Photos
Reviews
‎די לפינויים מהדיור הציבורי كفى لإجلاءات المساكن العامه‎ has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts
צוות דיור ציבורי

ירון הופמן-דישון ממרכז אדוה כותב:

משרד האוצר מסר היום כי הגיע להסכמה על מכירת החברה הממשלתית 'תעש מערכות' לחברת אלביט, בתמורה ל-1.9 מיליארד ₪. במסגרת ההסכמות אל...ביט תתחייב לפנות את מתחם תעש ברמת השרון, באופן שיאפשר פיתוח של אלפי יחידות דיור בלב אזור הביקוש.

אם כבר החליטו להפריט (עם כל הביקורת על הצעד הזה) - האם משרד האוצר יעשה 1+1 ויחבר קרקע ממשלתית פנויה בלב אזור הביקוש יחד עם תוספת הכנסה חד-פעמית, ויפעל סוף סוף להגדלה משמעותית של הדיור הציבורי בישראל?

בחישוב גס, סכום של 1.9 מיליארד ₪ יכול לאפשר למדינה לבנות 4,000-4,500 דירות של דיור ציבורי.

ככה, בלי לקחת שום הלוואה, רק על בסיס ההכנסה ממכירת תעש, תוכל המדינה לסגור אחת ולתמיד את רשימת ההמתנה של זכאי הדיור הציבורי במשרד הבינוי והשיכון.

ואז, סוף סוף, גם להתחיל להגדיל את מלאי הדיור הציבורי ולתת מענה ליתר עשרות אלפי המשפחות הממתינות לדיור הציבורי (זכאיות משרד הקליטה), יחד עם מאות אלפי המשפחות הנוספות הנאנקות תחת הוצאות הדיור הגבוהות.

משה כחלון, יואב גלנט - Yoav Gallant - זה הזמן לפרוע את ההבטחות שלכם על המחויבות לדיור הציבורי.

Yaron Hoffmann Dishon
פורום הדיור הציבורי

See More
Image may contain: text
צדק חברתי - חדר המצב

משרד השיכון וחברת עמידר עסוקות בתדמית (בתקשורת) ולא בדאגה לדיירי הדיור הציבורי

עליזה ליז נעים מתגוררת בנתניה בדירת עמידר שאינה ראויה למגורים. עליזה נאבקת כבר זמ...ן רב ונתקלת בקירות אטומים. פניות אין ספור לכל הגורמים הרלוונטים נותרו ללא מענה עליזה אינה יכולה להמשיך לגור בדירה ומאבקה העיקש הגיע לתקשורת. לפני קצת פחות מחודש עליזה נקטה צעד נוסף במאבק ופתחה אוהל מול סניף עמידר בנתניה.

משראו בחברת עמידר את מעורבות התקשורת הבטיחו לה הבטחות, אך הבטחות אלה התמסמסו ברגע שיצאו המצלמות. לעומתם הודעת ווטסאפ זו שנשלחה אליה ממנכ"ל משרד השיכון חגי רזניק, מראה בבירור כי מנכ"ל משרד השיכון מתנקם בליז על כך שעירבה תקשורת. לא היה צורך לפנות לתקשורת אם משרד השיכון היה מבצע את תפקידו וחברת עמידר את תפקידה , משרד השיכון כבר מודע למתרחש כבר למעלה משנה וחצי, לפני כשמונה חודשים נכח מנכל משרד השיכון בדירתה של ליז ולמרות שהסכים שהדירה לא ראויה למגורים מאז הוא מתעלם כמה זמן לוקח למנכל משרד לסייע? נדמה כי הם רק מורחים זמן וכוונות סיוע אין , אז איך אפשר להתפלא שפונים לתקשורת, רק איזו ברירה נותרת בפני הדיירים והממתינים כשהמשרדים לא עושים את עבודתם? למי יפנו כשדלתות נטרקות בפניהם במשך שנים ארוכות?

