Photos
Posts

40 metų šiandien sukanka Islandijos dainininkei Emilíanai Torrini. 1994 metais atlikėja tapo gerai žinoma Islandijoje, kai laimėjo jaunimo koledžų dainų konkursą. Torrini sudainavo „Gollum's Song“, filmo „Žiedų valdovas: Dvi tvirtovės“ paskutinį kūrinį. 2003 metais parašė Kylie Minogue dainą „Slow“. Dainininkė taip pat kūrė muziką su Dan Carey. 2005 metais Grammy apdovanojimuose jie buvo nominuoti už geriausią šokių muzikos įrašą („Slow“). Tais pačiais metais ji išleido albumą Fisherman's Woman su tokiais singlais kaip Sunnyroad ar Heartstopper.

Taken from Emiliana Torrini's album 'Me and Armini', released on Rough Trade Records in 2008, available to buy here: http://apple.co/2fQc6ek Lyrics Hey, I'm ...
youtube.com

1998-aisias metais įrašyta Luko Pačkausko ir Virgilijaus Noreikos daina „Laikas"

Kieno liežuvis aštresnis „Auksiniame balse": Kelmickaitės ar Rožicko? O sako, kad lietuviai neturi humoro jausmo:)
youtube.com
Posts
Senos dainos - Geros dainos updated their profile picture.
May 14, 2017
Image may contain: 1 person, grass, outdoor and nature

Prieš 19-ioliką metų muzikos pasaulis neteko vieno populiariausio JAV dainininko ir kino aktoriaus Frank Sinatra (tikrasis vardas - Francis Albert Frank Sinatra) Jis yra trečias visų laikų labiausiai perkamų atlikėjų sąraše. Skandalingai pagarsėjęs dėl ryšių su mafija.

Purchase Concert For The Americas here: http://smarturl.it/SINATRAAMERICAS Music video by Frank Sinatra performing Strangers In The Night. (C) 1990 Frank Sin...
youtube.com

Šiandien 67-ąjį gimtadienį švenčia 1950-aisiais gimęs dainų autorius, dainininkas, instrumentalistas ir įrašų prodiuseris Stevie Wonder. Tai itin ryški figūra populiariosios muzikos pasaulyje antroje 20-ojo amžiaus pusėje. Jis įrašė daugiau nei 30 šalies Top 10-uko hitų, laimėjo 26 „Grammy“ apdovanojimus, prizą už gyvenimo pasiekimus, akademijos apdovanojimą už geriausią dainą bei buvo įtrauktas tiek į rokenrolo atlikėjų, tiek dainų autorių šlovės muziejus.

Music video by Stevie Wonder performing I Just Called To Say I Love You. (C) 2005 Motown Records, a Division of UMG Recordings, Inc.
youtube.com

2002 metų balandžio 22-ąją dieną, Airių grupė "Westlife" išleido singlą "Bop Bop Baby". Jo klipe turėjo filmuotis modelis Naomi Campbell, bet paskutinę akimirką ji atsisakė. Naomi pakeitė ROLLING STONES nario Ronie Woodo dukra Leah. "Westlife" įėjo į britų muzikos istoriją, išleidę daugiausiai numeris vienas singlų iš eilės (net septyni jų darbai iš eilės pabuvojo D.Britanijos topo viršuje).

Westlife's official music video for 'Bop Bop Baby'. Click to listen to Westlife on Spotify: http://smarturl.it/WestlifeSpot?IQid=WlBBB As featured on World o...
youtube.com

Liūdna žinia...Mirė vienas iš garsiausių ir populiariausių pasaulio solo popmuzikos atlikėjų Prince (tikrasis vardas Prince Rogers Nelson). Jis gimė 1958-ųjų birželio 7-ąją dieną. Muzikinę karjerą pradėjo 1976 metais, o superžvaigždės statusą įgijo su 1984 metų albumu „Purple Rain“, bei sudarė su Michael Jackson ir Madonna didįjį 80-ųjų pop superžvaigždžių trejetą. Prince‘as laikomas be galo produktyviu atlikėju – jis yra pristatęs keletą šimtų kūrinių tiek savo paties vardu, tiek su kitais atlikėjais. Jis yra laimėjęs septynis „Grammy“ apdovanojimus bei "Oskarą", o 2004-aisiais įtrauktas į Rokenrolo šlovės muziejų.

«Purple Rain» es una canción catalogada dentro del género power ballad, que conjuga los estilos rock, pop y gospel. Fue compuesta por el músico estadounidens...
youtube.com

Šiandien 40-tąjį gimtadienį švenčia buvusios grupės L+ lyderis ir solo atlikėjas LINAS ADOMAITIS. Jo kopimas į populiarumo viršūnę prasidėjo 1995 metais, kai debiutavo jo įkurtas mišrus kvartetas „L+”. Nuo septyniolikos metų amžiaus muziką kūręs ir prodiusavęs Linas nusprendė, jog ir jam pačiam laikas paimti į rankas mikrofoną. Švelnus R&B stiliaus dainavimas grupei greitai pelnė žiūrovų ir kritikų simpatijas. Kaip "L pliusas" jis įrašė keturis albumus ir geriausių dainų rinkinį, o 2001-siais debutavo su solo darbu "Q-ba-ba".

