Photos
Posts

Ahoj trenéři. Jak se vám daří lovit? Hrajete ještě? Je to už 18 dní od doby co jsme vypnuli naši mapu. Dneska se znovu částečně spustila největší mapa fastpokemap.se a vy nás tak spamujete s dotazy kdy zase konečně pustíme my tu naši. Odpověď je jednoduchá. Nepustíme. Už nikdy.

Naše mapa běžela 72 dní a poslední vypnutí ze strany nianticu bereme jako poslední upozornění na to co se jim nelíbí a je proti jejim pravidlům. Nechceme si zahrávat se zákony naší nebo jiné země. Nav...íc nejsme takové kapacity aby jsme dokázali zpětně pogo hacknout tak jak to dokázala skupinka okolo fastpokemap.se. Není také jisté jestli to řešení budou veřejně sdílet nebo ne. Také není jisté jak dlouho jim to vůbec půjde, jestli nebude niantic podsouvat falešná data, je tu také pořád problém s captchou atd. atd. Jednoduše sečteno a podtrženo. To nejlepší co jsme mohli jsme pro vás udělali a tento projekt je bohužel u konce. Budeme se těšit na další příležitost se s vámi potkat u jiné záležitosti. Lovu zdar!

See More
media.giphy.com

Trenéři. Je to tady. To, co většina z vás nechce slyšet a někteří uslyší velice rádi. Tohle je oficiální konec pokebot.cz. Jsme rádi, že jste tu byli s námi, pomáhali nám rozvíjet tento projekt. Bohužel Niantic nasadil dnešním dnem ingame captchu a jediné řešení situace je nechat tuto captchu automaticky opisovat, tohle řešení je ale nákladné a vzhlem na dosavadní finační situaci nemůžeme dál tento projekt dotovat. Největší současná mapa fastpokemap.se napsala na twitter, že ho 1 sekunda provozu díky nové captche stojí $40. Pokud si to jednoduše podělíme na naši mapu, provoz by nás stál přibližně 20 000Kč / den, což jak jistě chápete je neudržitelná situace. Ještě jednou vám tedy děkujeme, že jste tu byli a přejeme příjemný lov.

Coaches. This is it. What most of you don't want to hear, and some will hear very much. This is the official end of pokebot. CZ. We're glad you were here with us, helping us develop this project. Unfortunately, niantic has put the ingame on today, and the only solution to the situation is to let this captcha automatically copy, but this solution is costly, and we cannot continue to subsidize this project. The largest current map of fastpokemap. She wrote on twitter that 1 seconds of traffic thanks to the new captche cost $ 40. If we simply share it on our map, traffic would cost us approximately 20 czk / day, which you understand is unsustainable. Situation. Thank you again for being here and wishing you a pleasant hunt.
Translated
i.giphy.com
Posts

Trenéři, posledních pár desítek hodin bojujeme s Nianticem a snažíme se obejít nová zabezpečení aby naše mapa nadále fungovala. Bohužel Niantic dnes ráno přitvrdil a pokud se váš PokemonGo účet chová zvláštně Niantic chce po vás vyplnit ingame captchu (opište bezpečnostní kód), v tuto chvíli tedy mapu vypínáme dokud nepříjdeme my nebo vývojáři jiných map na řešení. Děkujeme za trpělivost, držte palce.

i.giphy.com

UPDATE: V omezenem provozu a bez IV statistik jedeme dal - budeme pracovat na tom abychom privedli i tuto funkcionalitu zpet
--
Niantic pustil další vlnu banování, nevyhlo se to ani nám, proto mapa aktuálně nejede tak jak má. Pracujeme na nápravě, počítejte tedy, že mapa nepojede tak jak jste zvyklí dokud situaci nevyřešíme díky za trpělivost a držte palce .

i.giphy.com

Trenéři, první kdo nám do komentářů napíše co je na mapě nového dostane VIP zdarma!

az616578.vo.msecnd.net

Trenéři, proběhla aktualizace naší mapy. Nově u vybraných pokémonů uvidíte jejich IV, Útok, Obranu, Staminu a jejich útoky. U některých gymů také můžete vidět všechny pokémony v daném gymu a to nejen jejich jméno, ale i CP, IV, A/D/S i nick hráče. Naši přispěvovatelé také nově dostávají notifikace s IV a útoky přímo do zpráv snad se vám náš update líbí a přejeme příjemný lov!

i.giphy.com

Trenéři, než nám budete všichni psát, že mapa nefunguje. Prováděli jsme pár úprav na mapě a pro správnou funkčnost je potřeba aby jste stránku aktualizovali, pokud tak neučiníte mapa vám nebude fungovat. Děkujeme za pochopení a příjemný lov!

24.media.tumblr.com

Trenéři musíme si něco upřesnit. Tento projekt děláme ve svém volném čase. Nesedíme u něj 24h denně. Chodíme do práce, máme rodiny, své koníčky a i jiné projekty. Pokud se stane jako právě teď, že nějaký server z nějakého důvodu vypadne nebo se vyskytne jiný problém. Nemusíte nám ihned ve velkém vypisovat zprávy typu "Kdy to zase pojede?", "Proč mi to nejde", "Niantic vás vypl?", "Nefunguje vám to" atd. my o každém výpadku víme a také ho řešíme jak nejdříve to jde a to, že nás spamujete ještě s blbýma dotazama nám opravdu nepomáhá.

