Videos
Wiele osób pytało o wlepki. Od dziś są u nas! Gratisowe też są fajne 3:)
18
3
Photos
Posts

Ahoj sajkosłuchacze Mamy dla Was i dla nas świetną nowinę. Po dłuugiej przerwie radiowa audycja Apteka wróciła ❣️ Ulubionego prowadzącego czyli Stefana możemy tym razem usłyszeć na antenie Radia Freee 🔊- 89,9 FM w Lublinie i okolicach lub online na stronie www.radiofreee.pl ! Serdecznie zapraszamy Plotki głoszą, że jutro od 21:00 🕘 czeka nas wieczór z klasykami psychill'u ☺️

Turn on! Tune in! Drop out!
Psychodelia i inne odloty! Muzyka, która uzależnia. Psychoaktywne dźwięki bez recepty! #neopsychodelia #psytrance #psychill

Witajcie Siedzieliśmy trochę cicho, ale już to zmieniamy. Mamy dla Was szybki konkurs. Jako że w ankiecie przed październikowym Psycho Infinity część osób wpadła na pomysł wejściówek za oryginalne przebranie, dajemy Wam możliwość zdobycia ich na Transmisje właśnie w ten sposób.
Zasady są banalnie proste, dwie pierwsze osoby które zjawią się w sobotę na imprezie w przebraniu wchodzą za darmo. Zaczynamy punkt 21:00 )

Hello :) we sat a little quiet, but we're already changing it. We have a quick contest for you. Since in the poll before the October psycho infinity of people came up with the idea of tickets for the original disguise, we give you the opportunity to get them on transmissions just like that. The rules are simple, the first two people who show up Saturday at a party in disguise get free. Starting point 21:00 :) :))
Translated
"Enjoy the original version of Hallucinogen's (a.k.a. Simon Posford) Gamma Goblins. http:\/\/www.discogs.com\/Hallucinogen-Deranger\/master\/10225"
youtube.com
Posts

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
126,717 Views
PsyTrance Portal.com

Wow! Look at that amazing stage deco 😲😲
📹 Ego Filmes - By Neffer Wisley

Witajcie!!! Mamy nadzieję, że chociaż troszkę się za nami stęskniliście
Przed nami kolejne mniejsze spotkanie z muzyką elektroniczną. Tym razem szykujemy dla was małą fuzję, poza Psychedelic Trance, będziecie mogli usłyszeć Gabber oraz Techno.
Muzyka której nie usłyszycie w lubelskich klubach, szczypta dekoracji uv oraz najlepsi ludzie, czyli Wy, tego wlasnie możecie się spodziewać 9 grudnia!
Serdecznie zapraszamy

...

♪♬♫ ZAGRAJĄ ♫♬♪

Vice (Psycho Infinity/Moontrip)
Werem (Moontrip)
Psyfenetic (Skrypta)
Mr. Mess (Gabbertime)
Mist (Moontrip)

Start:21:00
Koniec: 06:00
Wjazd: 10 zł

See More
DEC9
Sat 9:00 PM UTC+01CAP PABLublin, Poland
342 people interested

Witajcie!!! Mamy nadzieję, że chociaż troszkę się za nami stęskniliście
Przed nami kolejne mniejsze spotkanie z muzyką elektroniczną. Tym razem szykujemy dla was małą fuzję, poza Psychedelic Trance, będziecie mogli usłyszeć Gabber oraz Techno.
Muzyka której nie usłyszycie w lubelskich klubach, szczypta dekoracji uv oraz najlepsi ludzie, czyli Wy, tego wlasnie możecie się spodziewać 9 grudnia!!! Serdecznie zapraszamy

♪♬♫ ZAGRAJĄ ♫♬♪

...

Vice dejot (Psycho Infinity/ moontrip)
Werem (moontrip)
Psyfenetic (Skrypta)
Mr. Mess (Gabbertime)
Mist (moontrip)
Green Anemo ( Psycho InfinityPulsar TF)

Start:21:00
Koniec: 06:00
Wjazd: 10 zł

See More
DEC9
Sat 9:00 PM UTC+01CAP PABLublin, Poland
342 people interested

W krótkim czasie zdobył serca nie tylko polskich fanów, JaraLuca zagrał już niemal na wszystkich imprezach i festiwalach psy w Polsce, jak i za granicą. U nas wystąpi po raz drugi W tym miesiącu spodziewamy się już drugiego albumu Łukasza - Fata Morgana - wydana będzie w Goa Madness Rec., kto wie może zaserwuje nam w sobotę mały przedsmak nowej płyty?

