Photos
Videos
10 LAT EMKI
10
2
Już za nami pierwszy trening sekcji piłkarskiej kobiet Emka Wieliszew Football Academy
18
Najmłodsi członkowie grupy EMKA Family Team podczas Mini Run4Fun
7
Posts

Stowarzyszenie Młodzi Dla Rozwoju EMKA, Drużyna Wieliszew Heron TEAM oraz Wójt Gminy Wieliszew zapraszają na wspólny bieg wspierający Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Kiedy ?
14 stycznia o godzinie 9:30
Gdzie? ...
Hala Sportowa przy Gminnym Gimnazjum w Wieliszewie
Jaka trasa ?
Bieg główny 2 km (Gminne Gimnazjum w Wieliszewie, Al.Solidarności, Urząd Gminy Wieliszew, Osiedle Royal)-możliwość uczestniczenia w wydarzeniu z kijkami-nordic walking, jazda na rowerze, marsz.

200 pierwszych uczestników biegu, którzy na mecie wrzucą do puszki min.10zł na WOŚP otrzyma pamiątkowy medal ufundowany przez Pracownię Reklamy „Retro” Wojciech i Magda Kisielińscy.

Po biegu głównym, możliwość dodatkowego biegu rekreacyjnego z Mistrzynią Świata w Biegu 24H Patrycją Bereznowską (około 5-8 km).
Dla uczestników w hali sportowej gimnazjum - woda i gorąca herbata.

Bieg należy traktować jako wspólny trening. Każdy uczestnik bierze udział w biegu wyłącznie na własną odpowiedzialność

Podczas już 26. finału, zebrane pieniądze przekazane zostaną na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

See More
JAN14
Sun 9:30 AM UTC+01Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w WieliszewieWieliszew, Poland
54 people interested
Posts

Maria Kamrowska-Nowak, polska lekkoatletka, wieloboistka i płotkarka, olimpijka z Barcelony 1992.Zdobywała także medale w mistrzostwach Danii i Szwecji.

Sławomir Nowak- polski zawodnik, a następnie trener lekkiej atletyki. Jego najsłynniejszym zawodnikiem był Wilson Kipketer.

Image may contain: 2 people, people standing

Jedni tworzą schroniska, inni ich wspierają w tej misyjnej pracy, a jeszcze inni adoptują bezdomne zwierzęta. Łączy ich jedno, są przyjaciółmi psiaków. I właśnie takie osoby, 22 października spotkały się, żeby kolejny już raz w Wieliszewie pomóc schronisku w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzonym przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych.
Członkowie wieliszewskiego Stowarzyszenie EMKA przy współpracy z Gminą Wieliszew zorganizowali w Sali Koncertowej im. K.Klenczona pokaz wzr...uszającego filmu „Był sobie pies…”. Każdy kto chciał zajrzeć do dobroczynnego kina jako bilet miał za zadanie zasilić skarbonkę datkiem finansowym lub rzeczowym (koce, kołdry, karma). Dzięki ludziom dobrej woli, którym nieobojętny jest los bezdomnych zwierząt udało się uzbierać prawie 600 złotych i mnóstwo darów rzeczowych. W imieniu swoim, fundacji i piesków serdecznie dziękuję.
Izabela Kownacka
#fundacjapsom

See More

Anna Rogowska - polska lekkoatletka, tyczkarka, brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata, halowa mistrzyni Europy oraz wicemistrzyni świata.

Image may contain: 1 person, smiling, text

Beata Hołub, olimpijka z Barcelony (1992). 4-krotna mistrzyni Polski w skoku wzwyż (1990, 1991, 1992, 1993), mistrzyni kraju w hali (1992).

Jej największe osiągnięcie w karierze sportowej to czwarte miejsce na mistrzostwach świata w Tokio (1991) z wynikiem 1,96, który pozostał jej rekordem życiowym. W tymże 1991 roku została sklasyfikowana na 9. miejscu w rankingu magazynu lekkoatletycznego Track & Field News.

Image may contain: 1 person, smiling, text
Stowarzyszenie EMKA added 2 new photos to the album: STOP ZWOLNIENIOM Z WF-U — with Patrycja Bereznowska.

Patrycja Bereznowska lekkoatletka uprawiająca biegi długodystansowe. W lipcu 2017 w Belfaście została indywidualną mistrzynią świata w biegu 24-godzinnym (jej wynik to 259,991 km).Podczas Spartathlonu który uznawany jest za jeden z najtrudniejszych biegów ultra na świecie Patrycja przybyła na metę jako szósta. Wśród kobiet była pierwsza i poprawiła dotychczasowy rekord pokonując 246km w 24h 47 min 7s.

Zbiórka pod Urzędem Gminy Wieliszew.
Zapewniamy worki i rękawiczki jednorazowe.
Bardzo prosimy o zabranie narzędzi pomocnych przy oczyszczaniu cmentarza.

OCT21
Sat 12:00 PM UTC+02
18 people interested