Photos
Posts

Per shum vjet gezuar..Paci shendet gezim mbaresi dhe lumturi ne jet dhe familjet tuaja..

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Teksti: Arben Duka Muzika & Orkestrimi: Klodian Qafoku
youtube.com

Super kolazh..ju pershendes te gjithvee,,,,

Keta djem qe mbajn akoma gjall kengen dhe kulturen ton meritoin shum respekt...

Shum bukur djali,,Ti urojn suksese keti zeri kaq te bukur ,,

#Klip i ralizur ne #ofert AngjelPro Albania 1 Official Channel .....#Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e #artistit ...Marketingu jon ? ...Fi...
youtube.com

Hopa hajde nje kolazh per nje valle se festa kemi ,,,

AngjelPro Albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne Promovojmë vlerën e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt :...
youtube.com

Pershendes gjith ato Nena qe ndiejn mungesen e femive ne kto dit festash...

AngjelPro albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne fuqizojm vleren e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : E...
youtube.com

Pershendes motra vellezer ..

AngjelPro albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne fuqizojm vleren e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : E...
youtube.com
keng popullore nga jugu is with Thanas Vlore.

TE pershendes dhe te uroj nje vit te mbar per ju dhe famijen tuaj ''''.....

AngjelPro albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne fuqizojm vleren e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : E...
youtube.com
AngjelPro albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne fuqizojm vleren e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : E...
youtube.com

Pershendetje te gjithve sa jeni fansa ne kete faqe...Ju uroj te gjithve nga zemra qe 2018 tju gjej plot shendet dhe lumturi ..2018 Qoft viti i plotesimit te endrrave per cdo njerin nga ju..Paci dshuri begati dhe hare ne familjet tuaja....

AngjelPro albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per klientin ! Ne fuqizojm vleren e artistit ...Marketingu jon ? ...Fitim i klientit ... kontakt : E...
youtube.com

Njs super kolazh ..Degjim te kendshem

THOMA LOLI tel/6944892330 ALEKS MICKA tel/6983830638
youtube.com
Te drejtat mbrohen nga ANGJEL PRO
youtube.com
Kenge nga Grupi i qytetit Tepelene
youtube.com

Thjesht te pa harritshem..Te rrengjethesh i teri,,,

Grupi i Dukatit, Festivali Folklorik Kombëtar Gjirokastër 2000. marrës - Fatosh Lika kthyes - Syrja Brahimi hedhës - Idajet Muko.
youtube.com