ההבטחות שהוצעו לעליזה נראות אולי כפתרונות מושלמים כלפי חוץ אבל זה ממש לא כך. לעליזה הוצעו דירות בשכירות בשוק הפרטי – דירות שעליהן תצטרך להוסיף סכום שגבוה יותר מסכום שהיא משלמת בשכירות הסוציאלית בתור דיירת דיור ציבורי, וכמי שמתקיימת מקצבת נכות אין בידיה הכסף להוסיף מעבר למה שנקבע כי עליה לשלם לדירה בדיור הציבורי בה מתגוררת כיום. כמו כן בתור דיירת דיור ציבורי היא מוגנת ולא ניתן לפנות אותה מהדירה. החשש הגדול שלנו ושלה הוא בדיוק מהסיבה הזאת, היות וילדיה של ליז גדלים ואם לא תאוכלס בחזרה תוך שנתיים היא עלולה למצוא עצמה ברחוב, ללא הסיוע בדיור והערבות שהובטחה לה על ידי משרד השיכון ובעצם המשמעות היא השלכתה לרחוב ואובדן של הזכויות המגיעות לה מתוקף היותה דיירת בדיור הציבורי. מדוע משרד השיכון מתעלם מדרישותיה של ליז אינו עונה ואף אינו מקדם את הפתרון שהוא בעצמו הציע ואינו מוכן לעמוד בתנאים שהציבה ליז אותם תנאים הבאים לשמר את זכאותה?

ניכר כי משרד השיכון באין מלאי של דירות ציבוריות, מנסה לאלתר פתרונות פלסטר כדי שיסייעו לפתור את המצוקה הגדולה שהם בעצמם אחראים לה וגורמים לה, מוכן כרגע לספק ערבויות לממתינים בתור הזכאים לדיור ויסייעו להם לשכור דירות בשוק הפרטי ( מדובר במשרד שיכון או במשרד תיווך דירות בשוק הפרטי? ) בנוסף לסיוע בשכר דירה שניתן להם, אך לא ייתכן מצב שבשל רשלנות של משרדי הממשלה האוצר ומשרד השיכון יפגעו זכויותיהם, ובסופו של דבר ישארו הממתינים שגם ככה ממתינים בתור שנים ארוכות, מה שיביא לאובדן זכאותם.

בכלל אולי על השאלה הזאת יכול כן לענות חגי רזניק מדוע הם מחפשים פתרונות פלסטר שבסופו של דבר ינשלו זכויות מזכאים במקום להשתמש בכסף מיועד לדיור ציבורי, זה שחגי לא רצה לציין כמה כסף העביר כחלון לדיור הציבורי, אבל אפילו אנחנו יודעות את התשובה- בקופת הדיור הציבורי כרגע ישנם 0 שקלים. שום כסף לא עבר לטובת הגדלת המלאים, ורק תלויה ועומדת תכניתו של כחלון לגיוס אג"ח במיליארד ש"ח, מהלך שאנחנו מתנגדות לו בתוקף, כי לא רק שמיליארד שח לא יביאו פתרונות נרחבים אלא גם יש במהלך זה המשך הסרת האחריות של המדינה מאזרחיה הזקוקים לקורת גג.

תכנית ( מתן הערבויות) של משרד השיכון היא אפילו לא תכנית פלסטר – זו הונאה של הדיירים מכיוון שבמעמד ההצעה לא נאמר להם כמו שלעליזה לא נאמר כי היא עלולה לאבד את הזכויות שלה אם תסכים להצעה של משרד השיכון.

ויש לנו הצעה לעמידר ולמשרד השיכון: השקיעו בבנייה תקציבית ובהגדלת המלאי, ואז לא תצטרכו להיות עסוקים בתדמית השלילית שלכם, והיא תשתפר מאליה. אפילו בלי צורך לבזבז על כך מיליונים יקרים לתשדירי פרסום שקריים.

ריקי כהן בנלולו

עליזה ליז נעים חגי רזניק משה כחלון יואב גלנט - Yoav Gallant אורלי לוי-אבקסיס דב חנין Dov Khenin לא נחמדים - לא נחמדות פורום הדיור הציבורי הנאבקות/ים למען הדיור הציבורי ומחוסרי קורת גג בדימונה רותי-אנטואנט לביא Avigail Biton

See More
Posts

כל הכח לנאבקות הדיור הציבורי!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
33,335 Views
פורום הדיור הציבורי

חברים תפיצו כמה שיותר!!! פעילים ממפלגת כולנו תוקפים נשים שבאו להביע מחאה ומנסות להילחם עבור חסרי קורת הגג!

