Photos
Videos
Polska Angelina Jolie będzie gościem Ewy już w piątek 4 listopada. O czym opowie? Sami posłuchajcie! #rozmowywtoku
56
162
Jutro o 15:00 Ewa porozmawia m. in z polską Angeliną Jolie! Co takiego Angie chce opowiedzieć Ewie? Sami posłuchajcie! #rozmowywtoku
40
30
W czwartek poznacie dziewczyny, dla których psiaki są całym ich światem! Czy też tak macie? Wysyłajcie fotki swoich piesków :-) #rozmowywtoku
179
272
Posts

Dziewczyny, gorąco zapraszamy! Już w najbliższą niedzielę spotkajmy się z Ewą Drzyzgą i zróbmy razem coś niezwykle ważnego! Przyłączcie się do walki z rakiem piersi!

Girls, hot welcome! Next Sunday, let's meet ewa Oprah and do something extremely important together! Join the fight against breast cancer!
Translated
JUN25
Sun 2:00 PM UTC+02Royal Kraków Golf & Country Club, Podłęże, Ochmanów 124, 32-003 Ochmanów
249 people interested

Zobaczcie, co dziś dla Was przygotowaliśmy. Spotykamy się punktualnie o 18:00.

Look what we've prepared for you today. We meet at 18:00. Sharp :-)
Translated
I znów, jak w każdą sobotę, w programie Ewy Drzyzgi „36,6 C” czeka na was solidna dawka wiedzy o zdrowiu! Coraz częściej ratunkiem dla walczących z otyłością są operacje bariatryczne, czyli chirurgiczne wycięcie fragmentu lub całości żołądka dzięki czemu człowiek szybko chudnie. Przeciwnicy takich z...
36i6.tvn.pl
Posts

Zapraszamy na fanpage programu 36,6

Welcome to the fanpage of program 36,6 :-)
Translated

Profesor Henryk Skarżyński był gościem Ewy w sobotnim odcinku 36,6°C i to właśnie on wykonał pionierski zabieg wszczepienia pierwszego na świecie implantu ucha środkowego. Tę światową premierę uchwyciły nasze kamery.

Profesor Henryk Skarżyński wykonał pionierski zabieg wszczepienia pierwszego w świecie implantu ucha środkowego. Nasze kamery uchwyciły ten moment.
36i6.tvn.pl

Jutro o 18:00 wszyscy oglądamy program Ewy

Jutro w 36,6°C porozmawiamy m.in. o tym, jak w niezwykle krótkim czasie skutecznie zwalczyć wadą wzroku. Ponadto dzięki profesorowi Henrykowi Skarżyńskiemu, któ...ry specjalizuje się w implantach ślimakowych dowiemy się, jak umożliwić słyszenie tym, którzy przestali słyszeć... W programie również informacje o tym, jak oczyścić swoje płuca po całej zimie oddychania smogiem. W odcinku poruszymy również temat rekonstrukcji piersi po amputacjach. Niezwykle bogaty wachlarz tematów już jutro o 18:00!

See More
Tomorrow at 36,6°C we'll talk m. In. About how in an extremely short period of time you can effectively combat vision. In addition, thanks to professor Henry Skarżyńskiemu, who specializes in implants implants, we will learn how to allow hearing those who have stopped hearing... in the program also information on how to clear their lungs after all winter breathing smog. In the episode, we will also discuss breast reconstruction after amputation. Extremely rich range of topics already tomorrow at 18:00!
Translated

W najbliższą sobotę VI odcinek programu Ewy Drzyzgi Bądź z nami

W najbliższą sobotę zapraszamy na VI odcinek 36,6°C. Zaproponowane w programie tematy, dotyczą nas wszystkich. Tym razem nasi eksperci bliżej się przyjrzą naszym oczom... Zobacz zwiastun i bądź z nami o 18:00.

