Photos
Videos
Jsi připraven stát se skutečným Trenérem Pokémonů? :) Koukni se na následující video! :) Jedná o aplikaci od Googlu Maps pro chytré telefony. Dokáže někdo za den chytnout 150 Pokémonů? :)
14
16
Nové video na propagaci nové DS hry Pokémon X&Y, které vychází již za pár dnů :) Co ty na to? :)
16
5
Videorozbalení Pokémon Trainer Elite Boxu Plasma Blast od známého českého hráče Otakara Bursy. Jedná se o sběratelské balení obsahující boostery, energie, obaly, kostky a mnoho dalšího! :) http://www.youtube.com/watch?v=0keDdAHVSL8
10
5
Posts

Volcanioni a Ho-Ohové je balíček, který se nám po delší době vrátil zpět na herní scénu - na turnaji v Lipsku to byl nejčastěji zastoupený balíček v Top32! Tady máš list od Julius Brunfeldt (Finsko), který s ním udělal Top 16 na Leipzig Regionals. Jak se ti balíček líbí?

Volcanioni and ho-Ohové is a package that has given us back to the game scene after a long time - at the tournament in leipzig it was the most frequently represented package in top32! :) here you have a leaf from Julius Brunfeldt (Finland) who made it top 16 To Leipzig Regionals. How do you like the package? :)
Translated
No automatic alt text available.

O víkendu nás sice žádné turnaje nečekají, ale je to poslední volný víkend před naprosto nabitým březnem! Máš proto výbornou poslední příležitost, kdy se naplno věnovat testování nových balíčků. Proto se ptáme - kde testuješ? A s kým testuješ?

No automatic alt text available.
Posts

Wauu, nádhera

Image may contain: cloud and sky

V březnu, který je skoro za dveřmi, nás čeká mnoho a mnoho turnajů, a to nejen v karetní hře, ale i nějaký ten turnaj ve video hrách ! Podívej se tedy na komplexní přehled všech turnajů, které nás v následujícím měsíci a půl čekají!
http://hraju-pokemon.cz/turnajovy-brezen-a-duben-prichazi

Image may contain: sky, outdoor and text

Wauuu, tak to je super úprava karty - všechno je malováno ručně ! Dokázal bys něco takového? Pošli nám tvé výtvory do zpráv nebo komentářů !

Image may contain: text

Přiznejme si to - kdo by ho neměl rád?

Let's face it who wouldn't like him? :D
Translated
Image may contain: one or more people and people sitting

Kartou týdne se stává Prism STar Lunala ze sady Ultra Prism!

Prism Star Lunala je základní psychický Pokémon se 160HP. Její první útok, Full Moon Star, nám říká, že za každého soupeřova Pokémona ve hře si přiložíš psychickou energii z odhazovacího balíčku ke tvým Pokémonům jakkoliv budeš chtít. Pomocí tohoto útoku jsi schopný do hry dostat pět až šest energií, což je naprosto super, a ještě lepší je to, že si je rozházíš, kamkoliv budeš chtít, nejen k jednomu Pokémonovi. P...systorm stojí čtyři energie a dává 20 zranění za všechny energie u všech Pokémonů – tzn. U všech Pokémonů ve hře, tedy tvých i soupeřových. Sám od sebe tento útok dává 80 zranění a pak už jen roste. Navíc díky prvnímu útoku je možné Lunalu připravit na Psystorm celkem rychle, takže si myslíme, že Lunala by se v psychických balíčcích určitě hrát mohla. Co na tuto kartu říkáš ty?

See More
No automatic alt text available.

Ve hře Pokémon GO se vyskytl malý bug, který dokážou hráči snadno využít pro sebe - úspora času, kor při delších výpravách s aktivovanými bonusy, je důležitá Jak při chytání ušetřit čas a chytit Pokémona během 5 vteřin?

https://pokestop.cz/powerleveling-iv-rychle-chytnuti-pokem…/

Tento trik byl nedávno představen na Redditu a funguje pro verzi 0.91.1. Jedna se o zneužití „bugu“ ve hře, díky kterému můžete chytnout pokémona do 5 vteřin, jinými slovy přeskočit animaci padajícího a klepajícího se pokéballu. Zde je instruktážní video: Teď si to projdem...
pokestop.cz

Kteří z nich jsou podle tebe ti nejsilnější?

Which one do you think is the strongest? :)
Translated
Image may contain: 3 people

Právě teď probíhá stream z topky na Malmo Regionals ve Švédsku! Podívej se na to, jak hrají ti nejlepší hráči!

https://www.twitch.tv/playthechampionships_tcg

Twitch is the world's leading video platform and community for gamers. More than 45 million gamers gather every month on Twitch to broadcast, watch and chat about gaming. Twitch's video platform is the backbone of both live and on-demand distribution for the entire video game ecosystem. This include...
twitch.tv

Giveaway o Pokémonní předměty - stačí párkrát kliknout a jsi v soutěži!

https://gleam.io/sgl4g/60cards-february-giveaway

We are giving away Pikachu plush, deckboxes and sleeves from Pokémon Center. We will be picking 5 winners total
gleam.io

Vítězný balíček Buzzwole GX / Lycanroc GX od Bert Wolterse z Nizozemí z Regionals v Lipsku! Report od tohoto hráče z tohoto turnaje jsme tu postovali ve středu, tak se na něj koukni!

No automatic alt text available.

O víkendu nás čeká velké zahraniční Regionals ve Švédsku (město Malmö), takže budeme držet palce našim hráčům, ať se jim daří co nejlépe !

On the weekend we are waiting for a great foreign regionals in Sweden (City of Malmö), so we will keep our fingers crossed for our players to make their best! :)
Translated
Image may contain: text

Taková nostalgická vzpomínka na první generaci z oblasti Kanto

No automatic alt text available.

Podívej se na pěkný report ze zahraniční Regionals od jeho vítěze Berta Wolterse vč. pohledu na jeho balíček!

http://www.60cards.net/en/expert-blog/user/1711/article/1156

No automatic alt text available.

Víš, o jaké Pokémony se jedná? Napiš vše, co o nich víš!

Do you know what this is about? :) write everything you know about them! :)
Translated
No automatic alt text available.