Photos
Videos
TRUMP: 19 Trilyon $ borcu Körfez ülkelerine ödeteceğiz
49
4
Kenevir Neden Yasaklandı?
63
3
Orucu ilk hangi şehir açar?
14
3
Posts

Çare Sizsiniz - Herkese Yek Yasalar -HEYA

Batıda Paganist/Putperest Romalılar tarafından ilk olarak Hristiyanlar üzerinde tepeden Herkese Din/Yasa olarak dayatılan sistem bugün Dünyanın her yerinde farklı şekillerde uygulanmaktadır. Roma altına inşa edilen yeraltı şehirleri olan Katakomblar’da ilk Hristiyanlar kendi din/yasalarına göre yaşamışlardır. Kuran’daki Ashabı Kehf, Anadolu’daki “Yedi Uyuyanlar” ve Sümela Manastırı gibi çeşitli örneklerde görüldüğü üzere putperest ola...n Romalılar/Bizanslıların Tepeden Herkese Yek Yasa dayatmacı zulmüne karşı insanlar kendi DİN/YASAlarına göre yaşamak için çeşitli hicretlerde bulunmuşlardır.

Ne yazık ki Hristiyanlar sonradan YASA HAKLARInı Roma vatandaşı olan ve bir anlamda Roma Diyanet İşleri Başkanı olan Aziz Paul’un Yeni Ahitinde Rum 13. 1-7’de ifade edildiği üzere Romalılara devretmişlerdir. Anadolu’da Bizans/Roma zulmü altında yaşayan insanlar Alparslan komutasında Türk, Kürt ve Arap kavimlerinden oluşan İslam Ordusuyla Malazgirt’e giriş yapmışlar ve Herkese Yek Yasacılığı (HEYAcılığı) yerle yeksan etmişler ve Kuran’daki “SENİN DİNİN/YASAN Sana, Benim DİNİM/YASAM bana ile” Anadolu’da tabanda ÇOKYASALcılığı önceleyen Selçuklular ve Osmanlılar gibi iki büyük medeniyet kurmuşlardır.

Ne yazık ki Batının Roma’dan devraldığı HEYAcılık Batıdan bize aktarılmıştır.

Çare Sizsiniz’de bugüne kadar anlattığımız Bilgi, İletişim, Lojistik ve Enerji’nin (BİLE) tabanda üretilebilmesi ve kendine yeten toplumlar için tabanda üretilen yasalara yani “SENİN YASAN SANA, BENİM YASAM BANA”ya ihtiyacı ortaya koyan bu programı tavsiye ederiz.

Videolar
1. https://www.youtube.com/watch?v=cDHZ_LGF4rM
2. https://www.youtube.com/watch?v=wwLObFjugTI
Çare Sizsiniz Linki: http://www.caresizsiniz.org/…/bolum-44-herkese-yek-yasalar-…

See More
Image may contain: 1 person, sky, house and outdoor

Ufuk Hattı'nda bahsettiğimiz "Herkese Temel Gelir" işini Blokzinciri ile yapmışlar. 5 saat sonra yeni dağıtım var. Antminer cihazları ile üreterek tüm Dünyadaki herkese minimum gelir dağıtımı yapıyorlar.

Referanslı bağlantı https://www.mannabase.com/?ref=c24a4f2998

Referanssız bağlantı https://www.mannabase.com

Manna is a cryptocurrency that is distributed to people around the world as Universal Basic Income. Everyone is eligible. Sign up for free!
mannabase.com
Posts

Üniversitede Öğrencilerime 1-2 aydır söylüyorum. Starbucks'ta bir kahve az içip harçlıklarından biriktirip Komodo projesine (1 yıllığına) küçük bir yatırım yapınız diye. Bazı nedenleri;
1. Atomik Takas Öncüsü. Atomik Takas ile cüzdandan cüzdana %90'dan fazla token/coin mibadelesi yapabilmeniz.
2. Blokzinciri'nde başta merkezi borsaların sorununu Merkezsiz Borsa Barterdex ile özel marketinizi oluşturacak şekilde çözmesi, böylece en küçük topluluğun bile kendi parasını üretere...k tedavüle sokması.
3. Kendi blokzincirinizi özgürce Bitcoin güvenliğinde ama Bitcoin'de olmayan şekilde privacy ile çözerek oluşturabilmeniz
4. Merkezci ICO yerine DICO olayının öncüsü olması

Epeydir gözlüyorum. Ethereum ve Bitcoin arasındaki direnci kırmaya da çalışıyor.

