Photos
Posts

Nje lidhje e bukur nuk vleresohet nga
numri i diteve qe dy te dashuruarit
takohen
Por vleresohet nga numri i rrahjeve te
zemres qe shprehin deshiren per tu...
takuar

See More

Like kush esht single

1 femije i vogel gati 8
muajsh filloi te shqiptonte
germat e para..kur tha
fjalen e pare MAMI..pas 3
ditesh e ema vdiq..pastaj...
tha fjalen TEZE..pas 3 ditesh tezja vdiq..I ati i
alarmuar nga kjo priste
vdekjen e tij..dmth kur
femija te thoshte
BABI..Me ne fund femija
tha fjalen BABI..dhe pas 3 ditesh vdiq komshiu
perball. .

See More

Te lutem me ler te t'harroj . . . Po ta kerkoj si te parin dhe te fundit nder . . . Me ler te te fshi nga kujtesa ime pergjithmone, ashtu sic dora fshin lotet kur syri qan . .. Me ler ta rindertoj dhe nje here boten time, ashtu sic e kisha para..se te te njihja ty . . . Me ler te harrohem diku mes asaj qe ndej dhe asaj qe kerkoj . . . Me ler te ecivetem pa ty ne mendimet e mia, te rrezohem e te ngrihem serish .. . Me ler ti gjunjezohem Zotit, ti lutem te me ndihmoj . . . Me ler atyku dhe si me gjete, sepse ateher vertet isha i lumtur . . . Por mbi te gjitha me ler dhe pak vend ne zemren tende, sepse nga aty marrin jete dhe ditet e mia. . ..

Mbrema ju kam munguar ndonjerit ktej. . . Leksi

Like kush esht single . Leksi

DJ ALEKSI
.
. SHERBEJM: DASMA,FEJESA,DI TLINDJE DHE
.GZIME TJERA FAMILJARE
....
JU GARANTOJM SHERBIM CILESOR
.
. Tel:0685093048
.
. . . . . . . . . Faleminderit

See More

Shqiperia po ndryshon dhe hashashin po na shton
sidomos ne lagjen tone
e kemi mbjelle ne ballkon
e ujisim me bidon
.........qe ta marrim me kamion...
edhe vizat na ke sjell per ashash eper berdell
rrofte partia ne pushtet
se te gjithe na ke bere mbret
thote partia pleq e te ri
mbillni edhe ne shtepi
por kujdes se mos harroni voten per ne te na e shtoni. . . L

See More

tema: me mir te duash apo te te duan

Tema : Lotet e meshkujve te vertete apo lot krokodili ?

Arsyja qe ste kthej pergjigje ne inbox eshte:

- Se ti me acaron duke me kerkuar nr

..Më mban mend Besoj ? . . .
Jam ai djali që Dikur e Doje, ose më mirë ISHA. .
Më kanë ardhur fjalët se ke gjeturnjë tjetër. .Nuk mund të them se më Behet qejfi. .por gjej ngushëllim te fakti se ti je e Lumtur. .Pasi Lumturia Jote është Gjithcka për mua, ashtu kam dashur dhe Dua gjithmonë të jesh ashtu !!
E Nëse do më Pyesësh se si jam Unë., më mirë mos pyet Nuk dua të ta heq Gëzimin me Vështirësitëqë po Kaloj, ato Vështirësi që do kishin qenë Ndryshe Nëqoftëse Tinuk do më ki...she braktisur:/ ...
Por nuk ka gjë, Uroj që mos të të bjerë rastin të Braktisesh nga Ai, Atëherë kur ke më Shumë nevojë për atë ! Sepse të Dhemb ...
Më shiko mua. .Ende nuk e kam marrë veten nga ikja Jote. .
Sa i përket atij që të mori. .nuk e di a duhet të ndjej urrejtje apo Admirim... Urrejtje qe të ka Ai dhejo Unë:/ , Apo Admirim se ai ishte i aftë të të bënte për Vete ? ...
Gjithsesi, nëse duheni, ju uroj më të mirat e zemrës, për mua mos uShqetëso !! ... Se dhe për mua do ketë rreze Shpresë 1 ditë. .edhe Pse kjo do thotë një e Ardhme pa TY. .

LAMTUMIR !!

See More

Mrbrema te gjithve si kaluat sot? . . . KLb ne vazhdim. . . Leksi

Tema : Përse femrat i veshin fundet shumë të shkurtër, dhe rrin gjith kohës duke i ul me dorë??

Në Botë Ka Rreth 7.000.000.000Njerëz !
Nëse Nuk Ekzistoj Unë Mbesin 6.999.999.999Njerëz !
Shikoni Ndryshuan Të Gjitha Numrat,
Prandaj Duhet Të Ma Dini Vlerën:P. .