Photos
Posts

Thjesht Le'T Vdes Dashuria ,
Per Muu?

.. JeTa NuK pRoGrAmOheT......JETOHET...

´´´´ ████████´´´´´´
´´´´´███▒▒▒▒███´´´´´
.´´´███▒●▒▒●▒██´´´´´
´´´███▒▒▒▒▒▒██´´´´´
...´´████▒----▒▒██´´´´´ Nje femer meriton...
...´´´██████▒▒███´´´´´
´´██████▒▒▒▒███´´´´´´Dashuri
´██████▒▒▒▒▒▒███´´´´ Meriton perqafime
´´▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒´´´´´
´´▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒´´´´´Nuk meriton lot
´.▒▒▒´´▓▓▓▓▓▓▓▓▒´´ ´´´
´.▒▒´´´´▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒██▒██▒ Ajo eshte natyre
..▒▒.´´´´▓▓▓▓▓▓▓▒▒█▒▒█▒▒█▒
´▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒█▒ e brishte
´´´´´´´´´███████´.▒█▒▒▒▒█▒
´´´´´´´´████████´▒▒▒█▒█▒ dashuroje ate...
´´´´´´´█████████´▒▒▒▒█▒
´´´´´´██████████´´´´´´´ Dhuroi zemren asaj...
´´´´´´██████████´´´´´´´
´´´´´´´█████████´´´´´´´ Dhe ajo do te dhuroj
´´´´´´´█████████´´´´´´´
´´´´´´´´████████´´´´´´´
_________▒▒▒▒▒,,,,,, zemren e saj...
__________▒▒▒▒
__________▒▒▒▒,,,,,, Mos i fshi lotet e saj
_________▒▒_▒▒
________▒▒__▒▒,,,,,,, Por mos e ler te qaj
_______▒▒___▒▒
_______▒▒___▒▒,,,,,, Sepse nje femer
______▒▒____▒▒
_____▒▒_____▒▒,,,,,, do te jete princesha jote !!
___███______▒▒
__█_███____███
__█__███__█_███ <<AnXhElA>>

See More

Dua nje pershendetje ne ket dite me shi.. nje perqafim ngrohtesor te ngroht kur sna sheh
njeri. nje puthje ne buz.. nje lutje per mua

Ti qe ecen atje ku ska ecur njeri. Ti qe sdi kufij. Qe vret dhe perendi. Qe
zemres sime si le vend bosh.

Dashurin e paster si loti ms ja fal cdo idjoti

Alban Skenderaj-e veshtirë -+ text Miriam & Alban -photos by Donxheta: click: http://www.facebook.com/pages/Miriam-Cani-Alban-Skenderaj/107714459281444?v=pho...
youtube.com

mirsevini ne menun online
shtypni 1http://www.facebook.com/kristjan.prifti1 per te derguar ftese
shtypni 2http://www.facebook.com/messages/ per te derguar mesazh
shtypni 3http://www.facebook.com/pages/Fuck-School/170229789732233 per ti bere kesaj faqe like

A Jeni dakort qe syt jeshil genejn?...<anxhela>

Nuk mund te te pres me....
sepse...
te presesh ty do te thot.....
Te presesh shiun....
ne nje thetesir.........
ZHGENJYES...
.........DHE.......
PA SHPRES.....

See More

Me ty sjam por ne zemer te kam + ♥=love