Photos
Posts

My auto dealer super makina , benz ( 2013) , audi , ford etj etj te sapo ardhura nga USA ( zero km ne 🇦🇱) 👉 Vizitoni 👉 #Myautodealer

😎😎😮😮

My auto dealer added 11 new photos.

Mercedes Benz C Class 2013 1.8 Benzine (Dogane e paguar)
Konsumi minimal dhe super eficente (204 kuaj fuqi)
≈ 5.1 l/100km (extra-urban)
≈ 6.4 l/100km (combined...)
≈ 8.7 l/100km (urban) BlueEFFICIENCY

- Modeli C250
- 1.8 Benzine
- Kamjo automat (e,s) 7g tronic,
- Baxho xhami
- Look amg
- Marmitat amg
- Cruise controll
- Kamera parkimi
- Sedile me ngrofje & elektrike
- Seilje me memorje
- Timon elektrik
- Timon me meorje
- Pasqyra elektrike
- Komanda ne timon
- Fenerat me lupa origjinal
- Bluetooth
- Klimatronic me 4 zona
- Pilot automatik
- Cruise control
- Disqe 17' origjinale
- Goma te reja
- Mp3 Aux
- Bagazhier
- Pasqyra qendrrore me butona
- Impjanti audio Harman/kardoon (si ne foto)
- Xhamat dhe pasqyrat me refleks (nxirje automatike kundra verbimit)
- Interiore super te pastra
- Fryrje sediljesh
- Xhama te zinj
- 82.000 milje
- Disponojme librat origjinal te makines

Cmimi: 16.900€ i diskutueshem
Nuk pranojme shkembime.
Nr kontakti : 0696957007 Orar kontakti 09:00-21:00

See More
Shop
$40.00
Posts

Kliko 👉My auto dealer 👌👌
👇
🚗🚗🚗🚗

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by The Albanian
260,777 Views
260,777 Views
The Albanian

Qesh me lot.....

🔥🔥👌👌💪🏾💪🏾

My auto dealer added 9 new photos.

Mercedes Benz 2009/10 C300 Prestige (nuk e kap taksa lluksit) *54.000 milje origjinale* disponojme dokumentin per vertetesine e kilometrave + jemi te gatshem p...er c'do lloj kontrrolli.

- 4 Matic (4 X 4 )
- Kamjo automat (city : sport) 7g tronic,
- Baxho xhami
- Cruise controll
- Sedile me ngrofje dhe elektrike
- Timon dhe sedilje me memorje
- Pasqyra elektrike
- Komanda ne timon
- Fenerat me lupa origjinal
- Bluetooth
- Klimatronic me 4 zona
- Pilot automatik
- Disqe 17' origjinale
- Goma te reja
- Mp3 Aux
- Telefon
- Abs Esp
- 8 airbag
- Impjanti audio Harman/kardoon
- Dogane e paguar
- Xhamat dhe pasqyrat me refleks (nxirje automatike kundra verbimit)
- Nuanca me e bukur e ngjyres gri ( silver )
- Interiore super te pastra

Ideale per c'do lloj moshe.
Makina eshte super gjendje motorrike dhe xhenerike.
Ka punimin perfekt dhe s'eshte perdorur asnje dite ne Shqiperi
Nr kontakti : 0666 18 0000
Orar kontakti 09:00-21:00

Cmimi: 11.500€

See More

Urgjenteee !!! Okazionnnn !

Super 🚗 !!!!!

My auto dealer added 9 new photos.

Mercedes Benz 2009/10 C300 Prestige (nuk e kap taksa lluksit) *54.000 milje origjinale* disponojme dokumentin per vertetesine e kilometrave + jemi te gatshem p...er c'do lloj kontrrolli.

