Photos
Videos
TRUMP: 19 Trilyon $ borcu Körfez ülkelerine ödeteceğiz
49
4
Kenevir Neden Yasaklandı?
61
3
Orucu ilk hangi şehir açar?
15
3
Posts

Çare Sizsiniz - Herkese Yek Yasalar -HEYA

Batıda Paganist/Putperest Romalılar tarafından ilk olarak Hristiyanlar üzerinde tepeden Herkese Din/Yasa olarak dayatılan sistem bugün Dünyanın her yerinde farklı şekillerde uygulanmaktadır. Roma altına inşa edilen yeraltı şehirleri olan Katakomblar’da ilk Hristiyanlar kendi din/yasalarına göre yaşamışlardır. Kuran’daki Ashabı Kehf, Anadolu’daki “Yedi Uyuyanlar” ve Sümela Manastırı gibi çeşitli örneklerde görüldüğü üzere putperest ola...n Romalılar/Bizanslıların Tepeden Herkese Yek Yasa dayatmacı zulmüne karşı insanlar kendi DİN/YASAlarına göre yaşamak için çeşitli hicretlerde bulunmuşlardır.

Ne yazık ki Hristiyanlar sonradan YASA HAKLARInı Roma vatandaşı olan ve bir anlamda Roma Diyanet İşleri Başkanı olan Aziz Paul’un Yeni Ahitinde Rum 13. 1-7’de ifade edildiği üzere Romalılara devretmişlerdir. Anadolu’da Bizans/Roma zulmü altında yaşayan insanlar Alparslan komutasında Türk, Kürt ve Arap kavimlerinden oluşan İslam Ordusuyla Malazgirt’e giriş yapmışlar ve Herkese Yek Yasacılığı (HEYAcılığı) yerle yeksan etmişler ve Kuran’daki “SENİN DİNİN/YASAN Sana, Benim DİNİM/YASAM bana ile” Anadolu’da tabanda ÇOKYASALcılığı önceleyen Selçuklular ve Osmanlılar gibi iki büyük medeniyet kurmuşlardır.

Ne yazık ki Batının Roma’dan devraldığı HEYAcılık Batıdan bize aktarılmıştır.

Çare Sizsiniz’de bugüne kadar anlattığımız Bilgi, İletişim, Lojistik ve Enerji’nin (BİLE) tabanda üretilebilmesi ve kendine yeten toplumlar için tabanda üretilen yasalara yani “SENİN YASAN SANA, BENİM YASAM BANA”ya ihtiyacı ortaya koyan bu programı tavsiye ederiz.

Videolar
1. https://www.youtube.com/watch?v=cDHZ_LGF4rM
2. https://www.youtube.com/watch?v=wwLObFjugTI
Çare Sizsiniz Linki: http://www.caresizsiniz.org/…/bolum-44-herkese-yek-yasalar-…

See More
Image may contain: 1 person, sky, house and outdoor

Faizsiz çözüm blokzinciri ile yanıbaşımızdaymış ama görmemişiz.

Faizsiz düzen arıyorsanız çözüm blokzinciridir. Kriptoparalar ile her topluluk/oba ve bireysel olarak her insan kendi parasını faizsiz üretebilir ve bankalar/bankacılık olmadan projelerini ayağa kaldırabilir.

Posts
Chevalier des Mots

Cocuk Istismari yapan kisi hapse dustugunde Hapishane Yasalarina gore mahpuslar tarafindan yargilanir. Sucu sabit gorulurse meydan dayagina cekilir, bacaklari k...irilir, organlari is gormez hale sokulur. Inanin bunlarin hapishane hayati IPhone'la videoya alinip You Tube'da yayinlansa Cocuk Istismari diye bir sorun kalmazdi.

See More

İlk blokzinciri yasalar Osmanlı kanunnameleridir.

HEYAcı herif neden ve nasıl kentlere "pump"lanıp çok katlı binalara istiflendiğimize ve asansörlere mahkum edildiğimize karşı değil kadın ve erkeğin asansörde yalnız kalması derdine düşmüş. Karşıdaki HEYAcı da ayrı bir alem!

Para 2 kişi arasında ne kadar tüketeceğine dair bilgi aktarımından başka şey değil. Peki 2 kişi arasındaki bu borç ödeme aracını neden devlet, MB veya banka gibi 3. kişi üretsin? Neden bunu yaparak toplumdan faiz alsın?

