Photos
Posts
Kılıç Ajans Reklam Hizmetleri posted 10 photos.

"Saygı değer öğretmenlerim bunu bizim okullarımıza uyarlayabilirsiniz, yöntem muhteşem!" Tanıdığınız öğretmenleri etiketleyin belki böyle güzel bir şeyin bizim okullarımızda da yaptırmaya vesile olabilirsiniz!

Image may contain: people sitting
Kocaeli Üniversitesi Haber

Kocaeli Üniversitesi Lisansüstü Başvuruları Başladı

Kocaeli Üniversitesi’nde Yüksek Lisans ve Doktora başvuruları 10 Ocak 2018 günü başladı.

Kocaeli Üniversites...i'nin Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ile Sağlık Bilimleri Enstitüsü'ne bağlı Yüksek Lisans ve Doktora Programlarına ara dönemde öğrenci alınacaktır. 10-16 Ocak 2018 tarihleri arasında sürecek başvurular için öğrenciler
http://ogr.kocaeli.edu.tr/KOUBS/onkayit/
adresinden ön kayıt yaptırabilecekler.

Lisans üstü eğitim yapmak isteyen öğrenciler, başvuru koşulları, kontenjanlar ve adaydan istenen belgeler ile ilgili detaylı bilgileri Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler enstitülerinin internet sayfalarında yayınlanan başvuru kılavuzlarından öğrenebilirler.

http://www.kocaeli.edu.tr/haber-lisansustu-basvurulari-2018…

See More
Posts

Kocaeli Üniversitesi ile ilgili haberlerden haberdar olmak için aşağıdaki hayran sayfamızdan bizi takip edin...
https://www.facebook.com/haberkou/

Kocaeli Üniversitesi Haber's photo.
Kocaeli Üniversitesi Haber
298 Likes
7 talking about this

Özcan DEMİR, Hey Gidi Karadeniz / Çift Candarma
Harika bir ses dinlemenizi ve paylaşmanızı öneririz..

Özcan DEMİR, Hey Gidi Karadeniz / Çift Candarma
youtube.com
Kocaeli Üniversitesi Haber

"Adamın biri babadan yadigâr antik ipek bir halısı varmış. Satmaya karar vermiş. Ona göstermiş buna göstermiş, ama kimse talip olmamış. Sonunda zengin birini bu...lmuş ve ona götürmüş.

Zengin halıya bir bakmış ve sormuş, kaç para? Adam cevap vermiş 100 altın. Zengin tereddüt etmeden tamam demiş ve çıkartıp 100 altın vermiş.

Adam sevinmiş. O sırada zengin sormuş bu halının kaç para ettiğini biliyor musun? Adam cevap vermiş hayır bayım. Zengin devam etmiş en az 3000 altın eder. Adam susmuş. Zengin sormuş, niye 100 altına verdin? Adam biraz düşünmüş ve cevap vermiş, bayım bağışlayın ama benim bildiğim en büyük rakam 100!

'Dilimin sınırları dünyamın sınırlarıdır.' Dilin anlam zenginliği ve anlam derinliği gelişmedikçe o dil ile yapılan iş sayısı sınırlı kalacaktır.

Konuşma dili 150-200 kelime/dakika ve okuma dili 200-250 kelime/ dakika iken, düşünme dili 1300-1800 kelime/dakika düzeyindedir. Bu yüzden yeterince sözcük, anlam, kavram ve düşünsel bağlantıya sahip olmayan zihin kısır döngüde çıkmazları yaşayacaktır.

Bu durumda, 200 kelime ile düşünen, 2000 kelime ile düşüneni anlamayacaktır."

~ Anooshirvan Miandji ~

See More

Lisansüstü Programlar için başvurular 16/01/2017 00:01 - 24/01/2017 23:59 tarih aralığında kabul edilecektir. Başvuru tarihleri enstitüye bağlı olarak değişkenl...ik gösterebilmektedir. Lütfen "Enstitülere Bağlı Anabilim Dalları Kontenjan ve Kayıt Şartları" dökümanlarından tarih bilgisini kontrol ediniz.

http://ogr.kocaeli.edu.tr/KOUBS/onkayit

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ Başvuru Koşulları ve Kontejanları İçin : http://194.27.72.177/…/Enstit…/FenBilimleriSartlar_1617B.pdf

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
BAŞVURU KLAVUZU: http://194.27.72.177/…/Ens…/SaglikBilimleriSartlar_1617B.pdf

