See more of Půjčovna šatů V-styl by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
See more of Půjčovna šatů V-styl by logging into Facebook
Message this Page, learn about upcoming events and more.
Not Now
Photos
Posts

Další sobota, další nevěsta, další svatba. Tentokrát jsem byla host . Počasí jako na objednávku. Nevěsta jako z pohádky. Vše bylo perfektní. Nechyběla ani romantika - koně s kočárem vozili hosty. Dokonalá výzdoba. Dlouho jsem se nepobavila tak, jako u tomboly.

Druhá polovina dubna blížící se jaro moc nepřipomíná. Co ale na tom. Někomu může být hezky i v té zimě. A že prší? Někomu prší štěstí. Moc v to alespoň doufám. Dnes má svatbu moje první letošní nevěsta. Nemohla jsem si to nechat ujít. Takhle ji to a vlastně všem slušelo. Hodně štěstí vážení novomanželé!

Posts

Prostě nestíhám .Dodatečně další fotka věrné zákaznice,která šaty vyvětrala na plese.

Image may contain: 1 person, smiling, standing and indoor

A zase modré . Živůtek je vyšívaný flitry a perličkami. Na figuríně jsou bez spodničky, vel. 38.

Image may contain: one or more people and people standing
No automatic alt text available.

Pokud máte chuť čas a náladu, přijďte na ples už tuto sobotu do Chrasti.

Image may contain: text

Ples Českého rozhlasu v paláci Žofín dne 4. 3. 2017. Karel Gott čtrnáct dní po operaci vystoupil a byl naprosto úžasný! Lucka Bílá - tak takhle bych chtěla jednou vypadat! Mohli jste včera vidět v Top Star magazínu. Eva Decastelo nebyla k poznání díky barevným vlasům. Šaty ale měla moc hezké, jen si jich díky vlasům málo kdo všiml. Já zvolila úplně jednoduché černé šaty poseté korálky. Česala mě paní Jedličková.

Image may contain: one or more people and closeup
Image may contain: one or more people
Image may contain: one or more people
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and indoor

Po modré růžová: -). Šaty ve vel.38/40.

Image may contain: people standing

Je radost na dokonalou postavičku půjčovat šaty .

Image may contain: 1 person, smiling, standing

Spokojené zákaznice .

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

Krásný Valentýnský mrazivý den!
Těžko si lze představit vhodnější symbol pro svatební salón. Přeji ať jde každá Vaše volba přímo od srdce .

Image may contain: people sitting, plant and flower

Nové modré šaty. Tři nevěsty, které tu byly a některé se ptají, na barevné svatební šaty. Jsem nadšená a je dobře, že se doba trochu změnila. Když jsem začala před 10 lety, dodržovala se tradice, pouze čistě bílé. Problém byly i barevné malilinké korálky. Kdo chce dodržovat tradice ať je dodržuje. Budu ale hledat i jiné, netradiční šatičky pro odvážné nevěsty. Minulý týden přišly bílé s bleděmodrou výšivkou a dnes jsem objednala černo bílé.
(Jen pro představu, před těmi 10-lety ve Španělsku výrobci představili jako hit černé svatební šaty!)

Image may contain: people standing
Image may contain: one or more people and people standing

Další víkend, další ples. Opět reprezentativní prostory, tentokrát na Žofíně. Říkám si, jestli už nezačínám být nudná s tou zelenou barvou, ale.. prostě ty nejhezčí šaty mám v zelené . Ne vážně, jen mi prostě líp sedí než třeba černá. A o to jde. Střih je důležitý, ale i barva, kterou si vybíráte. Záleží i na odstínu. Často se mi totiž stává, že barvu, kterou zákaznice předem vyloučí, tak s tou právě odejde. Já slibuji, že příště udělám barevnou změnu. Šaty jsou opět pro Vás k dispozici v naší půjčovně.
PS: opravdu schovají ta "po-vánoční" kila i v únoru .
Olga Lounová jako host byla skvělá, Terezka Kostková byla pro tento večer moderátorkou. Jejich šatičky posuďte sami. Jinak opět, někteří perlili... slečna přišla v černých mini šatech, sandálech a silonkách v nich...

