Posts

Pershendetje Fansa Qfare Deshironi Te Luani
Me falni qe nuk Isha Aktive Gjate Ketyre Ditve
Adm.Ichcha

Fansa a ngrenet syfyr ju beft mir zoti kabull Insh'Allah
Adm.Ichcha

Photos
Posts

Per Verona Murtezi Fituese E Lojes Sakt Pasakt A te Plq Zmr
Adm.Ichcha

No automatic alt text available.

Fansa Jemi duke luajtur Lojen Sakt pasakt
Une Jam Damini jam Nena e Ichchs
Sakt Pasakt
Une Jam Jogi Takur Bija Ime E Vertet Eshte Tapasia
Sakt pasakt...
Une Jam Divja Burri Im Eshte Dadaxhi
Sakt pasakt
Une jam Vansh Nena ime Eshte Gunvanti
Sakt pasakt
Une Jam Veer Gruaja Ime Eshte Masum
Sakt Pasakt
Kush i Gjen 5 keto E para Ka Ft Me Hije Me Barbi
Adm.Ichcha

See More

Per Verona Murtezi A Te Plq Zmr
Adm.Ichcha

Image may contain: shoes

Qfare deshironi Te Luani Fansa
Adm.Ichcha

Me falni shume fansa por une nuk munda te luajm loje sepse kam qen e semuar
Adm.Ichcha

5 te paret qe e bajn like kete faqe kan nga nje supriz

• Sa like shkojne per kete qift

Image may contain: 2 people, closeup and indoor

• Iça ne nje emision

Image may contain: 6 people, text

•Une besoj ne ju plotesishte se ju do jeni aktiv perseri
Apo jo fansa

Image may contain: 4 people, text

Vetem 1Fans qe nuk e njeh aktorin ne foto nuk e ban like

Image may contain: 1 person, sunglasses and closeup

• Ju mungon miqesia e bukurosheve ?!

Image may contain: 2 people, people sitting and indoor

Konfirmo me Like nese e njofte aktoren ne foto dhe nese te pelqen roli i saj ne serial.

Image may contain: 2 people, people standing

Tapasja dhe Ratori pas disa episodave do te martohen.
Like nese ju pelqejne si qift

Image may contain: 4 people

• Fansa facebook ka ulur Shikueshmerine Fansave tone me 50% dhe ne po mundohemi sa me shpejt ta rregullojm duke qen aktiv.• Na ndihmoni dhe ju me nga 1Koment per Secilin fans nga 1Like dhe nga 1Shperndarje ose prekeni faqen tone pelqej ose prekeni Verifikimin Merri Njoftimet /Faleminderit!

Image may contain: 1 person, standing

Un jam e interesuar per ndrrimin e faqeve

Faqja duhet ti ket 1500 Like emri : Vipat Shqiptar dhe fansat aktiv