כחלון אתה חוגג עם הפעילים שלך הרמת כוסית לכבוד השנה ...החדשה ואנחנו שואלים מי חוגג הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה עם ניצולי השואה, הקשישים, הנכים והאמהות החד הוריות חסרי קורת הגג שממתינים לדיור ציבורי? מי ידאג להם כשיש אפס תקציב לדיור ציבורי? מי ידאג להם כשההבטחה שלך ל-5% דיור ציבורי לא קויימה?

פעילות הדיור הציבורי נלחמות עבור מיליון איש שחיים בישראל למען קורת גג, ופורום הדיור הציבורי מגבה ועומד מאחורי הפעילות שספגו איומים ואלימות מפעילי מפלגת כולנו. כחלון לא נוותר עד שתשקם את הדיור הציבורי! כחלון תתבייש שהפעילים שלך מעיזים לתקוף נשים!

מחאה נגד שר האוצר:
כחלון למה אין תקציב לדיור הציבורי?
כחלון למה אתם מתעלם ממיליון איש ללא קורת גג?

בהרמת כוסית שהתקיימה היום במפלגת כולנו תקפו פעילי הדיור הציבורי את שר האוצר בטענה שהוא "מחסל את הדיור הציבורי." מיטל כהן ממובילות המאבק לדיור הציבורי טענה: "שר האוצר מסרב להעביר תקציב לדיור הציבורי, למרות שמפלגתו התחייבה לשקם את הדיור הציבורי. כחלון גם מתעלם מהדרישה של שר השיכון יואב גלנט, חברו למפלגה, שדרש במפורש 2.5 מיליארד שקלים לשנה כדי לשקם את הדיור הציבורי, ולכן בהצעת התקציב של כחלון אין שום בשורה לממתינים לדיור הציבורי, הוסיפה מיטל כהן.

בפורום הדיור הציבורי מחזקים את ידם של הפעילים ושל המפגנים וקוראים לשר האוצר לפעול מיד לשיקום הדיור הציבורי. שר האוצר התחייב בעבר מספר פעמים לשקם את הדיור הציבורי ולאמץ חקיקה שתקבע כי 5% מכל בנייה חדשה תופנה לדיור ציבורי, אך למרבה הצער הוא לא קיים את הבטחתו. שר האוצר גם התחייב להעביר תקציבים לרכישה ובניית דירות ציבוריות וגם זה לא קרה. בפועל למרות ההבטחות של שר האוצר וההצהרות שלו שהוא מחויב לדיור הציבורי, נראה כי לא נעשה כלום כדי באמת לשקם את הדיור הציבורי. "בישראל חיים מיליון איש ללא קורת גג שרק יכולים לחלום על רכישת דירה במחיר למשתכן את זה אמר שר השיכון, אבל כנראה שהם לא מעניינים את שר האוצר שממשיך להתעלם מאותם אנשים", אמרה ריקי כהן בנלולו ממובילות המאבק. אני בהלם מכך שממשלת ישראל, וכחלון שאמור להיות חברתי, מתעלמים ממיליון איש שהם ברובים ילדים, אימהות חד הוריות, קשישים ונכים"?, הוסיפה ריקי כהן בנלולו.

בפורום מתכוונים לצאת למאבק כנגד התקציב ודורשים משר האוצר לפעול מיד על מנת להעביר כספים לדיור הציבורי. כמו כן דורשים בפורום לאמץ מיד את חוק ה-5% שהתחייב לחוקק שר האוצר, וקוראים למדינה גם לחשוב על פתרון מערכתי שיסייע לכל מיליון האזרחים שחיים בישראל ללא קורת גג. מבקר המדינה חשף בדו"ח האחרון על הדיור הציבורי כי המדינה לא באמת חושבת על פתרונות דיור ארוכי טווח עבור מחוסרי הדיור, ומכאן שהגיע הזמן שהמדינה תיקח אחריות ותפעל כדי לאמץ תכנית כוללת עבור חסרי קורת הגג.

בפורום מדגישים כי בעולם כולו הדיור הציבורי הוא דומיננטי ומשפיע על כל שוק הדיור, ופה בישראל מנסים להקטין את הדיור הציבורי ולהציג אותו כפתרון קצה למסכנים. הדיור הציבורי הוא פתרון למיליון אנשים ובמובן הזה היא צריך לקבל מעמד שווה לכל תכניות הדיור האחרות, כולל מחיר למשתכן ולזכות למשאבים דומים. בלי דיור ציבורי לא יהיה פתרון למשבר הדיור וכדאי ששר האוצר יבין את זה עכשיו לפני שיהיה מאוחר.

