Photos
Videos
It's the most wonderfull time of the year Filmime me tel nga prindet 😊
19
Plot energji 👌💪😉🌟
53
9
Posts

Gjithmonë me 💃👌
Rudina Berdynaj - Jakupi 😊

Rudina Berdynaj - Jakupi / Balet & Aerobic
youtube.com
Rudina Berdynaj - Jakupi Aerobic
youtube.com
Posts

Fillo dicka te re!
Relaxim, Rienergjizim dhe Revitalizim!

Image may contain: one or more people and text

Kujdesu për veten shëndetshëm...😊
Yoga nën kujdesin profesional të Yllkës 🌟
Sonte ora 20.45 😊

Image may contain: 1 person, text

Kur java ia nis mbare 😉👌💪

Image may contain: 1 person, shoes and indoor

...shfaqja e baletit për këtë fundsezon do te jetë mjaft atraktive për fëmijët.Do te jetë ne një zhanër te ndryshëm nga shfaqjet e mëparëme.Do të ketë përvec te tjerash dhe shumë nota humori.Urojme te dalë bukur.😘

Image may contain: 1 person, smiling, text

Me shpirt , mendje dhe trup në një harmoni te plotë me stinën 👌😉
Per regjistrim:
Mund të shkruani në inbox te Studio Rudina
Ose të na kontaktoni në nr e tel:
049.871.991 & 044.399.848

Image may contain: one or more people and text

Pregatitjet për shfaqjen e radhës...
... kënaqësi pa fund 😊...
... we love it 👌🌟...

Image may contain: 6 people, basketball court, shoes and indoor

Shfaqja e baletit " Gëzuar me ne"

Image may contain: 11 people, people smiling, people sitting

"Ne cdo stine" - Shfaqja e baletit me rastin e 100 vjetorit te pavaresise.

Image may contain: one or more people, people dancing, people on stage and wedding

Kur dita mbyllet me një relax te tillë.
E nesërmja patjetër do të vije më pozitive...
Yoga me Yllkën 😊👌

Image may contain: one or more people and indoor

As te ftohtit nuk na ndale! Shihemi sonte per ca yoga fun🙏🏼😌

Image may contain: 1 person, sitting

Ta qetesojme mendjen dhe ta aktivizojme trupin! Me ushtrimet adekuate ne nje ambient te ngrohte dhe relaksues 😊🙏🏼 #Yoga #Meditation #Namaste

Image may contain: 1 person, living room, shoes and indoor

Miq të Studio Rudina,
Ju njoftojmë që nga java tjetër, prej të hënës deri të premten, do të fillojmë me seanca të Yoga-s në Studio Rudina.
Në javën e parë seancat do të jenë FALAS, dhe do të mbahen çdo ditë pas seancave të aerobikut.
Instruktore do të jetë Yllka Abdullahu, e trajnuar në CorePower Yoga, e cila do të na njoftojë me disiplinën e Yoga-s, më saktësisht me stilin Vinyasa Yoga.
Ju mirepresim!😊

Image may contain: 1 person, sitting and text