Photos
Posts
pishina EDEN shared a Page.
July 3, 2011

Nje Super loje si Milioneri .

Vetem kliko Play Now edhe luani lojen :

http://www.facebook.com/Kush.Do.Te.Behet.Yll

Games/Toys
Kuizi i Yjeve
542 Likes
pishina EDEN shared a Page.
July 2, 2011

►[̲̅L][̲̅i̲̅][̲̅k̲̅][̲̅e̲̅] + [̲̅S][̲̅h̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅]

★ ● ★http://www.facebook.com/Kush.Do.Te.Behet.Yll ★ ● ★

Games/Toys
Kuizi i Yjeve
542 Likes
Posts
pishina EDEN shared a Page.
June 5, 2011

►[̲̅L][̲̅i̲̅][̲̅k̲̅][̲̅e̲̅] + [̲̅S][̲̅h̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅e̲̅]

★ ● ★ http://www.facebook.com/Tekno.Kompjuter ★ ● ★

Teknologji Kompjuterike .
1,198 Likes
Im sorry brooo but i ka jeta kto.
834 Likes
4 talking about this

Beni 24 Like dhe e fituam ate faqen .

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=115842665165249

No automatic alt text available.
Best Fejsbuk

Fitoni nje Faqe duke bere 24 Like

Like

Internet Company
Best Fejsbuk
1,065 Likes
1 talking about this

ju pershendes

Music by Fly Records, performing Fly Project. FlyRecords Romania. Contact: office[at]flyproject[dot]ro All rights reserved. Unauthorized reproduction is a violation of applicable laws.
gdata.youtube.com

Ju pershendes:***

Pink (P!nk) - Fucking Perfect - Fu*kin' perfect Music Video [HQ] High Quality *NEW* 2011 video release with lyrics and mp3 download [PINK NEWEST SINGLE] hot pop music Uncensored
gdata.youtube.com

Shijojeni !!!!!

You make me this, Bring me up, Bring me down, Playing sweet, Make me move like a freek, Mr. Saxo Beat. He makes me this, Brings me up, Brings me down, Dancing sweet, Makes me move like a freek, Mr. Saxo Beat. Oh, yeah, mmm yeah... Hey, sexy boy, set me free, Don't be so shy, play with me, My dirt
gdata.youtube.com

gezuar te gjithve diten e veres edhe pse eshte nsr :D:D

ermal mamaqi mos harro te vish
gdata.youtube.com

PISHINA EDEN ju uron gezuar festat ,qofte nje vit sa me i mbare dhe me shume lumturi ne shtepite tuaja 

E VAAAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIII PISHINA EDEN

Ju presim te gjitheve!!!!!!!!!!!!!!

Me ne fund hapi koha!!

PO AFRON MOMENTI QE PISHINA EDEN TE HAPE DYERT PER TE GJITHE JU:)))))))))))) PISHINA EDEN......A KA ME TE MIRE?????????????

PISHINA EDEN PUSHIME PERRALLORE NE PARAJSEN E ARGETIMIT

pishina EDEN added a new photo.
No automatic alt text available.