobaczyć plakat promujący Nasz spektakl Przypominam , że już dziś swoją premierę będzie miał ZWIASTUN reklamujący Nasze ...przedsięwzięcie. Na plakacie można zobaczyć, kto był Naszym sponsorem. To ludzie, instytucje, dzięki którym Nasze Show nabrało lepszej JAKOŚCI ! Dziękujemy !

♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔

DODATKOWO Zachęcamy do kupowania biletów na spektakl w Punkcie Informacji Turystycznej lub zamawiania pod numerem telefonu 95 76 32 100 , terminy : 24.05.2013 oraz 31.05.2013 r. ZAPRASZAMY !

See More
Image may contain: 1 person
Strzelecki Ośrodek Kultury

TOKSYNY

Już w niedzielę, 7 kwietnia odbędzie się pierwszy w tym roku spektakl Teatru "Na Piętrze". Na jego deskach zostanie wystawiona sztuka Krzysztofa Bizio p...t. "Toksyny". Przedstawienie reżyseruje aktor gorzowskiego teatru im. J. Osterwy - Jan Mierzyński, a odtwórcami głównych ról będą - Adam Król i Marcin Naruszewicz.

Sztuka jest opowieścią o ludzkich słabościach i nałogach. Grają w niej jedynie dwie postacie, które wcielają się w czterech różnych bohaterów. "Toksyny" na długo nie pozwalają o sobie zapomnieć, są pełne emocji, a ich psychologiczny aspekt jest bardzo wymowny. Takiej sztuki w Strzelcach jeszcze nie było!!!

Bilety do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej w godz. 8:00-14:00 Cena biletu 5 zł.

7 kwietnia 2013 r., godz. 19:00, niedziela, Spichlerz

See More