Pod pseudonimem artystycznym JaraLuca kryje sie Łukasz Zając z Tychów (Śląsk). Z psychodelicznymi brzmieniami zetknął si...ę w sierpniu 2012 roku, kiedy jego kolega Szymon (MiraCeti) po powrocie ze swojego pierwszego festiwalu Ozora pokazał mu co to jest muzyka psytrance. Akurat w tamtym czasie Łukasz zaczął tworzyć swoje pierwsze projekty hiphopowe we FL Studio. Zdecydował, że będzie od tej pory tworzył właśnie psytrance i jego pochodne. Wcześniej nie miał do czynienia z tworzeniem muzyki, był jedynie słuchaczem. W styczniu 2014 roku jego psytransowy utwór zatytułowany "Reflect Yourself" ukazał się na kompilacji Psy-Voyages, która została wydana przez Psy-Dance-Global Records w Niemczech.
Rok później Łukasz wydał swój debiutancki album pt. Perpetuum Mobile z gatunku goa trance. Produkuje również pod innym aliasem - Alien Translator zupełnie inne, mocniejsze klimaty Hi tech/ Dark Psy.
Ponadto Łukasz jest założycielem Mamomam Records, label dumnie wydaje i wspiera zarówno artystów z Polski, jak i z całego świata. Polecamy świeżynkę wydaną dosłownie kilka dni temu VA Astral Connection.
Celem Łukasza jest podniesienie wibracji w umysłach słuchaczy, jego muzyka zawiera wiele acidowych, organicznych i psychodelicznych motywów z wyróżniającą się liną basową. JaraLuca jest zdeterminowany, aby zawsze na parkiecie wprowadzać najlepszą energie taneczną, nie może Was zabraknąć na jego live-act'ie!

See More
Image may contain: 1 person, outdoor
Psycho Infinity is with Tomasz Atom Psajkiewicz and Agata Kacz Psajkiewicz.

Kochane ludki! Szczęśliwi jesteśmy niezmiernie, że Morfogeneza przemierzy dla nas setki kilometrów i już od jutra wspólnie wkroczymy do 1st flooru aby zrobić dla Was bajeczny wystrój na sobotnią noc Tych, którzy nie znają jeszcze tej pary (jak to możliwe?!) przedstawiamy Kaczkę i Atoma - twórców Morfogenezowych dekorów,
którzy po wielu różnych doświadczeniach postanowili działać razem. Ich działania potrafią być zaskakujące, zarówno w trakcie jak i w efekcie końcowym. "Każ...de miejsce, każda inicjatywa to dla nas pole do działania - bawimy się iluzją. Lubimy łączyć materiały i wybierać niestandardowe rozwiązania." Na imprezach często pojawiają się i tworzą niesamowity klimat, Atom gra, Kaczka króluje w chaishopie. W sobotę odwiedzą nas z przyjaciółmi z Vegadelica Chaishop, którzy posilą pycha szamką zmęczonych sajkowiczów
https://www.facebook.com/pg/Morfogeneza

Atom
Pochodzący z Wrocławia Atom od 2004r. jest zarówno djem jak i promotorem imprez. Jeden z filarów Morfogenezy.
Lubi cały przekrój muzyki elektronicznej od ambientów po psycore Od 2009r. związany z ekipą Rave The Planet.
Współorganizator imprez klubowych oraz plenerowych w okolicach Wrocławia. W 2012r. wraz z Kaczką rozpoczęli działanie projektu Mofogeneza, która skupia się na organizowaniu imprez psytransowych oraz na tworzeniu dekoracji oraz instalacji na różne eventy.
Skromniacha się nie chwali, ale poza przeróżnymi imprezami klubowymi i plenerowymi w PL, Atom grywa również poza granicami naszego kraju
Już w sobotę uszczęśliwi fanów stęsknionych za mrrocznym soundem!

