Photos
Posts

Prof.V.Dagienė - apie galimybes ir žingsnius link integruoto informacinių technologijų mokymosi Lietuvoje, kuriuose lemiamas veiksnys - mokytojai. #mokytojai

Informatinis ugdymas šiais mokslo metais žengė pirmąjį žingsnį į Lietuvos pradines mokyklas – dėmesys informatiniam mąstymui, technologinės priemonės, modernūs mokymosi metodai iš...
15min.lt

Dėmesio - dienos centrai, vaikų namai, kultūros namai turintys socialinės paramos skyrius, šeimynos globojančios vaikus - unikali galimybė savo globojamiems vaikams ir jaunuoliams surengti nemokamus "Robotikos akademijos" užsiėmimus 2018 -ais! Juose galės dalyvauti net 150 vaikų ir jaunuolių iš #Vilnius, #Kaunas #Klaipėda #Šiauliai #Panevėžys #Alytus #Druskininkai #Mažeikiai #Elektrėnai #Kėdainiai #Marijampolė #Molėta #Pasvalys #Plungė #Rokiškis #Telšiai #Šakiai #Viečiūnai #KazlųRūda #Lentvaris #ŽemaičiųKalvarija #Panevėžiorajonas

Image may contain: 3 people
Robotikos Akademija is feeling thankful at Robotikos Akademija.

Šiandien norime pasidalinti ypatinga žinia. ❤️ Nuo kitų metų sausio iki gegužės daugiau nei 150 vaikų iš dienos centrų ir vaikų namų turės galimybę dalyvauti ne...mokamuose robotikos mokymuose. Šią mūsų idėją palaikė "Energijos sprendimų centras". Tad kviečiame pasidalinti žinia su tais, kurie galėtų pretentuoti į mūsų projektą ir tais, kurie galėtų prisidėti paaukodami pinigų veikloms. Apie visa tai plačiau - straipsnyje http://sc.bns.lt/view/item/253415

See More
Posts

Spalio mėn. #KTU vyko #VIPTasociacija projekto „Kompiuterinio mąstymo įkvėpėjai“, kurį finansuoja pasaulinių technologijų organizacija Google, mokymai programuoti Android Studio. Linkime projekto dalyviams sėkmės ir atkaklumo! #mokytojai

Spalio 7 d. Kauno technologijos universitete (KTU) prasidėjo mokymai, kuriuose dalyvauja daugiau nei 100 informacinių technologijų (IT) mokytojų iš visos Lietuvos. KTU yra vienintelis universitetas, dalyvaujantis pasaulinių technologijų organizacijos „Google“ finansuojamame projekte „Kompiuterinio m...
ktu.edu

"Bebro" konkursas artėja, treniruotė jau kitą savaitę. Pasiruošę? Jei taip, sėkmės, o jei dar nespėjote - pats laikas suskubti susiplanuoti!

"Beaver" contest is approaching, training is next week. Ready? If this is on, good luck, and if yet - it's time hasten make!
Translated

Artėjančio 100-mečio proga bendrovė NFQ nori padovanoti Lietuvai dovaną. Dovana nemateriali - įmonės vadovų komanda važiuos per Lietuvą: į mažesnių miestelių ir kaimų mokyklas, kur moksleiviams papasakos daug įdomybių, įrodančių, kad programavimas – tai ne tik vienetai ir nuliai. Kodėl mažesni miesteliai? Dėl to, kad ten jaunam žmogui sudėtingiau rasti informacijos apie galimybes, kurias suteikia IT karjera. Skamba įdomiai? Registruokitės: mokykla@nfq.lt

drive.google.com

Profesorė Valentina Dagienė "VŽ" - apie mokytojus, pasaulį ir gyvenimo džiaugsmą.

Prof. Valentina Dagienė pasaulinės reikšmės projektus vykdo mėgaudamasi mažais gyvenimo džiaugsmais ir to norėtų išmokyti visus lietuvius.
vz.lt

Norite pasitobulinti savo programavimo įgūdžius ir pritaikyti juos įdomiau vedant IT pamokas ar būrelį? Puiki proga: VIPT asociacija spalio-vasario mėn. Kauno technologijos universitete organizuoja 5 dienų (kas mėnesį po 1 dieną) nemokamus mokymus. Grupės dydis - iki 25 mokytojų, numatoma iki 4 grupių. Registracija iki spalio 1 d.: https://goo.gl/forms/jh1tOm3fNIfbJtcY2

No automatic alt text available.

Pirmieji micro:bit jau dalinami penktokams! Net 18-os savivaldybių mokyklose visi (tikrai taip!) šiemet atėję į penktą klasę jau gauna kompiuteriukus ir gali pradėti mokintis programuoti! Kitus raginame išjudinti savo miestelių ir regionų verslininkus, kraštiečius, tėvus, kad suskubtų palaikyti puikią idėją, jų paramos dėka tampančią realybe. Plačiau apie entuziastų ir rėmėjų pastangomis vykstančią akciją, kuri turėtų tapti pirmu žingsniu į skaitmeninių technologijų kūrybos pasaulį - www.kompiuteriukai.lt

Vilniuje gimusi idėja visiems šalies penktokams padovanoti po mikrokompiuterį artėja prie realybės – sostinėje pirmadienį išdalinta pirmoji mikrokompiuterių „Micro Bit“ partija.
vz.lt

Vasara eina, atostogos įsibėgėja, bet geri darbai nesustoja! Puikios žinios Neringos, Rietavo, Varėnos, Utenos ir Skuodo savivaldybių mokykloms - jaunųjų Vilniaus entuziastų įkurto fondo „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams“ visuomeninės minios finansavimu paremtos akcijos metu paramos davėjai joms jau paaukojo sumas, kurių pakaks aprūpinti jų penktokus micro:bit kompiuteriukais. Na, o kitų savivaldybių tėvelius ir jiems prijaučiančius dar galite paraginti nedelsti ir paaukoti 12€ ar daugiau, kad rugsėjo 01d. penktokai (o gal ir ne tik jie) jau galėtų kitaip mokytis programavimo pagrindų! Kiek lėšų paaukota jūsų savivaldybei, galite pasitikrinti projekto tinklapyje.

