Photos
Posts
Skenderbeu voley femra te rritura updated their profile picture.
Image may contain: 12 people, people smiling

Ndeshja e shtyre me Peshkopine u vendos te behet me daten 22 diten e marte ne oren 12 ..

Ndeshja diten e neserme nuk do te behet eshte shtyre nuk dihet kur per shkak se ekipi i peshkopise nuk ka fonde .

Ndeshja e rradhes me Peshkopine ne korce .

FitorE tjeter e radhes Skenderbeu-Vllaznia me rezultatin 3-0 siguron edhe me tej vendin e 4 ne renditje. Nje falenderim special per grupin e ULTRASVE TE KF SKENDERBEU per mbeshtjen e papare qe i dhane ekipit te vajzave, FALEMINDERIT CUNA...!

Loje e mrekullueshme ne kryeqytet kunder Partizanit . Vajzat korcare hedhin hapin e sigurt ne 4 me te mire . (O)

Skenderbeu arrin te kryeje nje ndeshje te mrekullueshme ne kryeqytet,ku ka fituar kunder Studentin me rezultatin 0-3. Bravo Vajza ::)

Vajzat fitojne perseri kete radhe ne qytetin e Peshkopise me rezultatin 0-3!

Skenderbeu triumfon perseri ne Shkoder! Ju presim ne ndeshjen e ardhshme ne Korce ku presim Minatorin e Reshenit!

Ju presim te gjitheve ndeshjen e radhes!!! Ta kthejme pallatin e sportit si dikur

Pas fillimit te keti sezoni 2012-2013 Vajzat e skenderbeut paten fitoren e pare te paster kunder Partizanit 3-0 , pasi ne ndeshjen e pare me Tiranen humben 3-0 .

Sot vajzat jane nisur per ne Durres ku do te luhet kupa e Shqiperise ne volejboll .ju urojme sa me shume fitore dhe te na perfaqesojne denjesisht ....urime vajza suksese

Nje fitore "flash" ajo e Skenderbeut ndaj Korabit .vendaset e trajner Rapos kane mundur mikeshat me rezultatin 3-0.seti i pare nuk ka histori 25-5 fitohet nga korcaret por edhe 2 setet e tjera luhen vetem ne nje fushe .korcaret arriten te marin 3 pike qe e mbajne ato midis katershes me te mire .. loveeeeeeeeeeeee myyyyy team (oli)

bravo vajza ndeshje shum e bukur :DDD..urime

Edhe pse me mungesa ne ndeshje me tiranen ne korce vajzat kane dhene nje loje te mire