Photos
Posts

1 Grek pyeti 1 shqipetar :

- Pse ju i groposni njerzit kurvdesin ndersa ne Greket i djegim?

- Sepse pleherat digjen ndersa florinjte groposen .

Dy vajza ne butik :
-He mi,si thua ??? Me shkon ky fustani ???
-Jo.
-E mire,po shkoj ta nderroj te mar nje tjeter.

...

Dy djem ne butik :
-Hore,si thua??? Me shkon kjo kemisha ???
-Jo.
-Po ik ore legen , ku mer vesh ti..

See More

Situata qe e kam fixim : -Alo Ku je. ?
-Tek stacioni autobuzit .
-Po tek stacioni jam un , kam 1 or qe po pres.
-Aha ok per 10 min jam aty.

Qekur e dashura ime ngeli shtatzane kane ndryshuar shume gjera ne jeten time :

Si psh: emri im,adresa dhe numri i telefonit....

Mentor Kurtishi : Cka ka zogu qe po qan ?

Tuna : Un e rraha o hajvan

Edi Rama: O Sali kaq e pate
ti,cfare tu duke vetja ty?......
-Sali Berisha: O Edi leni llafet ti, se per
ty jo nuk ma nin......-
Ilir Meta: gili gili gili gili gili gili gi.

Po ju tregoj nje barsalete: Ishte nje italian,nje francez,nje gjerman,nje rus,nje spanjoll,nje maltez,nje amerikan,nje kinez dhe nje shqiptar. Fitoi shqiptari.

Te fle sonte nuk dua.
Te lutem rri zgjuar dhe ti me mua.
Ndoshta jo prane meje por ne
telefon.
Zeri yt shpirtin ma qeteson....
Kam nje boshllek ketu ne zemer.
... Ajo rreh fort sapo permendet
nje emer.
Truri im vetem per ty mendon.
Shpirti im me ndjenjen po lufton.
Dicka brenda meje po me
mundon.
Zemren ti po ma torturon.
Te thashe mos me bej te te dua.
Por ti e arrite pa me pyetur mua.
Ti me bere te te dashuroj.
Por kam frike se se mos veten
lendoj.
Te lutem ti mos me mashtro.
Se kjo zemra ime vetem ty te do.
Te lutem mos luaj ti me mua.
Me duaj dhe ti ashtu si une te dua.
Te ardhmen s'mund ta parashikoj.
Por dua qe jeten me ty ta kaloj.
Dua te jem vetem ne krahet e tua.
Aty le te plakem duke te thene Te
Dua!

See More

Moj mushkonje moj debile, mua ms me bej hile ,
po ta mbajti hajde tek per tek,
ms mblidh mbrapa 20 vet
po te kapa do te coptoj ,
kembet nje nga nje do ti kepus e fus ne goj..

...

dedikuar mushkonjave vrasese yeaah - _ -

See More

Martesa ne 2013-ne

Prifti- apranoni qe sts tuaja ne fb ti ndryshoni nga SINGLE ne MARTUAR

nusja dhe dhendri-POOO

...

Prifti-ju lutem kumbarve te afrohen dhe tu japin like

Prifti-tani shkembeni pasword-et tuaja ,dhe jetofshi ONLINE deri sa mbyllja e facebook-ut tju ndaj

See More