Photos
Videos
ODS navrhla do Rady ÚSTR právničku Jaroslavu Janderovou
5
Reviews
Publicum Commodum has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

V této době , kdy je opět cíleně rozdělována společnost , je nadmiru důležité si připomínat zlo, které představují totalitní systémy.
Jako je např . komunismus.

Nezapomeňme na oběti komunismu !!

FEB24
Sat 6:00 PM UTC+01Pomník obětem komunismuPrague, Czech Republic
967 people interested

Po 25. Únoru 1948 nastalo komunistické totalitní peklo.

A dnes by chtěli zase vládnout ?
Agenti a komunisté?

Dcera prokurátora Karla Vaše a syn generála Heliodora Píky. Její otec poslal na smrt jeho otce – a ona se mu za to teď zkouší omluvit. Pro oba je to nesmírně složité – najít sílu přijmout omluvu ale může být mnohem těžší než s omluvou příjít.
ceskatelevize.cz
Posts

Je třeba přestat mlčet!

FEB25
Sun 1:00 PM UTC+01Václavské náměstí, 110 00 Praha, Česká Republika
4,668 people interested

Veřejný kurýr, občasný týdeník - vydání č. 6 roč.2018 -

21. únor 1948 - vznik Lidových milicí .

Ozbrojená pěst dělnické třídy- Lidové milice napochodovaly do centra Prahy.

A to prý únor 1948 byl v souladu s tehdejším ústavním pořádkem . ...
Říkají dnešní komouši.

Asi stejně tak , jako politické procesy 50. let.

A nyní nám hrozí vláda anofertu s podporou komunistů.

A soc dem ?

Plánovaná Snaha o spoluvládnutí Nepřekvapuje .

Jako tehdy v 48.

Jen se nám agenti a StB komando proměnilo do jiného subjektu.

See More
Před 70 lety začaly vznikat nechvalně známé Lidové milice. Ozbrojení dělníci měli v únoru 1948 dohlížet na převzetí moci komunisty.
irozhlas.cz

Nezapomeňme !

Image may contain: text
Jan Cieslar to Nezapomeňme na oběti komunismu!

Zapalte spolu s námi v předvečer výročí převratu z roku 1948 svíčky za 8.000 našich spoluobčanů, kterým vzala komunistická diktatura život!

!!!!!!

FEB24
Sat 2:00 PM UTC+01Staroměstské náměstíPrague, Czech Republic
1,465 people interested

Prof. Milan Knížák.

Jako vždy přesně a precizně popsal současný problém této země.

Je smutné, že části našich spoluobčanů je lhostejný morální úpadek naší společnosti.

Petr Štěpánek

Otevřený dopis Milana Knížáka Miloši Zemanovi

Pane prezidente Zemane,

v druhém kole proběhlých prezidentských voleb jsem nevolil nikoho, ani Vy, ani pan Drahoš ...jste mi nepřipadali dostatečně důstojní. Byl jste však většinově zvolen a já Vás tedy vnímám jako prvního muže země. Proto se na Vás obracím.

Nechápu, jak je možné, že tolerujete zvůli imigranta Andreje Babiše, který byl aktivním členem KSČ a agentem StB. Nehovořím o způsobu, jak přišel ke svému majetku a jak ho dál rozšiřuje. Nemluvím o tom, že je obžalován z trestného činu. Pro mne je a zůstane zločincem proto, že byl agentem StB. Tito agenti se aktivně podíleli na komunistické diktatuře. Zažil jsem jejich působení na vlastní kůži.

Považuji za ostudu naši země, že za necelých třicet let po tzv. sametové revoluci přichází do čela státu člověk tak pochybného charakteru, jako je Andrej Babiš. Je nepochopitelné, že ho podporujete.

Nesdílím Vaše levicové názory a mám výhrady k Vašemu způsobu jednání, ale souhlasím s kritikou EU i s postojem vůči migrantům. Bohužel, Vaše současné činy, z nichž za nejkatastrofálnější považuji podporu Babiše, vzbuzují ve společnosti vášně a rozdělují ji. Plebejské názory se dostávají do parlamentu i do vlády a degradují naši společnost, která se chtěla po listopadu 89 vrátit ke cti, otevřenosti, hrdosti a především k demokratickým morálním principům.