Ples České televize, Obecní dům 28. 1. 2017
Asi nejprestižnější ples, na který jsem se vydala. Protože jsme byli zapsaní jako hosté na Guest listu, netušili jsme, zda bude uveden konkrétní dress code na pozvánkách. Vzhledem k prostředí – Obecní dům, jsme to pojali jako „Black tie“.
Vážení, ani v Praze někteří jedinci nezklamali. Bylo mi trapné poletovat tam s mobilem a fotit módní faux pas. Budu jen jmenovat.
Pánové – bílý nebo jinak barevný oblek než černý. Barevné košile ...a motýlky. Strakaté ponožky. Já miluji Happy socks, ale na ples tohoto ražení opravdu nepatří.
Dámy – ještě horší, ramínka od podprsenky, punčocháče v sandálkách, krátké šaty..
No, a abych jenom nehudrala, byly k vidění i nádherné šatičky. Tutu sukně, jemné krajkové šaty v pudrových odstínech, kožešinky přes ramena, fascinátory ve vlasech. Užili jsme si to. Nádherné, pro mě dosud nepřekonané prostory Obecního domu to minimálně zaručovaly.
Já zvolila lahvově zelené šaty a zlaté doplňky. Má stálá kadeřnice odjela na hory. Myslela jsem, že to odbudu hladce sčesaným culíkem, ale .. Obecní dům a můj přítel byl pro jinou, náročnější variantu a tak jsem oslovila Renatu Moškovou, která má také nově kadeřnictví v Chrasti. Vytvořila hezký mladistvý účes, který vydržel převlékání šatů přes hlavu a celý večer. Partner zvolil, jak jinak, než smoking s lakýrkami a jantarové zlaté manžetové knoflíky. Prostě jsme do puntíku ladili .
Přeji všem krásnou plesovou sezonu. Může to být i obyčejný ples na vesnici, jde přeci o to, s kým tam jdete, a slavnostní oblečení je jen třešničkou na dortu. Tak si to užívejte!
PS: Poznali jste četníka z Luhačovic Martina Lásku?
Šaty jsou také k dispozici v půjčovně .

See More
Image may contain: 1 person, sitting and indoor
Image may contain: 1 person, standing and indoor
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and suit
Půjčovna šatů V-styl shared a profile.
January 24

FOTOGRAF
Vypukla svatební sezóna. Nevěsty chodí vybírat ty své pravé šaty, mají zamluvené termíny, vybírají vhodná místa pro obřad, hostinu a také fotografa. Jsou to vzpomínky na vždy. Sami to určitě znáte. Fotíme jako o závod, ale prohlížet si fotky v počítači, není úplně to pravé. Přináším ukázku fotek fotografa Zdeňka Fabiánka. Pokud se Vám fotky líbí, kontaktovat ho můžete na telefonu 603 963 220 a najdete ho i facebooku: https://www.facebook.com/zdenek.fabianek.12/about…
Oboje šaty jsou k zapůjčení včetně krajkového bolerka.

Zdeněk Fabiánek

Ne každé nevěstě se líbí široká a nadýchaná sukně. Velmi módní jsou i zúžené siluety tzv. mořská panna. K tomuto typu šatů se hodí i dlouhý závoj. (Šaty jsou ve velikosti 36 a nemají vlečku.)

Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: one or more people and people standing

Šaty na ramínku, šaty na figuríně..zajímavé, pěkné, ale jsou jen kusem látky. Šaty na spokojené zákaznici, to je teprve něco! Děkujeme za fotku Jani!

Image may contain: 1 person, smiling, standing
Image may contain: people standing

Znáte pořekadlo tisíc lidí, tisíc chutí? Nebo dejte stejný recept deseti kuchařkám a máte deset rozdílných jídel. Když dva dělají totéž, není to totéž. Celé co tím chci říct je to, že každé šaty mají svoji zákaznici. Mám tu dlouho bokem šaty, nad kterými přemýšlím. Krajové asymetrické koktejlky na jedno rameno s velikým volánem. Materiál je opravdu moc pěkný a kvalitní. Jediné co mi dělá problém, je ten volán. Já mám extravagantní kousky moc ráda, ale většina zákaznic je konz...ervativní. A tak upravuji kde se dá. Včera přišla paní s dcerou. Šaty jsme vybíraly pro maminku. Slečna si prohlížela salon a pak se zeptala, jéé, můžu si vyzkoušet tyhle? A když si je oblékla zeptala jsem se já. Jéé a můžu si Vás vyfotit? A vůbec nám nevadí černé punčochy v otevřených botách, které často můžete vidět i na známých modních blogerkách. Tohle je extravagance a někdo se pro takovýto kousek prostě narodil. Tleskám a takové zákaznice zbožňuji!

See More
Image may contain: 1 person, smiling, standing
Image may contain: 1 person, smiling, standing
Image may contain: one or more people and people standing