Posts
Fotograf Radek Španninger was celebrating success.

Konečně se mi splnil sen!

Jsem opravdu šťastný, že mohu pracovat pro zahraniční společnost v oblasti ubytovacích služeb. Zejména, když si vás sama vybere a osloví. Focení interiérů byl můj sen.

Už mám několik zakázek za sebou a díky americkému přístupu k práci a kvalitě výstupu je spolupráce na úrovni.

...

Jsem smluvně vázán mlčenlivostí, ale pár věcí říci můžu. Jedná se o lídra v ubytovacích službách se sídlem v Kalifornii, USA.

Mějte krásný den, přestože je pátek 13.

See More
Photos
Videos
New artworks for sale! "Harbor" — http://radospanny.pixels.com/featured/harbor-rado-spanny.html "First Flight" — http://radospanny.pixels.com/featured/first-flight-rado-spanny.html "Rocket" — http://radospanny.pixels.com/featured/rocket-rado-spanny.html
1
Neodolali jsme a šli jsme do vyhlídkového letu přes největší pecky ostrova Réunion. Let trval 45 minut. Pilot posadil Blanču dopředu, takže máme super záběry, viz malá a rychle vytvořená ukázka (rychlé střihy). Každopádně nejlepší let vrtulníkem, který jsem zažil. Nejednalo se jen o nudný horizontální let, ale o turbolence, rychlé přelety hřebenů hor, prudká stoupání a klesání. Ale nej byl průlet kaňonem k vodopádům Trou de Fer, kde se vrtulník dostal do úzké soutěsky pod vysokými horami. Tam se pak musel otočit a pilot manévroval v prostoru cca 200x500m. Na videu je hned na začátku pasáž, jak zalétáváme do kaňonu pro průlet k vodopádům. Navíc jsme letěli za jiným vrtulníkem, který je na záběrech vidět před námi, pro představu mohutnosti hor. Na videu je i rychlý střih přeletem nad kalderou a samotnou sopkou Piton de la Fournaise.
2
1
A short #footage with #filming #Škoda #Superb's promovideo in #Prague. Probably for a #Chinese #market. — #iphone #film #footage #skodasuperb
Posts