Photos
Reviews
5.0
11 Reviews
Tell people what you think
Marzena Kaczmarek
· February 19, 2018
Mam różne talenty: maluję, piszę, tańczę, bębnię, śpiewam. Lubię bawić się z dziećmi i podróżować, poznawać różnych ludzi i ich pasje, smakować dobrego jedzenia, uczyć się nowych rzeczy. Kiedyś zasta...nawiałam się jak to wszystko ogarnąć. Nie raz słyszałam " daj spokój, wybierz jedną rzecz, nie można robić wszystkiego na raz, bo się przemęczysz, długo tak nie pociągniesz". Myślałam wtedy: "przecież tu i teraz mam jedno życie, to nie jest jakaś próba, żyję naprawdę a nie na niby, to jak mam zrezygnować z tego co kocham?". I życie samo ułożyło dla mnie plan. I w moim życiu pojawił się Maciek ze swoimi Witalnymi Festiwalami. Zaprasza mnie do współpracy, a ja wtedy jestem taka szczęśliwa, bo na 1000% w przeciągu tych kilku dni w pełni realizuję siebie. Podczas Witalnych Festiwali bawię się z najmłodszymi ( "mindfulness", "fajne rady na odpady" . . .) , podczas gdy ich rodzice mogą np iść na zajęcia z jogi w powietrzu, koncert gongów, ceramikę, nauke gry na djembach czy medytację w tańcu . . .
Festiwale odbywają się w różnych miastach. Kiedy wyruszam w drogę nie moge się doczekać kiedy będę już na miejscu. Ostatnio przemierzyłam całą Polskę, aby z Pomorza dojechać do Szklarskiej Poreby.
Rozpakowuję się , a potem cieszę się magią danego miejsca. Kocham przyrodę, a właśnie w naturze, wśród tańczących liści na drzewach na tle błękitnego nieba, śpiewu ptaków czy w pobliżu górskiego strumyka odbywają się warsztaty.
Uwielbiam ten moment, kiedy patrzę na góry, gram na dundunach, a na mojej twarzy pojawiają się ciepłe promienie słońca, kocham chodzić na boso po porannej rosie i kiedy tylko mam okazję to zdejmuję buty i przyroda robi mi naturalny masaż stóp, uwielbiam poznawać nowych ludzi-Maciek zaprasza wykładowców z całej Polski-mogę się z nimi wymienić doświadczeniem, uczą mnie nowych rzeczy, a ja biorę dla siebie to co mi najlepiej odpowiada. Jak mi cos nie pasuję to w to nie wchodze, po co sie męczyć? Maciek oferuje wachlarz możliwości, wszystkiego można spróbować, aby potem już w swojej miejscowości kontynuować daną aktywność lub nie. Po przeprowadzonych zajęciach z dziećmi lub z dorosłymi, robię sobie ciepłą herbatę i idę pobujać się na hamaku lub posiedzieć przy kominku. Czasem ktos dołączy, czasem pomilczymy, czasem pogadamy, a czasem po prostu siedzę sama, bo uwielbiam patrzeć na taki "telewizor". Kiedyś z innymi zbieraliśmy suche gałęzie na ognisko, potem wspólnie siedzieliśmy, graliśmy, śpiewaliśmy, patrząc na skaczące płomienie. Na festiwalach smakuje pysznego jedzenia. Kiedyś myślałam , ze nie da się zyć bez mięsa. Dzis juz wiem , że się da i można zjeśc pysznie, zdrowo, kolorowo, bardzo pożywnie i różnorodnie. Już nie mogę się doczekac na kolejny festiwal. :) Pomału sie do niego przygotowuję, bedę z dziećmi tworzyć np recyklingowe instrumenty perkusyjne, aby każdy przy ognisku mógł sobie zagrac jak poczuje i zabrać jakąś małą pamiątkę do domu.
See More
Ewa Zieja
· February 19, 2018
Niezwykłe spotkania, fantastyczni ludzie, cudowna atmosfera - z całego � polecam i rekomenduję wszystkim którzy szukają promieni słońca - tutaj zawsze świeci ;)
Jo Su
· February 20, 2018
Miałam przyjemność prowadzić zajęcia podczas Ferii Witalnych w Szklarskiej Porębie. Świetna idea realizowana z sercem, rozmachem i w 100% witalnie :) Maciej to jakość, dobra organizacja i dbałość o sz...czegóły. Zarówno uczestnicy, jak i kadra prowadząca mogą poczuć się w pełni zaopiekowani :) Polecam! See More
Agnieszka Cieślak
· February 19, 2018
Świetna sprawa . Fajnie , że ktoś ma chęci i zapał do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem na tema szeroko rozumianego ZDROWIA - ciała, umysłu i ducha
Katarzyna Danielewicz
· February 19, 2018
Dużo dobrej energii. Polecam bardzo.
Ada Stawska
· September 26, 2015
nie ma drugiego takiego miejsca. bardzo gorąco polecam!
Videos
Łódź stolicą Slow Jogging!
10
9
#djembe #workshop #festival #trening #rhythm #bit Zimowy Festiwal Witalny w Szklarskiej Porębie w Szklarskiej Porębie
5
#polskawitalna #trybeco #karate #renault #twizy #sport #fun Dzisiaj pojazd Mack'a z Parą daje radochę kibicom karate tradycyjnego Dziękujemy Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego za zaproszenie i współpracę
2
Posts
polskawitalna.pl is feeling motivated.

Dlatego na festiwalach i warsztatach Polski Witalnej odżywiamy się roślinnie. I Ty możesz spróbować przez tydzień nowej kuchni...

W Wielkiej Brytanii rośnie liczba osób identyfikujących się z weganizmem. Z badań comparethemarket.com wynika, że aż 3,5 mln Brytyjczyków zrezygnowało już ze spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego.
fpiec.pl

Drzewa leczą...

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
6,001,651 Views
Brut nature

"I hold onto the tree, try to breathe in its scent, feel its presence".