Proto pokud příště bude nějaký výpadek, zkuste jednoduše počkat a až to poběží tak to poběží. Pokud by nás Niantic vypl určitě se to dozvíte jinak než nefunkční webem. Děkujeme za trpělivost, konec hlášení.

media.giphy.com

Omlouváme se za krátkodobý výpadek, který postihl všechny naše servery. Aktuálně už je vše vpořádku a pokémoni by se měli začít zobrazovat.
Přejeme štastný večerní lov!

media.giphy.com

Kvůli množícím se stížnostem na nefunkčnost NOTIFIKACÍ, zde je obrázkový návod jak si notifikace nastavit. Pokud některou z těchto věcí neuděláte, NEBUDOU Vám notifikace fungovat.

1. Musíte si vybrat všechny pokémony, na které chcete být upozorňováni. Maximum je omezeno, protože se našli tací, co zadali úplně všechny pokémony ... kdo by to chtěl??

2. Je nutné zadat souřadnice místa, kde máme pokémony sledovat. Údaj musí být ČERNĚ vybarven!!! (šedý text pouze určuje formát, ve... kterém souřadnice musí být). V červeném textu je odkaz na to jak souřadnice získat.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Česko má tyto rozsahy souřadnic
první údaj: 48.541525 až 51.063660
druhý údaj: 12.097702 až 18.851367
Pokud máte některou ze souřadnic mimo tyto rozsahy, udělali jste to špatně a postupujte dle návodu v červeném textu jak získat správné souřadnice.

3. Kód poslat zprávou na Facebooku této skupině bez jakéhokoli jiného textu. Je hezké, že chcete být slušní a pozdravit nás, bohužel to náš Chat BOT nerozpozná. Pokud nás i tak chcete pozdravit, pošlete kód v samostatné zprávě po pozdravu, přání či stížnosti Na obrázku dvě příklad jak má zpráva vypadat.

PS: Kód v obrázku je již použit a nejde ho použít znovu (je mi jasné, že se najdou tací co to budou i tak zkoušet)

Konec hlášení. Lovu zdar!

See More
No automatic alt text available.
Image may contain: text

Notifikace na pokémony ve tvém okolí? Jestli jsi předplatitel stačí si otevřít http://pokebot.cz kde objevíš novou ikonku "zvoneček" tam si vše v pohodě nastavíš a nám pak do zpráv jen pošleš unikátní kód pomocí kterého tě bude náš automat identifikovat aby ti mohl posílat upozornění na pokémony teď už nemusíš neustále kontrolovat mapu, pokud se objeví pokémon budeš první kdo o něm bude vědět.

media.giphy.com

Už tento pátek budou mít naší přispěvovatelé šanci spustit si notifikace na pokémony dle vlastního výběru ve zvolené lokaci. Určitě vás zajímá jak to bude fungovat. Jednoduše! Náš messenger bot vám napíše na Facebooku ve chvíli kdy se ukáže na mapě pokémon dle vašeho nastavení. Vám tedy dojde zpráva buďto na váš telefon, nebo počítač, záleží kde budete na Facebooku zrovna přihlášení. Nemusíte tedy už pořád sledovat mapu (Notifikace budou dostupné pouze tam kde je již dostupná naše mapa)

media1.giphy.com

Podělte se s náma o vaše příběhy do komentářů. Jakého pokémona jste díky naší mapě chytli, ale před tím jste ho neměli? Došly vám pokébally při chytání nějakého EPIC pokémona, nebo se vám vybil telefon? Jeli jste za pokémonem na nějaké příšerné nebo zajímavé místo? Nezapomeňte naši mapu sdílet mezi přátele https://pokebot.cz

i.giphy.com

Proběhla úprava webu: Pro správnou funkčnost mapy prosím aktualizujte mapu ve vašem prohlížeči.

- Nyní se přispěvovatelé můžou přihlásit přes svůj paypal účet nebo email, který zadali při platbě kartou a získat tak svoji výhodu: větší zoomu-out, automatická aktualizaci mapy a web bez reklam.

- Ostatní uživatelé se mohou také přihlásit a díky přihlášení si tak synchronizovat nastavení své mapy mezi vícero zařízeními.

...

- Pokud máte iOS doporučujeme otevřít mapu v safari a pomocí tlačítka sdílet si web přidat na plochu.

- Nový IV kalkulátor

- Epic / Rare pokémoni na mapě poskakují aby si je lépe viděl

Děkujeme za podporu přejeme příjemný lov. https://pokebot.cz

See More
lovelace-media.imgix.net

Pikachu nám mrkl na servery a teď by mělo vše šlapat jako hodinky profesora Willowa. Jestli změnu pociťujete zanechte nám pozitivní komentář pod tímto statusem a náš pikachu za každý dostane hrstku Razz Berry.

media.giphy.com

Niantic vydal nové prohlášení o banování uživatelů. Rádi bychom vám připomněli, že naši mapu používáte BEZ přihlášení přes svůj PokemonGo účet což tedy znamená, že nikdo nemůže zjistit, že mapu používáte a nemůžete tedy získat ban. Změny nianticu se nás zatím absolutně netýkají a mapa poběží nadále. Přejeme příjemný lov. Jo a nezapomeňte mapu šířit mezi přátele. Za každý share jeden mrtvý zubat a jeden nový snorlax. 😎 https://pokebot.cz

Zjistěte jaký pokémon se nachází ve vašem okolí. Kdo ovládá gymy ve vašem městě a kde je nejbližší pokestop s lure modulem.
pokebot.cz

Nově, když budete sdílet pokémona na mapě, uživatelé budou vidět kdy přesně mizí a v náhledu postu kde přesně je sdílet můžete z okna na vlastní profil, ale i do skupiny, pokud vaše město má vlastní PokemonGo skupinu nebo i kámošovi přes messenger

Zjistěte jaký pokémon se nachází ve vašem okolí. Kdo ovládá gymy ve vašem městě a kde je nejbližší pokestop s lure modulem.
pokebot.cz