‪Mesela geçen gün Ethereum 0.0070 direncini kırmayı denedi. Kırdıktan sonra Komodo'yu Ethereum ile yakalamak imkansız gibi olur.‬ Aynı şey Bitcoin ile de söz konusu. Bu yıl en düşük haliyle 400-500 dolar olan Ethereum'un geçen yıl 10 dolarlarda olduğunu unutmayın. Büyük miktarları yine de riske atmanızı tavsiye etmem. Gerçek hayatla henüz entegre olmadığı için fiyatlar belli düzeyde oturmadığı için ve Komodo çözümlerini henüz fazla kişi bilmediği için risk her zaman var. Güneş Köyü'ndeki arkadaşlara da söyleme gereği duydum.

See More

TEST: Blokzinciri Kulübünde bahsettiğim Youtube'a rakip IPBC'ye daha önceki çeviri videolarımdan birisini yükledim. Bugün (30 Mart Cuma) aynı saatte (22:00)'de... herkes aynı anda bağlanırsa 12 dakikalık bir videoda Hash değerlerinin ne olduğunu görebiliriz. Yalnız izlerken PC kullanmanız lazım.

Not: Teste başlamadan önceki izlenme sayısını, Hash değerlerini ve diğer parametreleri videoya alarak paylaşacağım. https://ipbc.io/…/QmNroDYhRX7uLQSyY9seBYn6JSLF5ADiXMXNvDDjD…

See More
Devletçilik En Tehlikeli DinOrijinal video adı: Statism is the most dangerous religion Çeviri: B. Gültekin ÇetinerAnlatım: Larken Rose
ipbc.io

2018, Blokzincirinin yayıldığı yıl olacak. Gelecek nesiller bizler için, "dedelerimiz bir zamanlar elden ele dolaştırdıkları kirli nesneleri para diye kullanmışlardı. Sonra salaklar gibi bankaların yoktan var ettiği paralarla köle oldular ve bizleri bile HEYAcı merkezci hükümetler aracılığıyla borçlandırdılar. Allah Blokzincircilerden razı olsun önce kendi paramızı nasıl üreteceğimizi ve sonra HEYAsız yani merkezsiz bir Dünya kuracağımızı öğrendik de vampirlerin elinden kurtulduk" diyecekler.

TEST: Blokzinciri Kulübünde bahsettiğim Youtube'a rakip IPBC'ye daha önceki çeviri videolarımdan birisini yükledim. Bugün (30 Mart Cuma) aynı saatte (22:00)'de herkes aynı anda bağlanırsa 12 dakikalık bir videoda Hash değerlerinin ne olduğunu görebiliriz. Yalnız izlerken PC kullanmanız lazım.

Not: Teste başlamadan önceki izlenme sayısını, Hash değerlerini ve diğer parametreleri videoya alarak paylaşacağım. https://ipbc.io/…/QmNroDYhRX7uLQSyY9seBYn6JSLF5ADiXMXNvDDjD…

Devletçilik En Tehlikeli DinOrijinal video adı: Statism is the most dangerous religion Çeviri: B. Gültekin ÇetinerAnlatım: Larken Rose
ipbc.io

Faizsiz çözüm blokzinciri ile yanıbaşımızdaymış ama görmemişiz.

Faizsiz düzen arıyorsanız çözüm blokzinciridir. Kriptoparalar ile her topluluk/oba ve bireysel olarak her insan kendi parasını faizsiz üretebilir ve bankalar/bankacılık olmadan projelerini ayağa kaldırabilir.