Next Saturday we invite you to vi episode 36,6°C. The topics proposed in the programme concern us all. This time our experts will take a closer look at our eyes... see the trailer and be with us at 18:00.
Translated
6 maja zapraszamy na VI odcinek programu. 36,6 °C, to program Ewy Drzyzgi, który dotyka trudnych i ważnych tematów związanych z medycyną. W kolejnym odcinku Ewa i eksperci m. in. przyjrzą się bliżej naszym oczom i poszukają sposobu na pozbycie się wad wzroku. Dręczący nas całą zimę smog wydaje się b...
36i6.tvn.pl

Gorąco zapraszamy

Hot welcome :)
Translated

W sobotę 6 maja zapraszamy na kolejny odcinek 36,6°C. Zobacz zwiastun programu i dowiedz się, jakich tematów dotkniemy za tydzień. Solidną porcję medycznej wiedzy znajdziesz na naszej stronie internetowej. Gorąco polecamy

6 maja zapraszamy na VI odcinek programu. 36,6 °C, to program Ewy Drzyzgi, który dotyka trudnych i ważnych tematów związanych z medycyną. W kolejnym odcinku Ewa i eksperci m. in. przyjrzą się bliżej naszym oczom i poszukają sposobu na pozbycie się wad wzroku. Dręczący nas całą zimę smog wydaje się b...
36i6.tvn.pl

Ewa Drzyzga i nasz stały ekspert programu 36,6°C dr hab. n. med. Krzysztof Łabuzek zapraszają na fanpage programu. Polubcie profil na FB i bądźcie na bieżąco

https://www.facebook.com/366-TVN-1903047866599786/

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Dziś o 18:00 bądźcie z nami! Niezwykle interesujący odcinek, a do tego Ewa Drzyzga podda się badaniu tarczycy. Zapraszamy do polubienia fanpage programu 36,6°C.

Dziś o 18:00 Ewa Drzyzga podda się badaniu tarczycy, a wszystko dlatego, że w programie podejmiemy temat przewlekłej choroby - Hashimoto. Ewa przy tej okazji po...rozmawia z modelką Martą Dyks, która cierpi na tę chorobę. W programie poruszymy temat nadpotliwości i dowiemy się, jak skutecznie się jej pozbyć oraz jakich błędów nie popełniać podczas mycia zębów. Gościem specjalnym będzie wybitny krakowski urolog profesor Piotr Chłosta. Bądźcie z nami.

See More
Today at 18:00, ewa drzyzga will submit to a thyroid test, and all because we will take on the subject of chronic illness - Hashimoto. Eve will talk to the model Marta Dyks, who suffers from this disease. In the programme, we will address the subject of nadpotliwości and find out how to get rid of it effectively and what mistakes do not make while brushing your teeth Special guest will be the distinguished Kraków Professor Professor Peter Flogging. Be with us.
Translated
W programie 36,6°C każdy znajdzie interesujące i rzetelne informacje, porady i wskazówki dotyczące zdrowia. Botoks to potoczna nazwa toksyny botulinowej wytwarzanej przez bakterię jadu kiełbasianego. Każdy wie, że botoks wygładza zmarszczki…. Ale to tylko część prawdy. Botoks jest również polecany n...
36i6.tvn.pl

W sobotę wyemitowany zostanie kolejny odcinek nowego programu Ewy Drzyzgi 36,6 A tymczasem zapraszamy na fanpage programu, gdzie znajdziecie m.in. interesujące informacje dotyczące naszego zdrowia

On Saturday, the next episode of the new ewa Oprah 36,6 show will be aired while we invite you to the fanpage of the program where you will find In. Interesting information about our health :-)
Translated

Zobacz, co nas czeka w V odcinku 36,6°C. Zapraszamy na naszą stronę internetową

See what awaits us in v episode 36,6°C. Welcome to our website :-)
Translated
Zobacz zapowiedź programu.
36i6.tvn.pl

Niezwykle ważne informacje dotyczące raka piersi. Posłuchaj dr hab. n. med. Krzysztofa Łabuzka.