מיטל כהן Hagit Sigawi רותי-אנטואנט לביא המעברה | المخيّم צוות דיור ציבורי הקשת הדמוקרטית המזרחית מיכל ורשבסקי לא נחמדים - לא נחמדות Riki Kohan Benlulu חן זקן אתי אורלי לוי-אבקסיס דב חנין Dov Khenin משה כחלון יואב גלנט - Yoav Gallant אלי כהן - Eli Cohen

See More

אנחנו דורשות דירת דיור ציבורי ליפית ולילדיה.
חיתמו על העצומה.

יפית 2 ילדים ותינוקת בת שנה היא גרה כשנתיים בדירת 2 חדרים אליה פלשה ...
atzuma.co.il

"לא ידונו על החיים שלנו בלעדינו, מעל הראש שלנו, אנחנו דורשות להיות חלק מהוועדה", כך אומרות דיירות הדיור הציבורי הדורשות להיות בוועדה הציבורית שמקים שר השיכון, ועדה שתבחן את צווי הפינוי של דיירים מהבתים שלהם.

Image may contain: 1 person, text and closeup
צוות דיור ציבורי‎ is with ‎מיכל ורשבסקי‎ and 3 others.

משרד השיכון הודיע שהוא מקים ועדה ציבורית אשר תבחן מחדש את כל צווי הפינוי של דיירי הדיור הציבורי.
אנחנו דורשות שהוועדה תבחן, בלב פתוח ובנפש חפצה, וללא כל לחץ זמן... את כל צוי הפינוי וההליכים המשפטיים בהם דורש המשרד או החברות המשכנות את פינוי הדיירים מדירות דיור ציבורי. הוועדה תבחן את הסיבות לפינוי, את מיצוי ההליכים מול הדייר, את הניסיונות להגיע לפתרונות יצירתיים אשר יאפשרו את המשך מגורי הדייר בדירה.
בין חברי הוועדה צריכים להיות נציגות של התאגדות דיירות הדיור הציבורי, משפטן בלתי תלוי המומחה בתחום, עובד סוציאלי ונציג ציבור.
פעילות הוועדה חייבת להיות שקופה, משמע - להעניק לדייר זכות עיון מלאה בחומר העומד בפניה וכן זכות טיעון בפניה ולנהל פרוטוקולים אשר יועברו לדייר ככל שיבקש.
לאחר החלטת הוועדה צריך להינתן לדייר פרק זמן של 60 ימים לערעור בפני בית המשפט לעניינים מנהליים.
יש לזכור - השלכת א-נשים לרחוב מכל סיבה שהיא לא רק שהיא מהווה עוול, היא תגרום גם אך ורק ולהגדלת המצוקה וללחץ נוסף על השוק החופשי של ההשכרה. השימוש הנעשה בהליכי פינוי והשלכה לרחוב כדי להכניס אחרים במקומם (או למכור את הדירות בשוק החופשי, כפי שנתגלה כבר מספר פעמים), אינו אלא התחמקות מהמצוקה ולא פתרונה. לכן, על משרד השיכון להעמיד בפניו את היעד של קורת גג של קבע לכל מי שכל פתרון דיור אחר אינו בר השגה לגביו.

אנחנו חושבות שוועדה כזו חייבת לפעול תמיד ובכל מקרה בו נטען שיש לפנות דייר עליה לבחון את המקרה ולוודא כי ננקטו כל ההליכים על מנת להימנע מפינוי הדייר.

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
517 Views
517 Views
צוות דיור ציבורי

כולנו ביחד יכולים להשפיע.
כולנו ביחד דורשים עצירת פינויים מיידית של רוני מיפו, ליז מרמלה, מאור מחולון, אסתר מגבעת שמואל, ושל עוד רבים שמקבלים צווי פינוי.
כולנו עכשיו שולחים פקסים לשר השיכון ולמנכ"ל עמידר.
כאן כל הפרטים: https://www.facebook.com/events/1500285083608846/

Image may contain: one or more people and text
צוות דיור ציבורי‎ is with ‎יואב גלנט - Yoav Gallant‎.

