Photos
Reviews
5.0
11 Reviews
Tell people what you think
Marzena Kaczmarek
· February 19, 2018
Mam różne talenty: maluję, piszę, tańczę, bębnię, śpiewam. Lubię bawić się z dziećmi i podróżować, poznawać różnych ludzi i ich pasje, smakować dobrego jedzenia, uczyć się nowych rzeczy. Kiedyś zasta...nawiałam się jak to wszystko ogarnąć. Nie raz słyszałam " daj spokój, wybierz jedną rzecz, nie można robić wszystkiego na raz, bo się przemęczysz, długo tak nie pociągniesz". Myślałam wtedy: "przecież tu i teraz mam jedno życie, to nie jest jakaś próba, żyję naprawdę a nie na niby, to jak mam zrezygnować z tego co kocham?". I życie samo ułożyło dla mnie plan. I w moim życiu pojawił się Maciek ze swoimi Witalnymi Festiwalami. Zaprasza mnie do współpracy, a ja wtedy jestem taka szczęśliwa, bo na 1000% w przeciągu tych kilku dni w pełni realizuję siebie. Podczas Witalnych Festiwali bawię się z najmłodszymi ( "mindfulness", "fajne rady na odpady" . . .) , podczas gdy ich rodzice mogą np iść na zajęcia z jogi w powietrzu, koncert gongów, ceramikę, nauke gry na djembach czy medytację w tańcu . . .
Festiwale odbywają się w różnych miastach. Kiedy wyruszam w drogę nie moge się doczekać kiedy będę już na miejscu. Ostatnio przemierzyłam całą Polskę, aby z Pomorza dojechać do Szklarskiej Poreby.
Rozpakowuję się , a potem cieszę się magią danego miejsca. Kocham przyrodę, a właśnie w naturze, wśród tańczących liści na drzewach na tle błękitnego nieba, śpiewu ptaków czy w pobliżu górskiego strumyka odbywają się warsztaty.
Uwielbiam ten moment, kiedy patrzę na góry, gram na dundunach, a na mojej twarzy pojawiają się ciepłe promienie słońca, kocham chodzić na boso po porannej rosie i kiedy tylko mam okazję to zdejmuję buty i przyroda robi mi naturalny masaż stóp, uwielbiam poznawać nowych ludzi-Maciek zaprasza wykładowców z całej Polski-mogę się z nimi wymienić doświadczeniem, uczą mnie nowych rzeczy, a ja biorę dla siebie to co mi najlepiej odpowiada. Jak mi cos nie pasuję to w to nie wchodze, po co sie męczyć? Maciek oferuje wachlarz możliwości, wszystkiego można spróbować, aby potem już w swojej miejscowości kontynuować daną aktywność lub nie. Po przeprowadzonych zajęciach z dziećmi lub z dorosłymi, robię sobie ciepłą herbatę i idę pobujać się na hamaku lub posiedzieć przy kominku. Czasem ktos dołączy, czasem pomilczymy, czasem pogadamy, a czasem po prostu siedzę sama, bo uwielbiam patrzeć na taki "telewizor". Kiedyś z innymi zbieraliśmy suche gałęzie na ognisko, potem wspólnie siedzieliśmy, graliśmy, śpiewaliśmy, patrząc na skaczące płomienie. Na festiwalach smakuje pysznego jedzenia. Kiedyś myślałam , ze nie da się zyć bez mięsa. Dzis juz wiem , że się da i można zjeśc pysznie, zdrowo, kolorowo, bardzo pożywnie i różnorodnie. Już nie mogę się doczekac na kolejny festiwal. :) Pomału sie do niego przygotowuję, bedę z dziećmi tworzyć np recyklingowe instrumenty perkusyjne, aby każdy przy ognisku mógł sobie zagrac jak poczuje i zabrać jakąś małą pamiątkę do domu.
See More
Ewa Zieja
· February 19, 2018
Niezwykłe spotkania, fantastyczni ludzie, cudowna atmosfera - z całego � polecam i rekomenduję wszystkim którzy szukają promieni słońca - tutaj zawsze świeci ;)
Jo Su
· February 20, 2018
Miałam przyjemność prowadzić zajęcia podczas Ferii Witalnych w Szklarskiej Porębie. Świetna idea realizowana z sercem, rozmachem i w 100% witalnie :) Maciej to jakość, dobra organizacja i dbałość o sz...czegóły. Zarówno uczestnicy, jak i kadra prowadząca mogą poczuć się w pełni zaopiekowani :) Polecam! See More
Agnieszka Cieślak
· February 19, 2018
Świetna sprawa . Fajnie , że ktoś ma chęci i zapał do dzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem na tema szeroko rozumianego ZDROWIA - ciała, umysłu i ducha
Katarzyna Danielewicz
· February 19, 2018
Dużo dobrej energii. Polecam bardzo.
Ada Stawska
· September 26, 2015
nie ma drugiego takiego miejsca. bardzo gorąco polecam!
Videos
Łódź stolicą Slow Jogging!
10
9
#polskawitalna #trybeco #karate #renault #twizy #sport #fun Dzisiaj pojazd Mack'a z Parą daje radochę kibicom karate tradycyjnego Dziękujemy Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego za zaproszenie i współpracę
2
#djembe #workshop #festival #trening #rhythm #bit Zimowy Festiwal Witalny w Szklarskiej Porębie w Szklarskiej Porębie
5
Posts

W tym roku lato znów zapowiada się bardzo witalnie!
Więcej informacji w naszych wydarzeniach na Facebook.

Image may contain: 4 people, people smiling, text
Posts