Posts

Před časem jsem hledala zájemce o kurz s pohádkou do Českých Budějovic a našlo se jich opravdu dost. Teď nabízím podobný kurz na Vysočině.
Pokud přemýšlíte o technice CLIL, nebo jen prostě hledáte nové, originální postupy pro práci s rozvojem slovní zásoby a komunikace, do matematické oblasti, přírodovědy, nové písničky či pohybové hry a učíte v MŠ nebo ZŠ (1.-3. ročník), případně dokonce angličtinu (NENÍ PODMÍNKOU!!!), přijeďte se podívat do Pelhřimova! A dejte vědět dalším případným zájemcům. Zatím jsou tři účastníci, ale kurz určitě bude!!!
Další podobný je o dva týdny později v NOVÉM JIČÍNĚ!
http://www.vys-edu.cz/vismo/dokumenty2.asp…

V průběhu semináře se učitelé seznámí s projektovými aktivitami, motivovanými pohádkou, za maximálního využití metody CLIL. Základní text a obsah pohádky se prolíná do všech výukových oblastí, mimo jiné také do výuky jazyka. Účastníci si vyzkouší, jak jednotlivé a...
vys-edu.cz

Poslední vylosování 5 šťastlivců, kteří mohou získat čtečku KINDLE nebo dalších 15, kteří získají jednu z pohádek dle vlastního výběru!
Co je potřeba pro to udělat? Vybrat si pohádku z projektu POHÁDKA NÁS NAUČÍ (http://eshop.sylviad.cz), objednat a zaplatit nejpozději do 30.5. a pak už se jen těšit, že se štěstí usměje právě na vás (jakože v minulých kolech překvapilo několik pesimistů !!!)
Pohádky se nově dají objednat i na USB flash disku, pokud nefandíte datovým CD.
Materiály vám zde opět budou postupně představovány, ale ukázku si můžete hned vyhledat u zboží přímo v eshopu.
http://www.sylviad.cz/pohadkoveprogramy.html

MAY31
Thu 8:00 PM UTC+02Fulnek
7 people interested
Reviews
5.0
4 Reviews
Tell people what you think
Gabriela Žáková
· September 21, 2017
Jsem nadšená. Kupovala jsem pohádky pro pětiletou dcerku s poruchou autistického spektra, Monička má velké problémy se sluchovým vnímáním, proto moc pohádky číst nemohu. Zná jen pohádky z DVD či telev...ize, tudíž propojené s obrazem. Knihy přichází v úvahu jen leporela, hodně obrázků a málo textu. Proto jsem zkusila tyto pohádky. A úspěch. Společné čtení, kdy já čtu text a Monička doplňuje slova dle obrázku, pohádka se dá přehrát i jako divadlo a do toho plno úkolů, týkajících se hlavních postav... Toto vše pomáhá mě dcerce vnímat pohádku a snad i rozvíjet sluchové vnímání. Dalším plusem je, že pohádky jsou psané různou formou, tzn. že třeba jen velkými tiskacími písmeny, což je pro učení čtení děti opravdu skvělé.
Jsem za pohádky moc vděčná a vřele doporučuji ���
See More
Martina Tarabová Mrákavová
· April 25, 2017
Klaním se před paní Mgr. Dolákovou, je to skvělá žena, plná energie a inspirace....... na dnešním školení v Olomouci mě naprosto uchvátila svými nápady, názory i materiály pro výuku dětí ve školce, ...děkuji a těším se na další setkání s Vámi� See More
Videos
Neviděli jste moje děťátko?
3
O třech prasátkách
5
Kamarád
3
Photos