- 4 Matic (4 X 4 )
- Kamjo automat (city : sport) 7g tronic,
- Baxho xhami
- Cruise controll
- Sedile me ngrofje dhe elektrike
- Timon dhe sedilje me memorje
- Pasqyra elektrike
- Komanda ne timon
- Fenerat me lupa origjinal
- Bluetooth
- Klimatronic me 4 zona
- Pilot automatik
- Disqe 17' origjinale
- Goma te reja
- Mp3 Aux
- Telefon
- Abs Esp
- 8 airbag
- Impjanti audio Harman/kardoon
- Dogane e paguar
- Xhamat dhe pasqyrat me refleks (nxirje automatike kundra verbimit)
- Nuanca me e bukur e ngjyres gri ( silver )
- Interiore super te pastra

Ideale per c'do lloj moshe.
Makina eshte super gjendje motorrike dhe xhenerike.
Ka punimin perfekt dhe s'eshte perdorur asnje dite ne Shqiperi
Nr kontakti : 0666 18 0000
Orar kontakti 09:00-21:00

Cmimi: 11.500€

See More

Okazion !!!! 👌🚗

Image may contain: car

Newww super xhupa 👌👌👍🏻👍🏻

No automatic alt text available.
Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: one or more people and people standing

🚗🚗

My auto dealer added 10 new photos.

Shitet Mercedes Benz version amerikan motorr 1.8 benzine, makina eshte me full-i i versionit te vet, disponon opsionet e meposhtme.
- Kamjo automatike 7G TRONIC... (city, sport)
- Navigator te madh
- Sedilie lekure me ngrohje
- Fener me xenon origjinale fabrike ( poca philips origjinal nga 100€ secili)
- Komanda ne timon
- Opsion telefoni per te kryer thirrje gjate udhetimit
- Bagazhier me 6 cd
- Sedile me pozicionim te personalizuar me memorie
- Look amg origjinal fabrike vetem look kushton minimalisht 1200€
- Baxho xhami
- Ndrryshimin e pozicionit te timonit me butona
- Pasqyra elektrike
- Sedile me buton
- Mbyllje qendrore
- Version sport
- 4 xhamat elektrike
- Klima bizonale e automatizuar
- Disqe 18'
- Timon 3sh sport
- Sensor shiu
- Pilot automatik
- Sistem audio harman/kardon me i miri i llojit te vet
- Kompjuter bordi
Makina ska nevoje per reklame, eshte super e paster boja origjinale fabrike gomat 90% te reja e gatshme per cdo lloj prove me 134.000milje te certifikuara
Çmimi 6800€
Numer kontakti 0696957007

See More

👌🚗👍🏻

My auto dealer added 6 new photos.

Shitet Mercedes Benz version amerikan motorr 1.8 benzine, makina eshte me full-i i versionit te vet, disponon opsionet e meposhtme.
- Kamjo automatike (city, sp...ort)
- Navigator te madh
- Sedilie lekure me ngrohje
- Fener me xenon origjinale fabrike ( poca philips origjinal nga 100€ secili)
- Komanda ne timon
- Opsion telefoni per te kryer thirrje gjate udhetimit
- Bagazhier me 6 cd
- Sedile me pozicionim te personalizuar me memorie
- Look amg origjinal fabrike vetem look kushton minimalisht 1200€
- Baxho xhami
- Ndrryshimin e pozicionit te timonit me butona
- Pasqyra elektrike
- Sedile me buton
- Mbyllje qendrore
- Version sport
- 4 xhamat elektrike
- Klima bizonale e automatizuar
- Disqe 18'
- Timon 3sh sport
- Sensor shiu
- Pilot automatik
- Sistem audio harman/kardon me i miri i llojit te vet
- Kompjuter bordi

Makina ska nevoje per reklame, eshte super e paster boja origjinale fabrike gomat 90% te reja e gatshme per cdo lloj prove me 134.000milje te certifikuara
Çmimi 6800€
Numer kontakti 0696957007

See More

Mos lejoni t ju shkelin me kembe .... kerkoni te drejten tuaj 🙏🙏🙉🙉

Image may contain: 1 person
Nisma #Thurje

Mbështesim njerëzit e ndershëm dhe të palodhur të këtij vendi, jo të pangopurit!

Degjoni po kini veshe , shikoni nese keni sy #ediramakryeminister , #shtet #pune #mirqenie kemi 20 e ca vjet qe paguajme taksa 😡😡

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Nisma #Thurje
14,869 Views
14,869 Views
Nisma #Thurje

Do vazhdojmë të besojmë ende te këta?

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Nisma #Thurje
13,783 Views
13,783 Views
Nisma #Thurje

#VoxPop

Mario ka një pyetje për Kryeministrin dhe Ministrin e Financave.