אנו, התאגדות הנאבקות על הדיור הציבורי וצוות המאבק על הדיור הציבורי דורשות משר השיכון, עצור פינויים.
זו קריאה דחופה לפעול למניעת מצוקתם של דיירי הדיור הציבורי, ה...עומדים בפני הסכנה להיות מושלכים מבתיהם אל הרחוב.
הזכות לקורת גג היא זכות יסוד אשר מדינת ישראל התחייבה לממש מתוקף חתימתה על אמנות בינלאומיות ומתוקף חוק יסוד כבוד האדם וחירותו. משמעות הדבר היא שמדינת ישראל מכירה בזכות לקורת גג כתנאי בסיסי והכרחי לקיומם של חיים בטוחים. לאחרונה, על רקע מחסור חמור של יחידות דיור ציבורי בישראל, תוצר עשרות שנות ייבוש והזנחה, ניצבות עשרות משפחות המתגוררות בדיור הציבורי תחת איום בפינוי מביתן, בטענה כי השלכתן מהדירה תסייע בשיכונן של משפחות אחרות במקומן. כך, הופכות הרשויות האמונות על שיכון לרשויות האמונות על פינוי והשלכה מבית בחסותה של המדינה.
חשוב לציין, המשפחות הממתינות לקבלת דיור ציבורי אמנם נמצאות במצוקה חמורה, אך גם אלו המאוימות בפינוי. על המדינה ועל רשויות השיכון מוטלת האחריות לספק פתרונות גם לאלו וגם לאלו. מעשה הפינוי של משפחה אחת למען שיכונה של אחרת הוא מעשה מחפיר מבחינה מוסרית, אשר מבטא התנערות מערכים של סולידריות חברתית, והעברת האחריות מידי הגופים המדינתיים אל עברם של אלו המצויים בשוליים החברתיים. הצגת מדיניות הפינויים כפתרון למחסור הקיים בדיור הציבורי היא לעג לרש, לא פחות.
במצב של מצוקה כלכלית קשה מנשוא עבור השכבות המוחלשות, אין כל הגיון בהשלכת משפחות נוספות אל הרחוב. להפך, יש בכך משום החרפת המצוקה, באמצעות הכנסת משפחות נוספות אל מעגל העוני וההפקרה. השלכת משפחות אל הרחוב גוזרת עליהן חיים ללא קרקע של בטחון ויציבות, חוסמת את אפשרותן להשתלב במערכות חינוך ותעסוקה ומונעת מהן את הזכות היסודית להגן על כבודן, רכושן, בריאותן. מעטות הן המשפחות המצליחות להיחלץ ממצב זה. האיום בפינוי מביא את המשפחות לחיים בפחד, ללא יכולת לתכנן את עתידן.
משפחות אלו מוחלשות גם בפני החוק והמשפט. כוחן דל מול סוללת עורכי הדין של החברות המשכנות והתעקשותם להגיע לפינוי בכל מחיר. יחסי הכוחות האמורים מעמידים בספק את החוקיות והלגיטימיות
הציבורית והמוסרית שבביצוע הליכי הפינוי, גם כאשר הם מגובים בפסק דין. גם הוועדות הממשלתיות הגוזרות את גורלם של דיירי הדיור הציבורי סובלות מליקויים רבים ובעיקרם חוסר שקיפות והעדר ייצוג לדיירים שבעניינם עוסקים הדיונים. שיטת עבודה זו אינה עולה בקנה אחד עם כללי מנהל תקין.
נוכח הליקויים החמורים באופני פעולתם של מנגנוני הדיור הציבורי (ובנושאים אלו נמתחה ביקורת חריפה גם מטעמו של מבקר המדינה ומטעמם של מספר שופטות ושופטים), אנו קוראות וקוראים לעצירה מיידית של כלל הפינויים הצפויים. עצירת הפינויים היא פעולה דחופה והכרחית, שאינה דורשת כל הקצאה תקציבית. בעיקרה היא מהווה הצהרה בדבר הצורך החיוני של הממשלה ושל השר האחראי בתשומת לב למצוקת הדיור של השכבות המוחלשות בישראל, ובצורך בבדק בית משמעותי במנגנוני הדיור הציבורי, טרם ביצוע פעולות הרות גורל. עצירת הפינויים תאפשר את מיצוי זכויותיהם של אזרחים במדינת ישראל, והיא תהווה צעד ראשון בדרך הארוכה לשיקום מוסדות הדיור הציבוריים, ולמימוש הזכות היסודית לקורת גג וחיים בטוחים.