Bitcoin ve kripto paralar balon diyenlere. Büyük Üniversitelerde Bitcoin ve Kripto paralar dersi açılıyor. "Bull Trap" değil "Bear Trap" dönemindeyiz diye düşünüyorum.
Yani tam büyük kalkış öncesi.

Bankacılık sisteminde şişen para (1 kentilyon dolar), ekonomik büyüklüğü 80 Trilyon $ Dünya'yı en az 10-15 kez satın alabilecek büyüklükte.

...

Bu finans sisteminde şişen paranın %2.5 kısmının bile kripto paralara akması demek kripto para piyasaların 20 trilyon doları bulması demektir. Yani şu andakinin 40 katı bir rakam demektir bu.

Bostancı'da eskiden bostanlıklar varmış. İstanbul'un taşı toprağı altın denilen dönemde büyük kentlere "pump" edildiğimiz zaman büyük kentlerde birkaçyüz metrekare yer kapan Nasıl köşe olduysa öyle bir durum ortaya çıkacak. İşin güzel tarafı şu kripto piyasalar 8-5 olayını kaldıracak para kazanan insanlar kentlerden obalara "dump" edecekler.

Dilerim ralli sonuçlandığında "Senin YASAN sana benim YASAM bana" temelinde bir Dünya oluşacak ve iflas eden HEYA olacaktır!
https://online.stanford.edu/c…/bitcoin-and-crypto-currencies

See More
No automatic alt text available.

Blokzinciri sırf merkezsiz ekonomi oluşturmak için değil de merkezsiz sosyo-politik-ekonomi oluşturmak için geliştirildiğinde gerçek merkezsiz ÇokYasal bir YDD ortaya çıkacaktır.

HEYAcılar tüm fiziksel altınlarınızı ele geçirse bile kıyamet kopmaz. Yeter ki siz YASA HAKKInıza sahip çıkın. Yani "Senin YASAN sana benim YASAM bana" deyin. YASA HAKKInız elinizden alınmış siz fiziksel altın derdine düşmüşsünüz. Akledin biraz!

HEYAsal "Parti Şirketleri" cenahında değişen şey yok. 4 yılda bir hepinizi avuttukları seçimler de aynı. HEYAcılar Seçilmesini istediklerini sizin önünüze koyarlar. Ne zaman akledip "YASA HAKKI kutsaldır" ve "Senin YASAN sana benim YASAM bana" diyeceksiniz?
#CHPKurultayı Kemal Kılıçdaroğlu

Image may contain: 3 people

Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde öğrencilerimiz "Blokzinciri Kulübü" kuruyorlar! Katılmak isteyen öğrencilerimiz için bağlantı👎

https://chat.whatsapp.com/8xc19n2dPUA1sVlbnyWaS6

Follow this link to join
chat.whatsapp.com

Kripto paralar tabanda borca dayalı olmadan herkes tarafından emek-proje-bilgi-enerji karşılığı üretilebilirler. Kripto para madenciliği denen şey kayıt tutmaktan başka bir şey değildir. Borca dayalı para sistemine karşı çıkıyorum deyip de tabanda para üretilmesine itiraz edenler ancak HEYAcılardır!

Afrin'e gidiş HEYAcılık yani oradaki kabileleri HEYAya devşirmek için mi yoksa "Senin YASAN sana benim YASAM bana" olsun diye mi?

Blokzincircileri Firavun'un iman etme potansiyelindeki büyücülerine benzetiyorum. Merkezsiz ve dağıtık bir Dünya'nın ancak YASA HAKKInı savunmakla yani "Senin YASAN sana benim YASAM bana"yla mümkün olduğunu anlayacaklar.

Blokzinciri teknolojileri YASA HAKKI ve OBALAR/Toplulukları hesaba katmadan tam anlamıyla Merkezsiz ve dağıtık bir Dünya sağlayamaz. HEYAya muhtaçlıkları bitmez.

Kendi içlerinde algoritmaları itibariyle tartışılabilir olmakla birlikte Kripto paraların temel işlevi parayı merkezi otoritelerin (HEYAsal devletler) ve bankalar yerine tabanda bireyler ve topluluklarca üretilmesinden başka bir şey değildir. Buna ancak HEYAcılar karşı çıkarlar.

Arkadaşlar bütün obaları bütünleşik halde Discord'a taşıdık. Çok daha iyi bir platform olarak gözüküyor. Daha önce olmayan obalar da var. Herkesi bekliyoruz. Linki ...

https://discord.gg/s4U9Q9a

Step up your game with a modern voice & text chat app. Crystal clear voice, multiple server and channel support, mobile apps, and more. Get your free server now!
discordapp.com