Člověk, který vstoupí do politiky se slovenským heslem „všeci kradnú“ a ustavičně uráží náš národ tím, že odmítá respektovat policii, soudy a o parlamentu tvrdí, že je zbytečný, poněvadž nefunguje dostatečně pružně jako poslušní zaměstnanci firmy, atp. … takový člověk nepatří do politiky. Kdyby Andrej Babiš žil jako soukromá osoba a shromažďoval majetek způsobem odpovídajícím zákonům této země, byl by mi lhostejný. Jako premiér je pro mne tento agent StB, lhář a rozvraceč české společnosti naprosto nepřijatelný. Nechci, aby tento morálně pokleslý člověk rozhodoval o mém životě.

I Babišův vztah k Vám, pane prezidente, je plný falše. Jakmile se objevila šance, že by volby mohl vyhrát Drahoš, tak Vás začal Babiš kritizovat a v EU Vás zapřel jen proto, že se mu to zrovna hodilo. Jakmile si bude myslet, že to bude pro něho výhodné, každého zradí.

Žádám Vás, pane prezidente, o odvolání Andreje Babiše z postu premiéra. Je absurdní, že mu udělujete nelimitovaný čas na sestavení vlády a dáváte najevo, že Vám vláda v demisi nevadí po jakkoli dlouhou dobu.

Jste prezidentem celého národa, ale polovina lidí Vám nevěří a servilní jednání vůči Babišovi situaci jen zhoršuje. Prezidentem všech se můžete stát jen tehdy, když budete čestný, spravedlivý a nebudete se spojovat s pochybnými lidmi.

Pak Vám poděkujeme.

Prof. Milan Knížák

See More

Veřejný kurýr, občasný týdeník - vydání č. 5 roč.2018 -

Co dodat?
Rozdělená společnost, neúcta k druhým, progrese levičáctví a levicového aktivismu, přiživování vzpomínek na” zlaté” časy v komunistické kleci, vlastnictví médií v rukách toho, co má stát jako svoji firmu, vsudyprítomná cenzura mediálních výstupů celostátních tiskovin , šité zprávy na míru dle vlastníka mediální scény.

Obsazování strategických pozic lidmi z hnutí jednoho muže .

...

PR od kterého by se i Goebels mohl učit.

Výsledek?

Bude brzy znám, kdo podpoří vládu , která je v demisi.

KSČ zpět na scéně.

Chybí jen vselidové soudy a jakobínské gilotiny.

See More
Světový průměr indexu, který na základě 60 indikátorů hodnotí stav politické svobody na stupnici od 1 do 10, klesl nejvíc za poslední roky.
irozhlas.cz

Naše společnost je nemocná, pokud dopustí, aby v poslanecké sněmovně byli lidé , jako je Tomio Okamura a jeho SPD.

Zpochybňovat německé koncentrační a vyhlazovacích tábory je skandální.

Image may contain: outdoor
holocaust.cz

Naposledy, nikoli poprvé, zpochybnil vrcholný politik České republiky význam a funkci koncentračního tábora v Letech u Písku, který během druhé světové války sl...oužil k věznění, mučení a vraždění romských obyvatel Protektorátu Čechy a Morava. Aktuálně poslanec Tomio Okamura 26. ledna 2018 pro svůj záměr zlehčit utrpení romských vězňů v Letech použil srovnání s vyhlazovacím táborem v Osvětimi. Bohužel využil silných obrazů holocaustu, které má většina společnosti, a toho, že o kategorizaci nacistických táborů v rámci systému likvidace Židů a Romů velmi málo víme. Článek Aletty Beck a Pavla Balouna vůbec poprvé přináší přehled a komplexně vysvětluje systém nacistických táborů.

Článek, který vyšel na Alarm, přinášíme i na našem webu.
http://bit.ly/2nQa3tn

See More

Lety- diskutované téma posledních dnů.
SPD a poslanec Rozner opět zabrousili..,

Otakar Brabec to KAN 2014

Není to úplně přesné, ale jako základní orientace v problematice to stačí

Koncentrační tábor Lety
http://www.reflex.cz/koncentracni-tabor-lety

Veřejný kurýr, občasný týdeník - vydání č. 4 roč.2018 -

Nezapomeneme !

V září roku 1941 vydali Němci nařízení, podle kterého se všichni Židé z Kyjeva měli shromáždit. Více jak 33 tisíc obyvatel netušilo, že jde na smrt.
extrastory.cz

Veřejný kurýr, občasný týdeník - vydání č. 3 roč.2018 -

27. leden - Mezinárodní den památky obětí
Holocaustu.

Na zvěrstva, které nacisté prováděli nelze zapomenout.

...

Šoa je varování pro všechny další generace.

Varování, jaké zrůdnosti jsou lidé schopni udělat v zájmu něčí touhy po moci.

See More
Mezinárodní den památky obětí holocaustu
military-portal.cz