See More
Image may contain: 8 people, people smiling, people standing, text and outdoor
התחברות - תראבוט تـرابـط - هتحبروت

איזה יופי! עמידר פתחו סניף בסקנדינביה! (או אולי בהולנד?) כל הכבוד! רק אל תשכחו שעשרות אלפי משפחות בישראל (כאן, במזרח התיכון) ממתינות לדירה ועשרות אלפי דיירים כאן, איפשהו בין דימונה, קרית גת, פתח תקווה ונתניה, בית שאן ואשקלון, ממתינות לשיפוץ הדירות שאתם מזניחים.

כולנו ביום ראשון בדימונה!!

Image may contain: 6 people, text
הנאבקות/ים למען הדיור הציבורי ומחוסרי קורת גג בדימונה

אנו קוראות לכם/ן להצטרף אלינו לצעדת מחאה שתתקיים ביום ראשון 10/5 ויחד איתנו לחולל שינוי בעיר דימונה. אנו מאמינות כי קורת גג ראויה היא זכות יסוד לכל אדם באשר הוא... ודורשות לקדם את הנושא בעיר. אנו דורשות קריטריונים לזכאות מותאמים למציאות הכלכלית ולמספר הדירות הריקות בדימונה ויחס הולם מהחברה המשכנת "עמידר" וממשרד השיכון. הצעדה תתחיל בכיכר הרצל בכניסה לדימונה בשעה 10:30 ותימשך ברחבי שיכוני עמידר בעיר .
לפרטים נוספים על האירוע ניתן לפנות ל:
אביגייל ביטון 0507108765
אביבית אליהו 0548005743
סיוון מטיוס 0525927822
קישור מצורף לאירוע https://www.facebook.com/events/395079064018098/

See More

כולנו שולחים פקסים למשרד השיכון ולעמידר.
דורשים אכלוס מיידי בדירת דיור ציבורי של מזל וילדיה.

Image may contain: 1 person, sitting
צוות דיור ציבורי

מזל וילדיה לא יהיו ברחוב!!
יש דירות ריקות בקרית אונו ואנחנו דורשים אכלוס מיידי של מזל וילדיה.
כולנו יכולים להשפיע.
3 דקות שולחים פקסים למשרד השיכון ולעמידר.

... See More

שתפו והפיצו!!!

Image may contain: 6 people, people standing
צוות דיור ציבורי‎ is with Avigail Biton.

שתפו לכל עבר!
אל תתנו לזה לקרות
מחר שוב צפוי גירוש של משפחה מהבית בדימונה

שוב זורקים ילדים לרחוב

...

מקבוצת הנאבקות בדימונה (בתמונה)

משפחת בוגנה, אנאל ומשה ושלושה ילדים קטנטנים, המתינו לזכאות לדיור ציבורי במשך שנים. למרות מצב כלכלי קשה מאד, משרד השיכון לא מכיר במשפחה כזכאית לדיור ציבורי

כפי שנחשף לאחרונה, בדימונה יש לא פחות מ-145 דירות דיור ציבורי ריקות! למה לא מגמישים את הקריטריונים? למה לא נותנים לתושבי דימונה את הזכות הבסיסית לקורת גג? כי המדינה פשוט לא מעוניינת למלא את חובתה!

משפחת בוגנה שיחררה דירה ריקה בדימונה וגרה שם כמעט שלושה חודשים בתנאים קשים. בשפה של עמידר זה נקרא "פלישה", והחברה מתכוונת לשלוח מחר כוח משטרה שיזרוק את המשפחה לרחוב

לא נשתוק ולא ניתן לזה יד! לא יהיו בתים ריקים ואנשים בלי בית!

אם גם לכם בלתי נסבל ושורף בנשמה שבמדינת ישראל זורקים תינוק בן שנה לרחוב, אנא קחו רגע מהיום שלכם ותתקשרו למספרים למטה. תגידו להנהלת משרד השיכון, להנהלת עמידר ולסניף עמידר בדימונה מה אתם חושבים על הפשע הזה

קבוצת המאבק הדימונאית מגנה בגופה על המשפחה, ואנחנו לא נשאיר אותן לבד

עמידר דימונה - בטי טלקר - 086560522
מנכ"ל משרד השיכון - שלמה בן אליהו (מ. לשכה: אורה איוב) 025847106
נייד של דובר שר השיכון (אריאל) : 0506247677
לשכת ראש עיריית דימונה: 086563100

See More

יש דירות דיור ציבורי ריקות.
יש אלפי אימהות וילדים שמחכות לדירה.
אתם יודעים על דירה ריקה? תמלאו את המלשינון.
ותעשו שיתוף.

