Photos
Posts
Serhan Yavaş added 65 new photos to the album: Serhan Yavaş Unutulmaz:)).
July 20, 2010

Hayranlarınızın aşırı ilgisinden hiç sıkıldığınız oluyor mu?Hayır olmuyor çok ortalarda dolaşmadığım için bunun farkındada değilim zaten.11 Son olarak bize zaman ayırdığınız için size çok teşekkür ederim. Adanzyekadin.com da sizi seven ve takip eden çok hayranınız var. Onlara söylemek istersiniz.Herkese çok çok selamlarımı sunarım.

Posts

Teşekkür ederim Amin.O neyi yapmak istiyorsa onu yapıyoruz.Meslek seçimiiçin daha erken kendisi karar vericektir insanlar sevdikleri işi yapmalılar onun seviceği ve becerisini göstereceği şeyi daha ilerde görüçeğiz henüz erken.10 Bayan ve özellikle yaşları küçük olan hayran sayınız çok fazla bu büyük bir başarı sizi tebrik ediyoruz.

Ben bu konuda çok kapalıyımdır aileme bile hiç bir ip ucu vermem.Fakat heycan aynı şekilde ve artarak devam edicek ve yeni yüzler devraya girecek ancak bu kadar.9 Bir kızınız var Allah bağışlasın. Onla baş başayken neler yaparsınız? Ve onun gelecekte hangi mesleği yapmasını istersiniz?

7 Unutulmaz dizisinden başka yakın zamanda hayata geçecek olan projeleriniz var mı?Şu anda yok.8 Dizi hakkında sevenlerinize verebileceğiniz ufak tefek tüyolar var mı acaba? Eda ile Harun ne olacak benim asıl merak ettiğim aslına bakarsanız Melda’nın durumu. Acaba ne gibi gelişmeler olacak?

6 Hayal ettiğiniz, oynamak istediğiniz bir karakter var mı?Evet Bond olmak isterdim

5 Teknolojinin gelişmesi sizin içinde bulunduğunuz sektörü nasıl etkiliyor ?Sinema teknolojiyle birlikte altın çağını yaşıyor sanırım dünyada çünkü tüm hayal edilen düşünceler gerçekmiş gibi insanlara muhteşem kurgularla sinemayla sunuluyor.Bence tüm dünyayı kabul etmesekte olumlu etkiliyor

Sadece maillere bakıyorum ve hayran mesajlarına yanıt veriyorum.Bunun dışında öğrenmek istediğim hertürlü konuyu araştırmak içinde kullanıyorum malum zamanın mucizevi bir sistemi.4 İnternet kullanırken ünlü olmanın size olumlu veya olumsuz etkileri oluyor mu ?Hayır internet sanal ortam ünlülükle bir ilgisi yok.

Süreyya Güzel'le iki buçuk aylık bir ön çalışmanın ardından 2007 yılında Yemin dizisinde Menderes karakterini canlandırmaya başladı.2 İnternet ile aranız nasıl ? İnternet’i hayatınızın neresinde görüyorsunuz ?Arama iyi ama bilgisayarın başında vakit geçirmek istemiyorum çok şükürki böyle bir işim yok

Dört sene kadar tekstille uğraştıktan sonra eşinden ayrıldı ve bu işi de bıraktı.2005 yılında tekrar bir kulüpte tenis dersleri vermeye başladı ve bu arada da reklam oyunculuğuna geri döndü.Denizbank, Bosch, Tofaş, Papia ve Nestle Kit Kat reklamlarının ardından YEMİN dizisi için başrol teklifi aldı.

1998 yılında Örümcek isimli bir televizyon dizisinde rol aldı.Askerliği nedeniyle diziden ayrıldı. Bu arada yüze yakın reklam filminde oynadı.1999 yılında evlendi.2000 yılında ailevi şartlardan dolayı ajanstaki faaliyetlerine ve tenis derslerine son verip tekstile, ticarete yöneldi.2001 yılında Kızı Elif Gamze doğdu.

1.Bize kısaca kendinizden bahseder misiniz?lk orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Spor Akademisi'ne giriş yaptı.Bu sırada özel bir fotomodel ajansında reklam oyunculuğu ve fotomodellik yapmaktaydı.Üniversite yıllarında aynı zamanda okula giriş branşı olan tenisle ilgili ders vermeye başladı.1995 yılında Fransız televizyonunda yayınlanan Ester ve Sarah adlı dizide küçük bir rol aldı.

atv'de yayınlanan 'Unutulmaz' adlı dizide 'Harun' karakterini canlandıran Serhan Yavaş; aynı kategoride yarıştığı Tuncel Kurtiz, Kenan imirzalıoğlu ve Şafak Sezer gibi isimleri geride bırakarak Oyunculuk kariyerinin ilk ödülünü almış oldu.

kadir Has Üniversitesi öğrencileri, '2009 Yılının En Has isimleri'ni önceki gün okulun Cibali Kampüsü'nde düzenlenen bir törenle ödüllendirdi.
Sabah'ın haberine göre törende Serhan Yavaş; 'Yılın En Has Erkek Oyuncusu' ödülünü aldı.

OYLARIN YÜZDE 42.97`Sİ Diziler kategorisinde Unutulmaz 1. seçilirken, başrol oyuncusu Serhan Yavaşda Yılın Erkek TV Oyuncusu oylarını topladı.Unutulmaz oyların yüzde 42.97sini aldı. Ödüller 23 Mart`ta Ankara`da düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.Unutulmazın başrol oyuncuları Serhan Yavaş ve Özlem Yılmaz daha önce İstanbul`daki Armoni Park Alışveriş Merkezi`nin anketinde En Duygusal Çift` seçilmişti.