See More
Sweet guys! Happy we are extremely that @[836200909735766:274:Morfogeneza] will for us hundreds of miles and already from tomorrow we will enter the 1st flooru to make for you fabulous decor on Saturday night :) those who do not yet know this couple (as possible?! ) introducing duck and atom - creators of morfogenezowych dekorów, Who, after many different experiences, have decided to act together. Their actions can be surprising, both during and in the end. " every place, every initiative is a field for us We like to combine materials and choose custom solutions." at parties often show up and create an amazing climate, atom game, duck reigns in chaishopie. Saturday will visit us with friends from @[1546418828747741:274:Vegadelica Chaishop] who refreshed pride szamką tired sajkowiczów :) https://www.facebook.com/pg/Morfogeneza Atom From Wrocław Atom Since 2004 He's both dj and promoter. One of the pillars of the morfogenezy. He likes all the section of electronic music from ambientów after psycore :) since 2009 Related to the rave of the planet. Coordinators events club and outdoor around wroclaw. In 2012 Along with the duck, they started the action project, which focuses on the organisation of events events and the setting up of decoration and installation on various events. Skromniacha doesn't praise, but besides of events club and plenerowymi in PL, atom also plays outside our country ;) Saturday will make fans fans happy for mrrocznym soundem!
Translated
Image may contain: 3 people, people smiling, stripes
Psycho Infinity is with Kuba Yaos.

ŁuuuuŁ! krasnoludki kolorowe! Pan ze zdjęcia będzie winny waszych obolałych stóp i wszelkich innych mięśni o których istnienia nie macie teraz pojęcia! A to nie tylko dzięki porywającemu setowi jaki dla nas zagra, ale również dzięki MPN Sound System z którym przyjeżdża do 1st Floor aby nagłośnić naszą imprezkę

Yaos to pochodzący z Rzeszowa, a obecnie zamieszkujący Kraków Kuba Osak. Już od lat 90tych jest obecny na scenie klubowej zarówno w swym rodzinnym mieście, jak i i...nnych miastach Polski.
Wraz z kolektywem ॐ Magowie Psychodelicznej Nuty ॐ, który współtworzy od 2003 roku ma na koncie wiele imprez klubowych, oraz plenerowych.
Jako MPN Sound system regularnie tworzy w Rzeszowie imprezy z cyklu Hallucinations, Trop in tech, oraz Drum'n'bass kills.
Jako Dj ceni sobie różne odmiany elektronicznych brzmień, jednak najbardziej związany jest z muzyką psychedelic trance. Jego styl cechują przede wszystkim przestrzenne, głębokie brzmienia z dużą dawką basu, które wprowadzają słuchacza w hipnotyczny stan

My już nieraz słyszeliśmy Yaosa oraz jego charakterystyczny styl grania Z czystym sumieniem polecamy! Lepiej zaopatrzcie się we wszystkie wewnętrzne siły, na parkiecie nie będzie lekko!

See More
Image may contain: 1 person, smiling
Psycho Infinity shared their post.

Gapyyyyyy! 🤪🧐Od wczoraj trwa konkurs na naszym wydarzeniu! Zachęcamy do wzięcia udziału, raz, raz, raz !😉

Gapyyyyyy! 🤪🧐 since yesterday lasts a contest at our event! We encourage you to participate, once, once, once!😉
Translated
No automatic alt text available.
Psycho Infinity to Psycho Infinity Party with sense of trance & color |07.10 Lublin

Ahoj kosmonauci W ankiecie zaangażowało się liczne grono psychofanów Niech się stanie wola ludu, ogłaszamy dwa konkursy, które zdobyły największą liczbę g...łosów 😊

Konkurs potrwa do piątku, do 23:59:59 czyli"umownie" do północy. Uwaga! Zostaw po sobie ślad w postaci komentarza pod tym postem, który ułatwi nam odnalezienie osób biorących udział w konkursie.

✔️ Opcja pierwsza - polub nasz fanpage Psycho Infinity, a jeśli już to zrobiłeś udostępnij nasze wydarzenie i zaproś na nie swoich znajomych. - Uwaga bierzemy pod uwagę jedynie posty udostępnione jako post publiczny. Jedna osoba zgarnie wejściówkę drogą losowania.

