Photos
Reviews
5.0
6 Reviews
Tell people what you think
Daiva Ambrozė
· July 21, 2016
Labai patiko! Plaukėm visa šeima, kurioje trys vaikai. Todėl tikrai galiu sakyti, kad pramoga saugi ir puikiai tinka šeimoms. Plauste pakako vietos visiems. Tikrai rekomenduoju pabandyti. Be to, Vilni...us, žiūrint į jį iš upės pusės, visai kitoks ir gražus jis visoks :) See More
Virginija Mac
· August 21, 2016
Puikiai praleidome diena plaukdami Sventosios upe, tilpome mes visi keturi (du suaugeliai ir du vaikai 3 ir 12 metu) ir musu suniukas. Plaustas erdvus, upe nuostabi, plausto savininkas malonus! Vienu ...zodziu- rekomenduojame! See More
Darius Kairelis
· May 12, 2017
Šauniai praplaukėm! Ačiū! Kitą kartą rinksimės ilgesnį maršrutą
Karolis Žukauskas
· May 26, 2016
Super pramoga ir poilsis viename. Plaustas saugus, nelabai yra galimybių sušlapti. O Vilniaus vaizdai iš Neries vagos visai kitokie, nei įprasti - verta pamatyti.
Posts

Atrodo lyg ne pats geriausias oras šiandien poilsiui ant vandens, bet šiems žvejams iš Lenkijos tai net nepasirodė klausimas. Visa diena plaukiant Nerimi, vienas gražus lašišos išėjimas (lyg būna negražių), all good!

Image may contain: 1 person, outdoor, nature and water

Sezonas prasidėjo!

Image may contain: grass, plant, outdoor, nature and text
Image may contain: plant, grass, nature and outdoor
Image may contain: plant, outdoor and nature
No automatic alt text available.
Posts

Pusvalandis Nerimi žemyn upe ir esi laukinėj gamtoj. Vanduo kiek drumstas, žuvis ne visada pataiko į masalą, bet visumoj diena puiki, pagauta virš 10 žuvų (šapalai, meknės). Tyliai plaukiant aplink vaikštinėja stirnos, pasibaido pamačiusios sustingusius judesyje žvejus:)

#pagavompaleidom

Image may contain: 1 person, outdoor, nature and water
Image may contain: outdoor and water
Image may contain: one or more people, people sitting, sky and outdoor
Image may contain: 1 person, outdoor and nature

Fotoreportažas tiesiai iš Neries upės. Tėtis, mama, teta, du vaikai ir šuo - puiki kompanija kelių valandų kelionei po Vilniaus tiltais. Linksmų Joninių!

Image may contain: 3 people, people smiling, outdoor, water and nature
Image may contain: sky, outdoor, nature and water

Karštą dieną šie muselininkai praleido Šventosios upėje. Keletas gerų kibimų, pagauti ir paleisti keli virš 1kg šapalai. Vietiniai sakė, kad didieji šapalai į Nerį išplaukė - aišku kur Raft.lt plauks šią savaitę!:)

Image may contain: outdoor and water
Image may contain: one or more people, people sitting, outdoor, water and nature
Image may contain: outdoor, water and nature
Image may contain: 1 person, sky, outdoor, nature and water

Smagu, kad Raft.lt plaustu pradėjo naudotis ir muselininkai. Diena buvo graži, šilta, į paviršių išvilioti nemaži šapalai tačiau diena ir apsiribojo keleta smagių kibimų. Geras laikas - check!

Image may contain: sky, outdoor, nature and water
Image may contain: tree, sky, plant, cloud, grass, outdoor, nature and water
Image may contain: sky, cloud, mountain, outdoor, nature and water

Rimtų vyrų kompanija nepabūgo lietingo oro ir per pusdienį pralėkė nuo Bražuolės iki Vievio tilto. Spėjo ir kavinėj sustot - atsipūtę!:)

Image may contain: one or more people, sky, outdoor, nature and water
Image may contain: sky, outdoor, nature and water

Savaitgalį Raft.lt patogumus patikrino ir Deeper komanda. Išbandytas naujas ežeras, pagauta keletas lydekų - įspūdžiai ir atsiliepimai puikūs. Lauksim sugrįžtant!

Image may contain: people sitting, outdoor, water and nature

Sezonas pagaliau startuoja! Trumpa kelionė Raft.lt plaustu per Vilnių trunka tik porą valandų, o įspūdžiai vaikams lieka ilgam.
Užsakymai (678) 82114 info@raft.lt

Image may contain: 1 person, outdoor, water and nature
Image may contain: sky and outdoor
Image may contain: outdoor, water and nature
Image may contain: one or more people, grass, sky, outdoor and nature

Puikus aukštos rezoliucijos filmukas apie muselinę žvejybą. Įtikinantys kadrai nukelia į vasarą, prie upių, atrodo lyg ne tik matai bet ir užuodi gaivius gamtos vaizdus. Malonus flashback'as.