Q-BA-BA 2013 muzika: L.Adomaitis žodžiai: Camden MS
youtube.com

Lygiai prieš 16-ioliką metų buvo išleistas pirmasis “OMEGOS" albumas "Čia ir dabar", kuriame galima rasti vieną įdomiausių lietuviškos pop muzikos kūrinių "Ten (rasi mane)". Tiesa, tuomet grupę “OMEGA" sudarė visai kiti žmonės. Jie, po konflikto su savo įkūrėjais ir prodiuseriais “B'avarais", subūrė jau iširusį duetą “KOSMO". Grupė “Omega” gimė “bavarų” Deivydo ir Juozo galvose, kaip projektas, kuriame skambėtų “B’AVARIJAI" nepritaikomos idėjos. “OMEGA" koncertinė veiklą pradėjo 1999-ųjų rugsėjį. Tą patį rudenį pradedami pilno albumo įrašai. Per 2000-uosius metus grupė surengia daugiau nei 150 pasirodymų. 2001-ųjų metų pradžioje savo koncertinę veiklą sustabdo, skelbiamas naujų atlikėjų konkursas. Po dviejų mėnesių intensyvaus darbo naujasis “OMEGA" sąstatas žengia per Lietuvą vedamas visaliaudinio himno “Tu mano mergytė”.

Atlikėjas: SEL
Daina: Lengvai
Metai: 1998
Stilius: Elektroninė, šokių muzika
Albumas: 1998 m. "Guma"; 2000 m. "Geriausios dainos"...
Valstybė: Lietuva

See More
SEL Lengvai
youtube.com

Šiandien su gimimo diena reikia sveikinti žavią Škotijos grupės TEXAS vokalistę ir dainų bendraautorę Sharleen SPITERI. 1967-ųjų metų lapkričio 7-ąją dieną Glazge gimusi Sharleen Eugene Spiteri su grupe TEXAS dirba jau labai ilgai. Įdomu tai, kad pripažinimo visoje Europoje Sharleen ir jos kolegos sulaukė tik 1997 metais, po disko "White on blonde". Nuo to laiko topuose apsilankė TEXAS dainos "Say What You Want", "Summer Son" ir "In Our Lifetime". 2008-aisiais ši dainininkė pradėjo solinę karjerą, pristatydama pirmąjį savo singlą „All the Times I Cried“. Tais pačiais metais, liepos 14-ąją dieną, buvo išleistas ir debiutinis Sharleen albumas „Melody“. Beje, prieš keletą metų, Spiteri atsisakė rolės filme "Mulen Ružas" ir užleido savo vietą Nikolei Kidman.

See the official video to Summer Son by Texas
youtube.com

Šiandien savo gimtadienius švenčia iškart du tą pačią dieną gimę Klaipėdos grupės B'AVARIJA nariai. Tai yra 1978 metais gimęs vokalistas ir vadybininkas Juozas LIESIS (37m) bei jo kolega, 1977 metų gimimo Deivydas Zvonkus (38m). B'AVARIJOS, taip ir jubiliatų, karjera prasidėjo 1996-ųjų festivalyje "Pop Art", kur grupė atlikosavo pirmąjį hitą "Ką gi tu slepi?", o dabar Juozas ir Deivydas jau gali pasigirti pora platininių albumų, pergalėmis užsienio konkursuose ir šimtais konc...ertų per metus. Per visą grupės egzistavimo laiką: daugiau nei 500 "gyvų" pasirodymų;
įvairiuose projektuose dainuota su: V. Povilioniene, Šv. Kristoforo orkestru (vad. prof. D. Katkus), Jazz Land, D. Praspaliauskiu, V. Grubliausku (kongas), įvairiais chorais. Dainuota Švedijoj, JAV, Lenkijoj, net 30 kūrinių, įvairių Lietuvos radijo stočių topuose pateko į 20-ukus, 25 iš jų "perlipo" 10-osios vietos kartelę;
apie 150 tūkstančių išplatintų grupės albumų ir singlų.