הנאבקות והנאבקים למען הזכאיות והזכאים לדיור ציבורי, מנסות לאסוף מידע על דירות בבעלות עמידר, עמיגור, חלמיש, שקמונה וח.ל.ד שאינן מאוכלסות. המטרה היא לאסוף מידע כדי להגדיל את הלחץ על החברות המשכנות בכדי שיותר זכאים יזכו להכנס לדירות בהקדם האפשרי.
tfasim.org.il

הנאבקות על הדיור הציבורי בחגיגה בבאר שבע עם הילדים.
מזמינות את כולם.

Image may contain: 3 people, text
הנאבקים/ות למען הדיור הציבורי באר שבע

מזמינות את כולם החל מ 10:00 בבוקר
בגן שני אליהו (מאחורי מתנ"ס נירים)

Image may contain: 3 people, beard and text
צוות דיור ציבורי‎ is with ‎אורי אריאל‎ and ‎עובדיה בן אברהם‎.

משרד השיכון ועמידר הקפיצו את התשלום של עובדיה ומרי בן-אברהם פי שלוש. לעובדיה ואשתו, החיים מקצבת נכות של 2000 ש"ח, לא נשאר כסף למחיה ולתרופות.
עובדיה בן אברהם שב...ת שביתת רעב כדי שמשרד השיכון לא ישליך אותו לרחוב. עובדיה - יחד עם קבוצת המעברה | المخيّم - ניהל מאבק נגד השלכתו לרחוב והצליח. בהסכם שחתם עובדיה נכתב במפורש, שיגבה ממנו סכום של 419 שקל - על שכ"ד ותשלום על חשבון החוב.
אבל משרד השיכון ועמידר לא עומדים בהסכמים. הם עושים מה שבא להם. לפני שלושה חודשים החלו לגבות ממנו סכום של 1200 ש"ח - יותר מחצי הסכום ממנו אמורים עובדיה ומרי לחיות.
בעמידר הבטיחו לו לתקן - אבל עמידר אינם רואים עצמם מחוייבים לעמוד בהבטחות. הם ממשיכים לגבות ממנו 1200 ש"ח - יותר ממחצית הסכום שממנו הוא ואשתו אמורים לחיות ולשלם על התרופות.
מלחמתם של משרד השיכון ועמידר נגד דייירי הדיור הציבורי נמשכת כל הזמן. אנחנו נעמוד מולם ולא ניתן להם. המאבק נמשך.

כאן תוכלו לקרוא על המאבק העיקש והאמיץ של עובדיה בן אברהם יחד עם פעילי המעברה בירושלים:
http://hamaabara.wordpress.com/…/%D7%94%D7%9E%D7%90%D7%91%…/

http://hamaabara.wordpress.com/…/%D7%A2%D7%95%D7%A6%D7%A8%D…

http://hamaabara.wordpress.com/…/%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%…/

See More

עכשיו!

Image may contain: 5 people, text
צוות דיור ציבורי

נאבקי ונאבקות הדיור הציבורי דורשים לשפץ את כל הדירות הריקות!
דורשות לבטל את כל צווי הפינוי ואיומי הפינוי!
דורשות לשפץ את הדירות המוזנחות והמסוכנות למגורים!
דורשות את הביטחון בקורת גג ראויה ובטוחה!

לא לדירות ריקות ולאנשים ללא בית.
יודעים על דירות ריקות?
כתבו למלשינון.

הנאבקות והנאבקים למען הזכאיות והזכאים לדיור ציבורי, מנסות לאסוף מידע על דירות בבעלות עמידר, עמיגור, חלמיש, שקמונה וח.ל.ד שאינן מאוכלסות. המטרה היא לאסוף מידע כדי להגדיל את הלחץ על החברות המשכנות בכדי שיותר זכאים יזכו להכנס לדירות בהקדם האפשרי.
tfasim.org.il