Posts

merzin ska kush ma largon
doren ska kush ma shtrengon
lotin tim ska kush e ndal
tlutem nene ma ben hallall
tash esht zhduk aroma jote...
por di qe i degjon fjalet e mia

See More
youtube.com
Photos
Posts

Ata qe kane endrra, nuk lodhen ne perpjekjet e tyre per t'i jetesuar! Lodhet ai qe nuk di pse jeton.

Music video by Maître Gims performing Bella. (C) 2013 Wati b
youtube.com
From Naughty Boy's debut album "Hotel Cabana" AVAILABLE NOW - Download: http://po.st/HCiTunes Watch the Hotel Cabana trailer at http://www.hotel-cabana.com F...
youtube.com
Music: Artiola Toska Lyrics: Artiola Toska Arrangement: Alban Furtuna Video: Supersonic Production & Alexander Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reser...
youtube.com

Nese do me vrasësh
Mos merr thik as pistolet
Thuaj s të dua
Se zemra pushon vet

___00000___00000 *.*. * * .
__0000000_0000000. * . * . * . * .* ..
__000000000000000. * . * .
___0000000000000 * . * . * .*
____00000000000 * . *. *...
______0000000 * . * . *
_______00000*.*.*.*
________000*.*.*
_________0*.*

See More

Dashuria eshte si nje det ku qdo kush mund te zhytet por ai qe nuk din mund edhe te mbytet.

Nese sme do me
eja dhe ma thuaj
nje shpirt qe ka vuajtur
prape do te vuaje
Do lendosh nje zemer...
qe brenda te mban
do vrasesh nje shpirt
qe per ty qan
Do humbesh nje dashuri
qe te deshi pafund
do fusesh ne dhe nje njeri
qe jeten ta kushtoi ne maksimum.

See More

Duhet pak kohé
qe te jetosh.
Duhet pak kohe
te mendosh.
Duhet nje enderr...
per ta bere realitet
dhe kjo eshte
me e veshtira ne jeté.

See More

Nje kujtim ne dore e mbaj
Nostalgji qe n’shpirt e kam,
Nje kujtim nga ajo nate,
ne cdo moment me ben te qaj.

...

Ti ke shku larg ke shku
Pa e lene as nje gjurme.
Se do t’kthehesh kam nje shprese,
Per c’do dit me malle po te pres.

See More
No automatic alt text available.
Thjesht NJE Shikim added a new photo.
No automatic alt text available.

Ku ka zjarre me te nxehte,
qe te pushton e nuk te djeg?!
Ku ka shkembe me te forte,
qe te rri mbi koke e nuk te vret?!

...

Ku ka det me te kthjellet,
qe te fundos e nuk te mbyt?!
Ku ka perle me te cmuar,
qe vezudhon e s’te vret syte?!

S’ka ne bote me mè vlere
Dhe as me te shtrenjt se ti,
Ti je vertet nje det i gjere
Plot me mall’ e dashuri.

Para teje dielli shuhet,
Yjet – qielin te verber e lene,
Dhe te dale hena druhet,
Para teje o moj NENE.

See More
dj charles greek mix 2011,greek clubing!
youtube.com
ORKESTRALE LIVE ERVIN GONXHI ADI SYBARDHI LIVE 2015 NEW HITT
youtube.com