Vilniaus miesto savivaldybės entuziastai toliau vykdo bandomąjį projektą "micro:bit penktokui". Pirmieji 110 kompiuteriukų išdalinti vilniečiams, per pirmą mėnesį sukurtus projektus vaikai demonstravo „Vilnius Tech park".

"Viliamės, kad jau šį rudenį galėsime išdalinti 30 tūkst. tokių kompiuteriukų visiems penktokams, kaip kasmet išdalinami matematikos ar lietuvių kalbos vadovėliai, o kiekviena mokykla turės iniciatyvius mokytojus ir atviras erdves, kuriose vaikai galės tais mikrokompiuteriukais mokytis“, – sakė Vilniaus mero patarėjas Povilas Poderskis. Smagu matyti, kai šaunios idėjos juda pirmyn konkrečiais žingsniais!

Jau visai netrukus, kovo 25 d. Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultete (KTU IF) vyks baigiamasis Dr. Juozo Petro Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumas. Jaunieji informatikai susirungs programavimo, informacinių technologijų taikymo, multimedijos ir sukurtų programų konkursuose, programoje numatytos temos mokytojams. Į forumą užsiregistravo per 200 moksleivių iš visos Lietuvos.

A.Guogos fondas kviečia mokyklas dalyvauti konkurse, kurti labirintą ir laimėti 3D spausdintuvus - trys geriausią labirinto dizainą specialioje programėlėje iki balandžio 7 d. sukūrusios mokyklų komandos turės galimybę rengti informatikos pamokas interaktyviau ir šiuolaikiškiau dar šį pavasarį.

Lietuvos mokyklos kviečiamos laimėti 3D spausdintuvus su programine įranga ir spausdinimo medžiaga Antano Guogos paramos fondo organizuojamame konkurse „3D Rock & Roll labirintas“. Trys geriausią labirinto dizainą specialioje programėlėje iki balandžio 7 d. sukūrusios mokyklų komandos turės galimybę...
elektronika.lt

Prisimenant rudenį vykusią Europos programavimo savaitę ir puikią jau trečius metus vykusią Gintauto Grigo (VU) iniciatyvą „Nuotolinis uždavinių sprendimas: 7 dienos – 14 uždavinių“, dalinamės parengtais uždaviniais-galvosūkiais.
http://ims.mii.lt/kalba/7d14u.html

Juos 2015 ir 2016 m. sėkmingiausiai sprendė Augustė Rinkevičiūtė iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos, dabar studijuojanti KTUInformatikos fakultete, ir programavimu rimtai besidomintis Rokas Krankalis iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos. Šaunuoliai!

Image may contain: 1 person, smiling, closeup
Image may contain: 1 person, cloud, sky, outdoor and closeup

Prieš savaitę Vilniuje, M.Mažvydo nacionalinėje bibliotekoje buvo išrinktas labiausiai tinkamas jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams mikrokompiuteriukas - juo tapo Micro:bit. Ko tikimasi iš šios visuomeninės iniciatyvos, komentuoja "Lietuvos ryto" kalbinti mokytojai Jurgis Pralgauskis ir Romas Čiupaila.

A week ago in vilnius, in in. Of in the National Library was elected most suitable for children in school age mikrokompiuteriukas - it was Micro:bit. what is expected from this public initiative, comment on "Lithuanian morning" book teachers @[511000587:2048:Jurgis Pralgauskis] and rum čiupaila.
Translated
Šį savaitgalį Vilniuje vyko renginys, kuriame projekto „Kiekvienam vaikui – po mikrokompiuterį“ entuziastai bandymų būdu rinko geriausia mikrokompiuterių platformą.
it.lrytas.lt

"Bebro" konkurso I ir II etapo uždaviniai su paaiškinimais ir atsakymais jau prieinami visiems UPC tinklapyje. Sėkmės treniruojantis, ir iki susitikimų konkurse šį rudenį!

2016 m. lapkričio 7–11 d. vyko tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Pasaulio duomenys dar renkami. O Lietuvoje jau suskaičiuota – per 33 tūkstančius! Džiaugiamės, nes šiemet dalyvių skaičius padidėjo beveik trečdaliu. Šį kartą leista dalyvauti kada kas gali, tai yra,...
upc.smm.lt
PATINKA shared a Page.

Su Naujaisiais! Energingų, išmanių ir išradingų metų visiems, o ypač IT mokytojams!

Norime supažindinti su IT entuziastų iniciatyva, kuri ateina iš praėjusių, tačiau (labai tikimės) bus realizuota šiemet:
https://www.facebook.com/projektasaviete

...

Palaikom!

See More
Kompiuteriukai vaikams's photo.
Kompiuteriukai vaikams
3,296 Likes
127 talking about this

Keletą metų praktiškai nesikeitęs, konkurso "Bebras" dalyvių skaičius šiemet nustebino. Nors dalyvavo 510 mokyklų, o tai netgi kiek mažiau nei pernai, 33 tūkst. dalyvių - kas yra 30% daugiau nei 2015-ais - yra rekordinis ir išties puikus visų informacinių technologijų mokytojų darbo rezultatas! Ypač ženkliai išaugo dalyvaujančių mergaičių skaičius, kas taip pat labai džiugina.

No automatic alt text available.