Chevalier des Mots

Cocuk Istismari yapan kisi hapse dustugunde Hapishane Yasalarina gore mahpuslar tarafindan yargilanir. Sucu sabit gorulurse meydan dayagina cekilir, bacaklari k...irilir, organlari is gormez hale sokulur. Inanin bunlarin hapishane hayati IPhone'la videoya alinip You Tube'da yayinlansa Cocuk Istismari diye bir sorun kalmazdi.

See More

İlk blokzinciri yasalar Osmanlı kanunnameleridir.

HEYAcı herif neden ve nasıl kentlere "pump"lanıp çok katlı binalara istiflendiğimize ve asansörlere mahkum edildiğimize karşı değil kadın ve erkeğin asansörde yalnız kalması derdine düşmüş. Karşıdaki HEYAcı da ayrı bir alem!

Para 2 kişi arasında ne kadar tüketeceğine dair bilgi aktarımından başka şey değil. Peki 2 kişi arasındaki bu borç ödeme aracını neden devlet, MB veya banka gibi 3. kişi üretsin? Neden bunu yaparak toplumdan faiz alsın?

Bitcoin ve kripto paralar balon diyenlere. Büyük Üniversitelerde Bitcoin ve Kripto paralar dersi açılıyor. "Bull Trap" değil "Bear Trap" dönemindeyiz diye düşünüyorum.
Yani tam büyük kalkış öncesi.

Bankacılık sisteminde şişen para (1 kentilyon dolar), ekonomik büyüklüğü 80 Trilyon $ Dünya'yı en az 10-15 kez satın alabilecek büyüklükte.

...

Bu finans sisteminde şişen paranın %2.5 kısmının bile kripto paralara akması demek kripto para piyasaların 20 trilyon doları bulması demektir. Yani şu andakinin 40 katı bir rakam demektir bu.

Bostancı'da eskiden bostanlıklar varmış. İstanbul'un taşı toprağı altın denilen dönemde büyük kentlere "pump" edildiğimiz zaman büyük kentlerde birkaçyüz metrekare yer kapan Nasıl köşe olduysa öyle bir durum ortaya çıkacak. İşin güzel tarafı şu kripto piyasalar 8-5 olayını kaldıracak para kazanan insanlar kentlerden obalara "dump" edecekler.

Dilerim ralli sonuçlandığında "Senin YASAN sana benim YASAM bana" temelinde bir Dünya oluşacak ve iflas eden HEYA olacaktır!
https://online.stanford.edu/c…/bitcoin-and-crypto-currencies

See More
No automatic alt text available.

Blokzinciri sırf merkezsiz ekonomi oluşturmak için değil de merkezsiz sosyo-politik-ekonomi oluşturmak için geliştirildiğinde gerçek merkezsiz ÇokYasal bir YDD ortaya çıkacaktır.

HEYAcılar tüm fiziksel altınlarınızı ele geçirse bile kıyamet kopmaz. Yeter ki siz YASA HAKKInıza sahip çıkın. Yani "Senin YASAN sana benim YASAM bana" deyin. YASA HAKKInız elinizden alınmış siz fiziksel altın derdine düşmüşsünüz. Akledin biraz!

HEYAsal "Parti Şirketleri" cenahında değişen şey yok. 4 yılda bir hepinizi avuttukları seçimler de aynı. HEYAcılar Seçilmesini istediklerini sizin önünüze koyarlar. Ne zaman akledip "YASA HAKKI kutsaldır" ve "Senin YASAN sana benim YASAM bana" diyeceksiniz?
#CHPKurultayı Kemal Kılıçdaroğlu

Image may contain: 3 people

Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde öğrencilerimiz "Blokzinciri Kulübü" kuruyorlar! Katılmak isteyen öğrencilerimiz için bağlantı👎

https://chat.whatsapp.com/8xc19n2dPUA1sVlbnyWaS6

Follow this link to join
chat.whatsapp.com

Kripto paralar tabanda borca dayalı olmadan herkes tarafından emek-proje-bilgi-enerji karşılığı üretilebilirler. Kripto para madenciliği denen şey kayıt tutmaktan başka bir şey değildir. Borca dayalı para sistemine karşı çıkıyorum deyip de tabanda para üretilmesine itiraz edenler ancak HEYAcılardır!