See More
B'Avarija - Noriu Lėkt
youtube.com

Šiandien 56-ąjį gimtadienį švenčia Kanados roko dainininkas, gitaristas, bosistas, prodiuseris, aktorius ir fotografas Bryan'as Adams'as (tikrasis vardas - Bryan Guy Adams). Gimė jis Kanados miestelyje Kingstone, bet jau senokai gyvena ir dirba Londone. Įdomu tai, kad mokyklą Bryanas ADAMSAS metė nesulaukęs pilnametystės, o muzikos krajerą pradėjo kaip dainų autorius kitiems atlikėjams. Nuo 20-ties jis leidžia savo paties įrašus. Už savo muzikinę veiklą jis įvertintas daugybe... prizų ir nominacijų, tarp kurių - 20 "Juno" (iš 56 nominacijų) ir 15 "Grammy" nominacijų. Jis taip pat yra laimėjęs "MTV", "ASCAP" ir "American Music Awards" apdovanojimuose. Be to, už dainų kompozicijas jis įvertintas dviem "Ivor Novello" prizais, o už filmų muzikos kūrimą net kelis kartus pasveikintas Auksinių Gaublių bei Akademijos apdovanojimuose. Adams'as yra apdovanotas Kanados ordinu už indėlį į populiariąją muziką ir filantropinę veiklą - jo vardo fondą, remiantį vaikų švietimą visame pasaulyje. 2011 m. kovą Adams'ui buvo skirta 2435-oji žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje, o 1998 m. jis jau buvo įamžintas Kanados šlovės alėjoje. 2006 m. balandį jis įtrauktas į Kanados muzikos šlovės muziejų. O čia filmo "Simarono žirgas" garso takelis ir superhitas "Here I Am".

See More

1997 metais lapkričio 3 dieną Išleistas SPICE GIRLS antrasis albumas, pavadintas "Spiceworld" - "Spaisių pasalis". Neįtikėtina, bet per pirmąsias dvi prekybos savaites pasaulyje jį įsigijo beveik 7 mln. žmonių. Albume yra tokie Spice Girls hitai, kaip "Stop", "Viva Forever" ir "Goodbye". O čia vienas šitų hitų.

Music video by Spice Girls performing Viva Forever.
youtube.com

46-ąjį gimtadienį šiandien švenčia Italijos atlikėjas, instrumentalistas ir didžėjus Robertas MILES'as ( tikras vardas: Roberto Concina). Jis savo, galima sakyti muzikinę, veiklą pradėjo dirbdamas radijo stotyje, nors iš tikrųjų yra profesionalus pianistas. Vėliau Mailsas įkūrė savo įrašų leidybos firmą ir pats pradėjo kurti šokių stiliaus darbus. Italijos „dream-house“ stiliaus didžėjus Robert‘as Miles‘as, būdamas praktiškai niekam nežinomas, šovė tiesiai į topų viršūnes su ...vienu didžiausių ir labiausiai netikėtų 1996-ųjų metų hitų, singlu „Children“. Nors kūrinys pirmą kartą pasirodė 1994-aisiais, jis lėtai populiarėjo kol galiausiai tapo tarptautiniu hitu, pasiekusiu Vokietijos, Prancūzijos, Olandijos ir Belgijos topų viršūnes. Tokiu būdu jis tapo sėkmingiausiu 1996-ųjų metų Europos singlu ir vos nepasiekė Amerikos populiariosios muzikos Top 20-uko.

See More
"Children" is a single by electronic composer Robert Miles from his album Dreamland. "Children" is Miles' most successful single, being certified Gold and Pl...
youtube.com

Lapkričio 1-ąją 1999 metais buvo išleistas paskutinysis "pačia kiečiausia muzikos močiute" pramintos Tinos TURNER albumas "Twenty Four Seven". Hitu "When The Heartache Is Over" pristatytas darbas buvo parduotas 2 mln. vienetų tiražu, o jį palydėjo įspūdingos ir taip pat pačios paskutinės Tinos Turner gastrolės po pasaulį. Jų metu legendinė atlikėja užsuko ir į kaimyninę Estiją.

Since my early teenage years, Tina Turner was always a keen favourite of mine especially with her distinctive voice
youtube.com

Šiandienos jubiliatas yra ir JAV grupės RED HOT CHILI PEPPERS vokalistas Anthony KIEDIS, gimęs 1962 metais Grand Rapids miestelyje. Savo vaikystę Kiedis praleido Mičigane su savo motina, tačiau būdamas dvylikos kartu su tėvu persikėlė į Kaliforniją, Holivudą. Netrukus po vidurinės baigimo Kiedis išbandė save aukštajame moksle, tačiau universitete neužsibuvo dėl nuolatinio svaginimosi bei motyvacijos stokos. Palikęs Los Andželo Kalifornijos universitetą jis nutarė suburti viet...inę grupę, į kurią pakvietė savo draugus - Flea, Hillel‘į Slovak‘ą ir Jack‘ą Irons‘ą. Vėliau iš šio bandymo gimė viena populiariausių JAV roko grupių „Red Hot Chili Peppers“. Pripažinti jie buvo tik po dešimtmečio, kai laimėjo pirmuosius Grammy ir MTV apdovanojimus. Po įvairių krizių KIEDIS ir kompanija vis tik neišsiskyrė - atvirkščiai, jų įrašai dabar parduodami dešimtimis milijonų kopijų.

See More
© 2006 WMG "Can't Stop" by Red Hot Chili Peppers from 'By The Way,' available now. Download 'By The Way' on iTunes: http://bit.ly/niwl10 The Red Hot Chili Pe...
youtube.com