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ Başvuru Klavuzu :
http://194.27.72.177/…/Enst…/SosyalBilimlerSartlar_1617B.pdf

Kocaeli Üniversitesi İle İlgili Haberleri Takip Etmek İçin Sayfamızı Beğenin
https://www.facebook.com/haberkou/

See More
Kocaeli Üniversitesi: Bilgi aktaran üniversiteden, bilgi üreten üniversiteye
kocaeli.edu.tr
JAN18
Wed 6:30 PM UTC+03Kocaeli Sivil Toplum Merkezi (Kocaeli Fuar İçi N-City Yanı)
09:51:00 23-09-2016 Pedagojik Formasyon Hakkında Açıklama Pedagojik formasyon kontenjanlarına yönelik sorular üzerine Eğitim Fakültesi Dekanlığı tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklama şu şekilde: PEDAGOJİK FORMASYON KONTENJANI HAKKINDA ZARURİ BİR AÇIKLAMA 1997 yılında kurulduğu günden beri Sakary...
haber.sakarya.edu.tr

Pedagojik Formasyon ile İlgili Açıklama

Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nin Pedagojik Formasyon ile İlgili Açıklaması:

"Üniversitemizin hali hazırdaki öğrencilerinden ve mezunlardan gelen yoğun talep ve sorular üzerine aşağıdaki açıklamayı yapma ihtiyacı oluşmuştur:

...

PEDAGOJİK FORMASYON İLE İLGİLİ ALIM VE KONTENJAN BELİRLENME YÖK TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. YÖK TARAFINDAN HER ÜNİVERSİTEYE OLDUĞU GİBİ ÜNİVERSİTEMİZE DE BELLİ SAYIDA KONTENJAN VERİLMEKTEDİR. EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI OLARAK YÖK TARAFINDAN ÜNİVERSİTEMİZE VERİLEN KONTENJAN; ÖN KAYIT İLE BAŞVURULARI ALINAN ADAYLARIN BÖLÜM/ALANLARINDAKİ BAŞVURU YOĞUNLUĞU GÖZETİLEREK DAĞITILMAKTADIR.

HENÜZ YÖK'TEN BİR AÇIKLAMA VE/VEYA İZİN GELMEDİĞİNDEN PEDAGOJİK FORMASYON ALIMI YAPAMAMAKTAYIZ. YÖK'TEN İLGİLİ İZİN VE/VEYA AÇIKLAMA GELDİĞİNDE DEKANLIĞIMIZCA AÇIKLAMA DA DERHAL YAPILACAKTIR.

TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE VE MEZUNLARA DUYURULUR. "

Duyurunun linki:

http://www.ef.sakarya.edu.tr/…/pedagojik-formasyon-ile-ilgi…

See More
Üniversitemizin hali hazırdaki öğrencilerinden ve mezunlardan gelen yoğun talep ve sorular üzerine aşağıdaki açıklamayı yapma ihtiyacı oluşmuştur:
ef.sakarya.edu.tr

3DDexis Dekorasyon Sistemleri mekanlarda yeni nesil çözümlerde dekoratif mekanlar tasarlayan ve yaşam alanlarına artı değer katmayı hedefleyen dekorasyon markasıdır.

3DDexis Dekorasyon Sistemleri mekanlarda yeni nesil çözümlerde dekoratif mekanlar tasarlayan ve yaşam alanlarına artı değer katmayı hedefleyen dekorasyon markasıdır.
3ddexis.com

Pedagojik Formasyonla İlgili Sık Sorulan Sorular YOK ün sayfasında
http://www.yok.gov.tr/…/gu…/pedagojik-formasyonla-ilgili-sss

Yükseköğretim Kurulu tarafından Pedagojik formasyon programlarıyla ilgili hazırlanan ve 25 Eylül 2014 tarihinde güncellenen Usul ve Esaslar, Yükseköğretim Kurulunun web sayfasından incelenebilir. Söz konusu usul ve esaslarda bu programın açılması ve uygulanmasıyla ilgili, akademik, idari ve mali hus…
yok.gov.tr
Öğretmenlerle ilgili haber, bilgi ve döküman
ogretmendiyari.com

saü formasyonda not düzetlmesi ile girenlerhttp://www.ef.sakarya.edu.tr/sites/ef/file/1404686414-transkript-son-hal-ile-asil-listeye-girenler-pdf.pd

ef.sakarya.edu.tr

2014 KPSS LİSANS GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI...
https://ais.osym.gov.tr/

ais.osym.gov.tr