Jump to
Press alt + / to open this menu
Photos
Posts

Další krásná nevěsta! Jsem na ni po právu hrdá, protože je naprosto originální a jedinečná ve svém výběru šatů. Byla to láska na první pohled a to většinou bývá ta nejlepší volba. Ostatně, to vidíte sami .

Image may contain: 1 person, smiling, standing and child

Vyzehleno, zabaleno, připraveno. Zítra v Chrasti začínají taneční a já mám tu čest prezentovat půjčovnu formou malé přehlídky. Těší mě to z několika důvodů. I já tu před lety do tanečních chodila a pak vzpomínám na doby, kdy jsme měly první půjčovnu s kamarádkou a pořádaly také přehlídku. Těším se na zítra.

Image may contain: people standing
Posts

Fuchsiove krásky s hezky resenymi ramínky pro vysokou dámu velikosti 36/38 s rozparkem. Vše,jen ne tuctové .

Image may contain: people standing
No automatic alt text available.

Bílá patří jen nevěstě! Poměrně často se mi stává, že jsou zákaznice překvapené, když tohle zjistí. Stejně jako se nehodí černá, ani bílá není vhodná pokud jdete jako hosté na svatbu. Co tedy dělat, když už jste si takové šaty pořídily? Čarovat s doplňky a "rozbít to". K bílým nebrat žádné tělové lodičky, ale barevné. Naopak k černé budou dobře vypadat světlé, tělové, stříbrně, zlaté nebo červené - já je zvolila i ke krémovým pouzdrovým šatům. Skvělé by bylo doplnit to i líčením - červenou rtěnkou, to bych ale nesměla mít zase opary .

Image may contain: 1 person, smiling, standing
Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: 1 person

Poslední kvalifikační dostihy před 127. Velkou pardubickou. Předávala jsem cenu v dostihu společnosti Agrovenkov o.p.s. Vyhrál kůň VALTZ b. v sedle am. Michal Mikšovský, majitel Ing. V. Kozel. Ještě jednou gratuluji! Jako na každém kvalifikačním dostihu, i tady se prodávaly klobouky. Představuji Vám můj horký typ. Lodička ve vzoru pepito s červenou ozdobou. Budu si mít o čem nechat zdát .
Já zvolila žoržetové šaty s dlouhým rukávem (předpovídali chladno) a k ní jsme vybrala klobouk podobný cylindru .

Další růžové "ombre".

Image may contain: one or more people

Taneční jsou za dveřmi. Příští týden už je volný pouze čtvrtek. Volejte předem, na termínu se určitě domluvíme, možné jsou i vikendy. Nové modré a máme je i v růžové .

Image may contain: one or more people and people standing

Za chvilinku -10:55 na Český rozhlas Pardubice budu povídat o kloboucich

Image may contain: cloud, sky and outdoor
Image may contain: one or more people and hat

Jsem milovnicí overalů. Teď si tak říkám, že někteří nevědí co overal je - pro laiky halenka spojená s kalhotami, kraťasy - asi nejjednodušší vysvětlení. Mám je ráda, člověk nemusí hlídat jestli neodhalí víc než by chtěl, když se sehne pro něco na zem. Tento tmavě zelený není úplně vhodný pro společenské události - je krátký. Já ho zvolila na večeří v hezkém prostředí a stejně tak se hodí například na garden party. Má tylové průstřihy, takže opravdu žádná tuctovka . Velikost 38.

Image may contain: 1 person, standing and outdoor
Image may contain: 1 person, standing, shoes and outdoor
Image may contain: 1 person, outdoor

Po delší době jsem vyfotila další nové krajkové šaty. Jsou velmi krásné, vel. 38. Slušet jim budou i žluté či bílé doplňky nebo takový Royce-Rolls s tmavě modrou střechou . Nezkazíte nic ani černou, jen to nebude takové živé, veselé.