✔️ Opcja dla kreatywnych 2 wygrane osoby wybierze wspólnie sajko załoga. Zaskocz nas swoją psychodeliczną wizją w programie PAINT jesteśmy mocno ciekawi waszych pomysłów ) Wrzucajcie screeny/ pliki pod tym postem lub wysyłajcie je do nas w wiadomości prywatnej

ps. Przemyśleliśmy dodatkowo propozycje od Was na najlepsze przebranie. Na imprezie osoba która wyróżni się w tłumie na pewno zostanie przez nas doceniona

See More

Witajcie, do imprezy pozostał już tylko tydzień, więc pora na przedstawienie Wam naszych gości. Zaczynamy od Styropiana, postaci którą każdy fan muzyki psytrance w Polsce powinien znać. Miłej lektury!

Wojtek Drabek aka Styropian to urodzony w 1982 roku, mieszkaniec Katowic. W młodości był fanem takich zespołów jak Queen i Def Leppard. Z psytrance pierwszy raz zetknął się około roku 1997, kiedy to usłyszał nagrania grupy Juno Reactor. Na początku przygody z muzykę elektronicz...ną, nagrania i wiedzę czerpał z nieistniejącej już rozgłośni radiowej Evosonic i audycji „Technikum Mechanizacji Muzyki w radiu RMF. Wraz z rosnącą ilością imprez poszerzały się jego znajomości. Za namową DJ Dudi'ego kupił pierwsze vinyle i 12 października 2002 roku zadebiutował w małym klubie "Tarantula" w Bytomiu na imprezie "Psychedelic Experience". Niespełna rok później dołączył do ekipy serwisu Psytrance.pl. Kolejnym etapem jego przygody z psytrance były wyjazdy na wielkie festiwale w Europie. Przełomowym rokiem dla Styropiana jako DJ' a był rok 2004, kiedy to został organizatorem cyklu imprez pod tytułem Trip To Goa (od III do VI) w katowickim klubie "Scena GuGalander". Na przełomie 2004/2005 założył kolektyw – Psylesia Crew, który co dwa miesiące organizuje imprezy z cyklu "Tales" w katowickim klubie INQbator. Od roku 2005 jest częstym gościem na imprezach w różnych miastach Polski, Czech i Słowacji. W roku 2008 dołączył do nowo powstałego kolektywu Mystic Arts Event. W zależności od pory dnia, sety Styropiana utrzymane są w klimacie pompującego/melodyjnego Progressive lub energetycznego psytrance. Od 2003 roku nieodzownym wyposażeniem Styropiana na imprezach jest aparat, tym samym dokumentuje imprezy, nie tylko te na których gra.

See More
Image may contain: 1 person
Psycho Infinity
Arts & Entertainment
Psycho Infinity added a cover video.
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Psycho Infinity
592 Views
592 Views
Psycho Infinity created a poll in Psycho Infinity Party with sense of trance & color |07.10 Lublin.

Kochani chyba pora na jakiś konkursik albo dwa, pomóżcie nam podjąć decyzję jak ma wyglądać ten bój o wejściówki 🤔🤺🏋️‍♀️🤼‍♂️
Mamy dla was 3 propozycje, ale liczymy też na waszą inwencję 💡
Możecie głosować do soboty włącznie

Cześć Zaczniemy od przedstawienia Wam miejscówki w której widzimy się już za 2 tygodnie. Najlepiej o 1st Floor wypowiedzą się osoby które stworzyły to miejsce i są z nim ściśle związane.
Łapcie

This is "Persistence + Resistance = 1stFloor the Documentary [Official Trailer]" by Heavy Man Films on Vimeo, the home for high quality videos and the…
vimeo.com

Witajcie skrzaty 😉Do imprezy pozostało już niewiele ponad dwa tygodnie dlatego śledźcie uważnie wydarzenie oraz naszą stronę! Już niedługo będziecie mogli dowiedzieć się co nieco o zaproszonych artystach, a także wziąć udział w dwóch konkursach! Bądźcie czujni 👀🙃

Artist: Sun Project Title: Subsonic Overdrive Album: Zwork Year: 1998 Genre: Psychedelic
youtube.com
Psycho Infinity added a new photo to the album: Psycho Infinity 07.10.17 — with Piotr Morawski and 9 others at 1st Floor.

Psycho Infinity Party with sense of trance & color |07.10 Lublin a takie kolorowe cuda w dużym formacie są już w naszych rękach
plakat popełnił niezawodny Edriən, www.pixelite.pl

No automatic alt text available.