Extremely important information about breast cancer. Listen to Dr. Hab.. Christopher Łabuzka.
Translated

Nie bagatelizuj tych niepokojących objawów...

Let's not get these disturbing symptoms...
Translated
Dr hab. n. med. Krzysztof Łabuzek apeluje o samobadanie piersi. Jeśli zauważalnysz niepokojące objawy, niezwłocznie zgłoś się do lekarza.
36i6.tvn.pl

Wesołych Świąt

Merry Christmas :-)
Translated
Image may contain: plant, nature and outdoor
36,6 TVN

Zdrowych, radosnych, pełnych ciepła i miłości Świąt Wielkanocnych! Wiosennego nastroju, optymizmu oraz miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Dla Was i Waszych bliskich - wszystkiego dobrego! Zdrówka przede wszystkim!

Pamiętajcie, jutro o 18:00

Remember, tomorrow at 18:00 :)
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by 36,6 TVN
2,965 Views
2,965 Views
36,6 TVN

Już jutro punktualnie o 18:00 zobaczycie III odcinek 36,6°C. Ewa Drzyzga wraz z dr hab. n. med. Krzysztofem Łabuzkiem poruszy temat, który niestety często dotyka nas lub naszych bliskich... Posłuchaj Ewy i bądź z nami!

Za tydzień 15 kwietnia zapraszamy na kolejny odcinek nowego programu Ewy Drzyzgi

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by 36,6 TVN
15,272 Views
15,272 Views
36,6 TVN

Jak wrażenia po II odcinku 36,6°C ? Dziękujemy, że byliście z nami!
Już dziś zapraszamy na kolejny odcinek, który wyemitujemy 15 kwietnia punktualnie o 18:00. Zobaczcie, jaką tematykę poruszymy za tydzień

Pamiętajcie, spotykamy się punktualnie o 18:00

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by 36,6 TVN
8,896 Views
8,896 Views
36,6 TVN

Dziś w programie 36,6°C poznacie niezwykłego człowieka - neurochirurga prof. dr hab. n. med. Andrzeja Maciejczaka, który specjalizuje się w operacjach kręgosłup...a. Ponadto Michel Moran podpowie jak przechowywać żywność, by zachowała jak najdłużej świeżość, natomiast dr hab. n. med. Krzysztof Łabuzek odpowie na pytanie - czy cukier żywi raka? Bądźcie z nami o 18:00.

See More

Serdecznie zapraszamy

Warmly welcome :)
Translated

Już jutro, punktualnie o 18:00 zapraszamy przed telewizory na II odcinek programu 36,6°C. Ewa w studio porozmawia z wybitnym neurochirurgiem prof. dr hab n. med. Andrzejem Maciejczakiem, który specjalizuje się w operacjach kręgosłupa.

Tomorrow, at 18:00 Sharp, we invite you in front of the Tvs for the 36,6th episode of the 36,6°C Eve in the studio will talk to Prof. Dr. Hab n. Med. Andrzej Maciejczakiem, who specializes in spinal surgery.
Translated
Już za tydzień w sobotę 8 kwietnia, punktualnie o 18:00 zobaczysz drugi odcinek programu 36,6°C.
36i6.tvn.pl

A Wam podobała się sobotnia niespodzianka dla Szymona? Zapraszamy na fanpage programu

Gościem sobotniego odcinka był reprezentant Polski w piłce ręcznej Krzysztof Lijewski, który zrobił ogromną niespodziankę naszemu bohaterowi Szymonowi.

The guest of the Saturday episode was the representative of Poland in handball krzysztof lijewski, who made a huge surprise to our hero szymon. :-)
Translated
Krzysztof Lijewski - reprezentant Polski w piłce ręcznej przyjechał do studia, by spotkać się z naszym gościem Szymonem. Niespodzianka niezwykle trafiona, bowiem Szymon to zapalony szczypiornista.
36i6.tvn.pl