A short story about a man who many years ago left Lithuania, traveled around the world and finally took advantage of the opportunity to return to his native place…
vimeo.com
Raft.lt shared a post.

Raskime laisvo laiko apsaugoti Lietuvos gyvąją gamtą! Šiuo metu, nepabūgę šalčio, aukodami savo laisvalaikį pakrantėse dirba visi aplinkosaugos inspektoriai, pavieniai žvejai savanoriai. Iniciatyvų daugėja, bet kol kas mūsų per mažai. Labai kviečiame prie upių, pasikvieskime keletą draugų ir išeikime patruliuoti. Neleiskime brakonieriams kabliais išskersti lašišų! Na, o mes pažadame išauginti šią akciją iki "Darom" populiarumo.

Daumantas Kriščiūnas added 2 photos and a video.

Lašišų nerštas jau į pabaigą, bet LAAABAI rekomenduoju nuvykt i Belmontą pasižiūrėt, Belmonte praktiškai geriausia vieta stebėti dideles lašišas! O dar geriau ...būtų jei prisidėtumėt prie entuziastų saugančių jas nuo brakonierių, pvz. tiesiog būdami prie upės, laaabai to reikia!!! Pridedu pora foto iš Belmonto ir video ir šeštadieninio pasivaikščiojimo prie Žeimenos.
Daugiau: https://www.facebook.com/search/top/?q=lasisos%20dienorastis.

See More

Padėkime išsaugoti lašišas! Šiuo laikotarpiu, spalio, lapkričio mėnesiais, Lietuvos upėse neršia lašišos. Žvejyba draudžiama todėl prie upių žmonių nėra daug. Tuo pasinaudodami savo purviną darbą pradeda brakonieriai. Suradę lašišų nerštavietes kabliais, šakėmis jie išsitraukia žuvis. Tai yra piko metas ir aplinkos inspektorių šiems nusikaltėliams pagauti nėra pakankama.
Kviečiame visus, kuriems rūpi Lietuvos gyvoji gamta tiesiogiai prisidėti prie jos išsaugojimo. Turėdami laisvo laiko išeikime pasivaikščioti upių pakrantėmis, ypač mažesnių upių. Nusikaltėliai tikrai nekiš kojos ten kur yra žmonių. Tai gali būti pasivaikščiojimas po darbo ar savaitgalį, anksti ryte ar net naktį (ekstremalams). Orai lepina ne visad, tačiau gera apranga ir gera nuotaika gali padaryti šias labai tikslingas išvykas į gamtą ypatingai maloniomis.

Žvejai kviečiami į pagalbą: lašišoms reikia tavęs!
kablys.delfi.lt

Lašišų sezonui artėjant į pabaigą puikus Raft.lt komandos nario laimikis. Ne viena diena praleista ieškant žuvies - plaukiant plaustu bei vaikštant upių pakrantėmis, ieškant naujų masalų, renkant naujausią karališkos žuvies pasirodymų informaciją - pagaliau atsipirko. 11 kg, 1 m, patelė. Sezonas uždarytas.

Image may contain: 1 person, child, bird, grass, outdoor and nature

Kartu su aplinkosaugos pareigūnais ir neetatiniais inspektoriais dalyvavome reide Neries upėje, kurioje migruoja ir neršia lašišinės žuvys. Ne visi žvejai išlaikė sąmoningumo egzaminą. Patikrinta virš šimto žvejų mėgėjų, surašyti 6 protokolai, paimti žūklės reikmenys, paskaičiuota žala žuvų ištekliams.

Image may contain: one or more people, tree, grass, outdoor and nature
Raft.lt added 6 new photos from September 11, 2016 to the album: Lašišų žūklės sezono atidarymas 2016 — with Anatolijus Ostapenko and Linas Jonauskas.

Savaitgalį sudalyvavome kasmetiniame lašišų žūklės sezono atidarymo renginyje prie Dūkštos. Susirinko daug garbių žvejų, žvejų klubų narių, aplinkosaugos pareigūnų. Visų mūsų tikslas ne tik gerai pažvejoti, bet ir aptarti lašišų migracijos klausimus, mėgėjiškos žvejybos populiarinimo problemas, gamtosaugą.

Teikdami jums savo paslaugas labai džiaugiamės atrasdami vis naujų draugų. Šį kartą tai Neries regionio parko direkcija. Ateityje mūsų laukia daug bendrų projektų, na o šiandien mums suteiktas parko ženklas "paukštukas". Šis ženklas pažymi, kad teikiame autentišką paslaugą, rūpinamės aplinka ir gyvąja gamta.

Raft.lt kelionės plaustu – tai unikali aktyvaus laisvalaikio paslauga, skirta šeimai, draugams ir žvejams. Erdvus pripučiamas plaustas yra lengvai valdomas, itin saugus ir stabilus. Tai gali būti vakaro plaukimas Nerimi apžiūrint Vilnių kitu kampu, kelių dienų maršrutas Neries regioniniame parke ar...
neriesparkas.lt