Photos
Reviews
4.1
7 Reviews
Tell people what you think
Videos
Nie, nie, WOLF nezačal vyrábať takéto úžasné výčapné zariadenie. Zostávame verní špičkovej vykurovacej a vetracej technike. Milí otcovia, tatinovia, prajeme krásny Deň otcov 🍻!
6
Ako sa inštaluje systém gabotherm?
18
WOLF FLIP&CLEAN SYSTÉM garantuje jednoduchú a rýchlu údržbu všetkých kondenzačných kotlov série CGB(-W-S)-2. Horáková komora kotla sa nemusí pri údržbe celá vybrať, ale sa len jednoducho vyklopí ako napr. pri kávovare. Nádobka, ktorá sa uchytí priamo na kotol zachytí všetky nečistoty, ktoré vznikajú počas čistenia. #wolf #wolfservis #tojenapad #myslimenakazdydetail #najlepsikotol
5
Posts

PRÍJEMNÉ TEPLO VŽDY, KEĎ HO POTREBUJETE.
S našimi kondenzačnými kotlami WOLF sme si určili jediný cieľ: starať sa o perfektnú pohodu vo vašom domove.

Preto kotly WOLF využívajú najmodernejšiu kondenzačnú technológiu, ktorá spoľahlivo pracuje, znižuje náklady na vykurovanie a šetrí životné prostredie. Okrem toho napríklad s kotlami FGB-K máte vždy čerstvú teplú vodu a môžete tak v plnej vani hodiť každodenné starosti za hlavu.

... See More
Image may contain: indoor

W🔴LF vysvetľuje:.....Hodnota COP ..
O COP hovoríme v súvislosti s účinnosťou tepelného čerpadla , ide o jeho koeficient výkonu. COP (koeficient výkonnosti) definuje pomer využiteľného dodaného tepelného výkonu (kW) k zaznamenanému napájanému elektrickému pohonu. Zobrazuje aj spotrebu prídavného zariadenia, energiu odmrazovania a pomer výkonu čerpadla pre vzduchu, soľanku a vodu. Hodnota COP sa určuje za skúšobných podmienok a podľa štandardizovaných metód merania (STN EN 145II), tj pri určitých teplotných podmienkach a v pevne stanovených časoch. Hodnota COP teda predstavuje zmysluplnú a skutočnú hodnotu kvality pre tepelné čerpadlá.

Image may contain: outdoor
Posts