Kochani sajkowicze, już za miesiąc widzimy się na najbardziej kolorowej imprezie w Lublinie Jeśli będziecie tak mili dołóżcie prosimy małą cegiełkę od siebie w budowaniu tego eventu i udostępniajcie oraz zapraszajcie swoich znajomych. Do zobaczenia

Dear Sajkowicze, we will see you at the most colorful party in lublin next month ;) if you are so nice, we would like to ask you a little bit of each other in building this event and share and invite your friends See you :*
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Psycho Infinity
6,195 Views
OCT7
Oct 7, 2017 - Oct 8, 20171st FloorLublin, Poland
600 people interested

ૐ PARTY WITH SENSE OF TRANCE & COLOR ૐ
░P░S░Y░C░H░O░ ░I░N░F░I░N░I░T░Y░ fb.com/psychoinfinity
1st Floor, Droga Męczenników Majdanka 6a, Lublin || zrzutka: 20 zł

Kochani! Wakacyjne wojaże dawno poszły w zapomnienie, stajemy więc na wysokości zadania, żebyście nie odczuli jesiennej, depresyjnej aury. Troszkę się stęskniliśmy, więc zapraszamy na wspólne tańce-hulańce i swawole, tym razem do wspaniałej przestrzeni 1st Floor. W Lublinie widzimy się już 7 października....
W tym wyjątkowym miejscu, tej wyjątkowej nocy muzyczną ucztę zagwarantuje 7 najlepszych z najlepszych, w tym 4 gości z poza rodzimego lubelskiego podwórka. Przyjaciele z Wrocławia ze znanej większości z Was Morfogenezy przemierzą niemal całą Polskę by zaspokoić nasze słuchowe oraz audiowizualne doznania oraz posilić smakołykami z chaishopu.
Czego się spodziewać? Psycho Infinity jakiego dawno nie było dużo wyśmienitej muzyki, w tym Goa live act, selekcji w stylu psytrance, goa trance, progressive, full-on a i fani mrocznych brzmień nie będą zawiedzeni Dodatkowo koszulki uv by Wytfórnia, fluo deco z kolaboracji dwóch kolektywów, neonowy bodypainting, coś na ząb i wiele... wiele innych kolorowych atrakcji.
See U on trancefloor - at 1st Floor )

·٠•● CZASOUMILACZE ●•٠·˙

JARALUCA live act [ Neogoa Rec./Goa Madness Rec./Mamomam Rec. ] Tychy
ATOM [ Morfogeneza ] Wrocław
STYROPIAN [ Psylesia ] Katowice
YAOS [ Magowie Psychodelicznej Nuty ] Rzeszów/Kraków

JOT [ Psycho Infinity/ moontrip ] Lublin/Kraków
VICE [ Psycho Infinity/ moontrip ] Lublin
GREEN ANEMO [ Psycho Infinity / Pulsar Trance Formation ] Turek

Dekoracje: Morfogeneza & Psycho Infinity


UWAGA UWAGA, wielka prośba do Was drodzy sajkowicze dbajcie o 1st Floor, dbajcie o siebie nawzajem i otoczenie Nie śmiecimy, sprzątamy po sobie, zachowujemy się ładnie, spokojnie, niczego nie malujemy, nie dewastujemy, a w poszanowaniu wielogodzinnej pracy ekip dekoracyjnych nie ciągniemy ani nie ściągamy elementów dekoracyjnych !!
Czeka nas niezapomniana fuzja dźwięków i barw - w odmienionym nie do poznania 1st Floor

Wpadnij do nas i odkryj w Lublinie inny wymiar imprezowania
Odwiedź nasz profil i śledź info i konkursy, do zobaczenia! www.fb.com/psychoinfinity

♪♬♫
https://soundcloud.com/jaraluca
https://www.mixcloud.com/yaos/
https://www.mixcloud.com/atom-subreal/
https://www.mixcloud.com/styropian/
https://soundcloud.com/aneta-jot
https://www.mixcloud.com/aneta_jot/
https://www.mixcloud.com/viceclubbing/
https://www.facebook.com/Morfogeneza/
Wydarzenie znajdziesz też na PartyMap - imprezy, koncerty, wydarzenia

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Psycho Infinity
6,195 Views
OCT7
Oct 7, 2017 - Oct 8, 20171st FloorLublin, Poland
600 people interested