Image may contain: 1 person, standing and outdoor
Image may contain: 1 person, standing and outdoor
Image may contain: 1 person, car and outdoor

Naprosto výjimečná nevěsta – pár. Musím Vám popsat v krátkosti tento příběh. Nádherná zkušenost a pro mě výzva. Volá mi nevěsta a ptá se, zda se dovolala správně do půjčovny šatů. Řekla jsem jí, že ano. Začala mi říkat, že mají 7. 7. 2017 termín svatby (nejoblíbenější termín roku 2017). „Chtěla bych šaty, ale jiné než jsou klasické svatební“, říkala. Jedná o druhou svatbu. Říkám jasně, kdy se Vám to hodí (nebyla jsem doma). No já stojím před domem. Aha, odpovídám, a protože s...e snažím vyhovět, nabízím, že se můžu dostavit za 30-45 min. Souhlasí. Otevřu dveře a tam je i ženich. Prostě netradiční pár. „Jen ne bílé šaty“, říká krásná, vysoká a štíhlá blondýnka. Hledáme tedy v šatech společenských. Nevěsta je prostě typ, na který se nehodí žádné kamínky, flitry a podobně. Vše, co ji ukazuji, není dle jejích představ. To je pro mě většinou těžké, protože se snažím mít v nabídce hodně pestré variace šatů. Mám modely, o které nezavadí nikdo a pak prostě přijde ta jedna jediná zákaznice, pro kterou jsou šaty šité jak na míru. Říkám bohužel, asi Vám tedy víc nenabídnu. „A Vy máte nějakou představu“, ptám se? „Ano, takové jako máte venku na ceduli“, zní odpověď. Zasměji se a říkám: „no, tu jsem si namalovala sama a šaty jsou prostě vymyšlené. Nemám je“. Zkusili jsme krátké koktejlky, ale nebylo to prostě ono. Byly bílé a pár měl představu o něčem do modré. Zkusili jsme tedy krémovou sukni. V tom se ženich otočil k figuríně a řekl, co zkusit tenhle krajkový korzet (byl u červené sukně). No a bylo to prostě ono. Pak jsme řešili vlasy a účes a dostali se až na klobouky. Já osobně jsem velkou milovnicí a mám jich několik. Vytáhla jsem z krabice červený, který teď můžete vidět na svědkyni. Byla to změna na poslední chvíli před samotnou svatbou a nevěsta sáhla po černém. Nedá se vůbec popsat ten pocit „ušít nevěstě šaty na míru“. Míň je prostě víc. Manželé byli úžasní a mám pocit, jako bychom se znali spousty let. Přeji jim i touto cestou, ať je vše jen dle jejich představ!

See More
Image may contain: 6 people, people smiling, people standing
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing
Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting, tree, shoes and outdoor
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Rafinované koktejlky se zdobeným průstřihem na boku. Řasení schová bříško,i když jaké,když jsou ve velikosti 36 .

No automatic alt text available.
Image may contain: people standing
Image may contain: people standing

Další sobota, další nevěsta, další svatba. Tentokrát jsem byla host . Počasí jako na objednávku. Nevěsta jako z pohádky. Vše bylo perfektní. Nechyběla ani romantika - koně s kočárem vozili hosty. Dokonalá výzdoba. Dlouho jsem se nepobavila tak, jako u tomboly.

Druhá polovina dubna blížící se jaro moc nepřipomíná. Co ale na tom. Někomu může být hezky i v té zimě. A že prší? Někomu prší štěstí. Moc v to alespoň doufám. Dnes má svatbu moje první letošní nevěsta. Nemohla jsem si to nechat ujít. Takhle ji to a vlastně všem slušelo. Hodně štěstí vážení novomanželé!

Prostě nestíhám .Dodatečně další fotka věrné zákaznice,která šaty vyvětrala na plese.

Image may contain: 1 person, smiling, standing and indoor

A zase modré . Živůtek je vyšívaný flitry a perličkami. Na figuríně jsou bez spodničky, vel. 38.

Image may contain: one or more people and people standing
No automatic alt text available.

Pokud máte chuť čas a náladu, přijďte na ples už tuto sobotu do Chrasti.

Image may contain: text