Reviews
4.3
11 Reviews
Tell people what you think
Ramoška Linas
· May 11, 2017
1. Užėjus į ofisą vadybininkų nerandu, laukiu 3min kol kas nors ateis.
2. Kad vadybininkas paimtų užstatą ir išduotų įrangą jam prireikia 5 telefono skambučių kolegoms "pasiklaust" ir 30min.(atvykęs i...nformavau, kad labai skubu).
3. Nors įranga rezervuota, nuomojama ne pirmą kartą, tačiau tik atvykus į vietą pasakoma, jog "keitėsi tvarka" ir užstatas dvigubai didesnis, kortele užstato palikti negalima, "nes ten paskui prašymą rašyt reiks, dw nulėk iki rimi, nuimsi cash". Šaunu - mano skubėjimas yra mažiau svarbu, nei poreikis vadybininkui parašyt prašymą.
4. Nuomojama įranga nėra pilnos komplektacijos, bet "nauja", tai todėl reik dvigubo užstato, nuomos kaina savaitgaliui lygi mėnesio kainai, bet išvakarėse pasiimti negalima, nes "prisiminėm, kad dar lipdukų neužklijavom".

Lauksiu Jūsų atsakymo, bet kolkas čia sutikau blogiausią įmanomą aptarnavimą lyginant su visomis kitomis įrangos nuomos įmonėmis.
See More
Raimundas Masilionis
· July 20, 2017
Apie save rašot (internetiniam puslapyje), kaip apie aukštos kokybės klientų aptarnavimo įmonę. Ir kaip Jūs žadat išlaikyt lojalius klientus, jei išnuomuojat netvarkingus, sugędusius įrankius ir po to... dar imat nuomos mokestį. Čia įvykis Panevėžio padalinyje. Nuomavau motopjaustytuvą. Padalinio vadovui trūksta bendravimo su klientais kultūros. Jau man atvykus jis konfliktavo su vienu klientu dėl neveikiančios įrangos. Nemaniau, kad ir man tas įvyks. Pagrindinis vadovo kriterijus, kad išrašė sąskaitą už neveikiantį įrankį (nors atvežus, jis pats pripažino apie gedimą ir viską anuliavo) buvo ilgas įrankio išlaikymo laiko tarpas. Nors man reikėjo suvažinėti apie 20km, be to iškrito pietų meto laikas. Kai buvo pranešta, kad neįmanoma su įrankiu dirbt, aš nebuvau darbo vietoje. Atvežiau, kada galėjau. Rašiau Jums į info-jokio atsakymo..."Aukšta" klientų aptarnavimo kultūra... See More
Ra Syte
· May 18, 2017
Super aptarnavimas bei skani kava
Photos
Videos
Visur kur reikia!
2
3
Šaltis nebaisus!
6
Jokių nelygumų!
2
Posts
Ramirent Lietuva shared BC Žalgiris Kaunas's postcelebrating III place.
6 hrs

💚💚💚
Mes LAIMĖJOM!!!!
Sveikiname Mūsų DREAM TEAM!!!!🎖️🎖️🎖️

Image may contain: 6 people, people playing sports
BC Žalgiris Kaunas
6 hrs

Dramatiškas rungtynių finišas ir trečioji vieta 2017-2018 m. Eurolygos sezone atitenka žalgiriečiams - 79:77! 🏀🏆

Nepakartojamas sirgalių palaikymas – ačiū Jums!!!💚💚💚

(Fotodiena/Mato Baranausko nuotr.)

Horsemarket Equestrian Pasaulio Taurės Etapas 2018 - Renginys vertas dėmesio! Gegužės 10-13 d. Dargužių km, Klaipėdos raj.
Norime pasidžiaugti ir mūsų kliento pasirodymu įamžintu nuotraukoje!😎🐴🐎🎖️
#horsemarket
Nuotraukos autorė - Irina Melik

Image may contain: one or more people, people riding on horses, horse, outdoor and nature