Photos
Reviews
videoteka HOLLYWOOD Shkoder has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

The explandables 3 - aksion

Barney dhe skuadra e tij , hyne ne konflikt me nje shperndares armesh Conrad Stonebanks , nje ish pjestar i skuadres expendables, i cili synon te shkaterroje skuadren...

Shikim te kendshem !

Image may contain: one or more people, people standing and text

The other women - komedi

Pasi nje grua zbulon qe i dashuri i saj eshte i martuar , ajo takon gruan e tij . se bashku, zbulojne nje dashuri tjeter dhe formojne nje skuader per t'u hakmarre ne menyre te trefishte....

Nje komedi qe nuk duhet humbur

No automatic alt text available.
Posts

Jack Ryan Shadow Recruit - aksion, krim , mister

Xhak Rajan, nje analist i ri dhe i fshehte i CIA-s , zbulon nje komplot rus per te shembur ekonomine e SHBA-se me ane te nje sulmi terrorist.

Ju mirepresim !...
Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: 3 people

Barefoot - Drame, komedi, romance

I konsideruar si “Delja e zezë” biri i një familje të pasur takon një paciente të re psikike e cila është rritur në mënyrë të izoluar gjatë gjithë jetës së saj. Ai e merr vajzën e re dhe naive në martesën e vëllait të tij.

Ju mirepresim !...
Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: 2 people, text

Her

Nje shkrimtar i vetmuar krijon nje lidhje te pazakonte me sistemin e tij operativ te sapo marre, qe eshte i dizenjuar per te permbushur te gjitha nevojat e tij ....

Ju mirepresim !...
Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: 1 person

Walk of shame

Endrra e nje reportereje per t'u bere nje spikere lajmesh do te kompromentohet pas nje nate ne rruget e Los Angelosit , pa telefon, makine apo para dhe vetem 8 ore te mbetura para se te beje intervisten e punes me te rendesishme ne jeten e saj...

Si do vijoje ngjarja....????

...

Ju mirepresim !

Videoteka "Hollywood"

See More
No automatic alt text available.

Divergent - aksion

Në një botë të ndarë nga Fraksionet dhe të bazuar në virtyte, Trisi mëson se është “E Ndryshme”, dhe s’do të përshtatet me të. Kur ajo zbulon një komplot për të shkatërruar “Të Ndryshmit”, Trisi dhe misteriozi Katër duhet të gjejnë se çfarë i bën “Të Ndryshmit” të rrezikshëm para se të jetë tepër vonë.

Ju mirepresim !

...

Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: 1 person, standing and text

Grand Piano - mister, triller

Si mund te ndryshoje jeta branda nje casti ..P ak para se te shfaqet perseri ne perfermonce, nje pianist qe ka shum frike audiencen zbulon nje shenim te shkruar ne nje nga fletet e kompozimeve te tija.

Ju mirepresim !

...

Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: 1 person

The punisher - aksion

Pas gjurmimit dhe vrasjeve te qindra krimineleve te dhunshem , Frank Castle , i njohur si the punisher , perballet me armikun e tij me te madh...

Ju mirepresim !

...

Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: 1 person, text

Gibraltar - Drame, triller

Nje film qe tregon jeten e nje informuesi, per kontrollin francez....

Nje film qe s'duhet humbur ....

Image may contain: text

Ride along - aksion, komedi

Të shpejtit, roja e sigurise Ben i bashkangjitet vellaut të tij polic,
James në një patrullim 24 orë ne Atalanta me qëllim ti deshmoj vetes martesen me Angela , motren e James.

...

Shikim te mbare !

Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: one or more people and beard

The pirate fairy - film i animuar

Kur Zarina, zana e keqkuptuar ruajtëse e pluhurit magjik, vjedh gjënë më të rëndësishme të luginës magjike, pluhurin blu, dhe bashkohet me një grup piratësh, Tinkër Bell dhe miket e saj duhet të ndërmarrin aventurën e jetës së tyre për ta rikthyer atë në vendin e duhur.

Ju mirepresim !

...

Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: 1 person, text

At Middleton - Komedi , romance

Dy prinder bien ne dashuri me njeri - tjetrin brenda nje dite, nderkohe qe i shmangen turit te kolegjit te femijeve te tyre.

Shikim te mbare !

...

Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: one or more people, people standing and text

12 YEARS A SLAVE - Biografi, Drame

Para Luftes Civile ne Shtetet e Bashkuara, nje njeri i lire me ngjyre nga veriu i New Yorkut rrembehet dhe shitet si skallv ...

Shikim te mbare !

...

Videoteka "Hollywood"

See More
Image may contain: one or more people and text

Mandela - Long walk to freedom

Historia E Nelson Mandeles qe nga femijeria ne nje fshat rural deri ne kurorezimin si presidenti i pare Demkratik i Afrikes se Jugut.

Shikim te mbare !

...

Videoteka "Hollywood"

See More
No automatic alt text available.

Gravity - drame, fantashkence

Nje inxhinere mjeke dhe nje astronaut me eksperience duhet te punojne bashke per te mbijetuar pas nje aksidenti qe i le ato duke pluskuar ne hapesire.

Shikim te mbare !

...

Videoteka "Hollywood"

See More
No automatic alt text available.