Photos
Posts

Sekondat e para të takimit me plakun e saj do të të jenë ose një nisje e mbarë ose do e dhjesësh fare.

Pra, munde të rezervosh një tavolinë në restorantin më të mire në qytet, një buqetë me zambakë sapo i janë dërguar në zyrë dhe një shishe verë e vjetër tepër e rrallë pret në kuzhinën tënde. Dhe nëse planet e sotme për takimin dalin me sukses, shumë takime të tjera do të p...
gentleman.al

Nëse ka diçka që vërtet i bezdis të tjerët, është të pështysh në rrugë, të pish cigare, të fërkosh testikujt, të kruash hundët etj, sido që të jetë, thjesht mos e bëj!

Kur flitet për etikën, ne sugjerojmë që të fillosh me hapa të vogla për t’u ngjitur më pas shumë lart! Këtu janë 10 rregullat tona të etikës nga jeta reale. Edhe pse përpiqemi t’i theksojmë shumë për meshkujt, vlejnë edhe për femrat. Etika nuk njeh gjini. 10. Laj duart Është...
gentleman.al
Posts
Gentleman.al added a new photo to the album: Thenie.
February 6
Image may contain: text

Nëse nuk do të kishe të dashur, mendon se do të ishim puthur tashmë?

Dëshiron të joshësh një vajzë me fjalë? Përdor këto 20 pyetje për t’ia drejtuar një vajze me mesazhe dhe biseda me të do të bëhet vetvetiu shumë e nxehtë! Nga Geri Sanders Pjesën më të madhe të kohës vajzat bëjnë si të vështira. Është diçka e mire në fakt, përndryshe n...
gentleman.al

Al Kapone - Gangsteri më i famshëm në historinë Amerikane

Lindur në vitin 1899 në Bruklin, Nju Jork nga prindër të varfër emigrantë, Al Kapone u bë gangsteri më i famshëm në historinë Amerikane. Në 1920 gjatë epokёs sё ndalimit të alkolit, veprimtaria multimilionere në Çikago e Al Kapones pёr tregtimin ilegal tё pijeve alkoolike, prosti...
gentleman.al

A është ok që djemtë të qajnë, të veshin xhinse të ngushta apo të jenë infermierë?

Para se të vazhdoj më tej me këtë artikull, dua të them se sigurisht që nuk është problem. Burrëria nuk shoqërohet me një listë të gjërave që duhet të pëlqesh ose jo. Gjithsesi, për një arsye apo një tjetër, ka gjithmonë një lloj presioni për djemtë që t’ju nënshtrohen k...
gentleman.al

Edhe pse orgazma konsiderohet si themeli kryesor i seksit, fokusimi i tepërt në të mund t’i bëjë gjërat të mërzitshme.

Këto dije të fituara me mund, mund të përmirësojnë jetën tënde seksuale, pavarësisht fazes së lidhjes. Jeta është shumë e shkurtër për bërë seks të keq (edhe pse zgjat pak). Epo mirë, ndonjëherë seksi i keq të ndihmon të kuptosh çfarë nuk të pëlqen e sigurisht pa të nuk d...
gentleman.al

Ai që s'bindet, nuk din të komandojë

Image may contain: text

Ai që s'punon si burrë, rri e qan si grua

Image may contain: text
Gentleman.al added a new photo to the album: Thenie.

Mos fol pa të pyetur kush

Image may contain: text

Ju ka ndodhur ndonjëherë të shihni ndonjë djalë në rrugë të veshur me kostum, ai kostum që e bën të duket qesharak dhe ju nuk e kuptoni pse?

Kostumet janë për gratë, e njëjta gjë që janë të brëndshmet e grave për burrat! Ose mua ma kanë thënë gabim. Kështu që është shumë e rëndësishme që kur të vishni një kostum ta bëni këtë gjë në mënyrën e duhur. Do të ishte tepër e gabuar në qoftë se thyeni ndonjë ng...
gentleman.al

Çfarë do të thotë xhentëllmen (ose shqip zotëri)?

Ska pse të cuditemi, të gjithë e dimë që jetojmë në një shoqëri të obsesionuar nga smartphone-et. Dhe me rritjen e numrit të aplikacioneve për të krijuar njohje të reja që po mbizoterojnë sa vjen dhe më shumë, të gjithe burra e gra kemi të njëjtën pyetje (por vecanerisht gratë...
gentleman.al

Emri i grupit Saz’iso vë përbri dy emra Saze dhe Iso. Kuptimi i parë i fjalës saze është bandë por gjithashtu klasifikon edhe stilin e muzikës. Fjala Iso, një zë i njëtrajtshëm, që zgjatet pa u ndryshuar dhe që shoqëron e mbështet zërat kryesor në një kënge me shumë zëra a një melodi.

Grupi Saz’iso u mblodh nga producenti i famshëm Joe Boyd, për regjistrimin e albumit të tyre “Të paktën tundmë shaminë” dhe me nën titull “Gëzimet dhe dhimbjet e Këngëve të Jugut të Shqipërisë” (At Least Wave Your Handkerchief At Me: The Joys and Sorrows of Southern Albanian...
gentleman.al

Nuk duhet t’i bësh të gjitha këto njëherësh. Zgjidh një fushë që të intereson apo do të përmirësosh dhe bëje sikur nuk ka të nesërme.

Çfarë kanë të përbashkët Xhejms Bond, Wolverine dhe ai tipi i Dos Equis? Burrërinë. (Dakort, Wolverine ndoshta ka diçka shtesë.) Këta djem janë të fortë, inteligjentë dhe interesantë. Janë ata tipat që mund të rrisin mjekrën plotësisht brenda natës, thjesht duke u fokusuar tek ...
gentleman.al
5 Pozicionet e seksit të cilat femrat urrejnë më shumë. Për meshkujt cdo pozicion është në rregull dhe i kënaq, por për femrat është një gjë komplet ndryshe. Gjatë një sondazhi nga Women’s Health ku janë pyetur 1200 femra këto janë 5 pozicionet që femrat urrejnë gjatë seksit dhe do ndiheni të habitu...
gentleman.al