Photos
Reviews
4.6
58 Reviews
Tell people what you think
Ainārs Vanags
· March 9, 2018
Paldies par jūsu kalpošanu un iespēju baudīt Dieva slavēšanu!
Linards Chudars
· January 9, 2018
Paldies par Jūsu darbu! Tā turpiniet!!! Ja Jums ir iespēja, lūdzu kristīgā roka vietā lieciet vairāk Gregoriāniskos dziedājumus. Paldies!
Eizenfelds Zabickis
· November 18, 2017
Skumji, ka melīgu, pretrunīgu un tukšiem solījumiem pilnu teiku joprojām uzdod par patiesību. Un vēl skumīgāk ir tas, ka pastāv mediji, kas šos melus izplata un turpina mānīt lētticīgus cilvēkus.
Edvīns P. Rasiņš
· October 3, 2017
Ārkārtīgi milzīgs kritiskās domāšanas trūkums. Nepatīk.
Jāzeps Karpinskis
· October 26, 2017
Laba vieta kur kalpot
Inese Začeste
· September 30, 2016
Elīna (2 gadi) no visas sirds bļāva - Raaaaadioooo Marijaaaa..:D..tas saistīts ar to, ka, ja mājās ir daudz bērnu, troksnis ir tik liels, ka radio nevar dzirdēt..tāpēc Radio pagriežam skaļāk, un tad j...au nevar nebļaut - Radio Marijaaa...:D.. See More
Martins Veide
· August 18, 2016
Šovakar,pārgāja jebkāda ticība ka tas ir katoļu un Dievmātes radio,to ko tur dzirdēju ar to nesavienot
Pārsla Mežciema
· January 14, 2017
Kauns par šāda radio "kristiešiem", ja tik prasti šķīrāties no Irinas Janumas.
Līga Staņa
· July 11, 2016
RML ir lieliska un svētīga, daudzpusīga savā izpausmē!
Zanda Ribele
· September 5, 2016
loti izcils man viedoklis ir par radio mariju.
Emma Jalm
· August 19, 2016
:) ♥
Videos
Priecīgā vēsts par pāvesta Franciska vizīti
71
10
Ziemas pasaka no studijas balkona.
69
4
Maija dziedājumi Vectilžā
29
Posts

Prieks par jauniešu sinodes augļiem un īpaš lepnums par mūsu kolēģi Veltu Skolmeisteri, kura piedalījās šī dokumenta izstrādē! Raudzīsim, kā Baznīca Latvijā un pasaulē uz to atbildēs!

«YOUNG PEOPLE, THE FAITH AND VOCATIONAL DISCERNMENT»
Rome, 19-24 march 2018

Jau tūlīt, plkst. 17.00, raidījumā "Agape" būs dzirdama Māras Sadovskas saruna par mūziku un labdarību ar pazīstamo kontrtenoru Sergejs Jegers. Nepalaid garām!

Right now, at 17.00, the "Agape" will be able to hear a conversation about music and charity with familiar kontrtenoru @[1752570498290146:274:Sergejs Jegers]. Don't miss it!
Translated
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing
Posts

Vai zināji, ka jau nākamnedēļ tiks atklāts Ignācija Lojolas grāmatas "Garīgie vingrinājumi" izdevums latviešu valodā? (Lasi vairāk: Ignācija Lojolas Garīgo Vingrinājumu tulkojuma atvēršana) 🔹 Šodien raidījumā "Garīgums mūsdienās" Janis Melnikovs sarunāsies ar prof. Ēvaldu Ikaunieku (Ēvalds Ikaunieks), kurš kopā ar prof. Jāni Priedi tulkojis šo garīgo mantojumu. Kas motivē tulkot un kādas ir iegūtās atziņas? Klausies plkst. 16:00 Radio Marija Latvija ēterā.

Image may contain: text
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company

Esam pavisam tuvu, lai svinētu dienu, ko saucam par Pūpolsvētdienu (citās valstīs - Palmu svētdienu), kas mūs ievadīs Klusajā nedēļā. Vairāk par šiem īpašajiem notikumiem rītdienas katehēzē plkst. 09:00 (atkārtojums 23:00).

Image may contain: text
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company

Kauns ir viltīgs, tas slēpjas un maskējas aiz citām jūtām. Kauns spēj cilvēku gan pasargāt, gan sagraut. Šoreiz raidījumā "Mīlestības terapija" tiks meklētas atbildes par to, kas ir kauna būtība un kā iespējams nekļūt par sava kauna ķīlniekiem. 🔹 Raidījuma veidotāji: Marks Jermaks un Ina Grasmane.

Image may contain: text
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company

Raidījumā "Laiks īstiem vīriem" tiks turpināta tēma par atkarībām - par to, kāpēc vīri iekļūst dažādās atkarībās, ko saka Dieva Vārds un kā tikt brīvībā. Arī šoreiz studijā būs Mārtiņš Kanders un Māris Augusts.

Image may contain: 1 person
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company

Šodien ļoti īpaša iespēja raidījuma "Ceļš uz Emmausu" ietvaros: gaidīsim klausītāju jautājumus par un ap dažādiem Bībeles tulkojumiem, Bībeles teksta uzticamību un Svēto Rakstu manuskriptiem. Uz jautājumiem atbildēs Latvijas Bībeles biedrības ģenerālsekretārs Valdis Tēraudkalns, Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes docents Jānis Rudzītis - Neimanis un zinātniskais asistents Ņikita Andrejevs. 🔹 Savus jautājumus / komentārus par Bībeli vari rakstīt arī komentāros.

No automatic alt text available.
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company

Kāds varētu būt krusta ceļš mazai neaizsargātai cilvēciskai būtnei – bērniņam, kurš jau no savas dzīves pirmajiem mirkļiem jūt, ka nav gribēts, un kura vecāki nolemj neļaut viņam nākt šajā pasaulē? Tas varētu būt līdzīgi kā Jēzum, kuru, tikko dzimušu, vēlējās nogalināt Herods.

Šodien, 22.martā plkst. 12.00 sadarbībā ar kustību "Par dzīvību" lūgsimies nedzimuša bērna Krustaceļu.
Atkārtojums vakarā plkst. 21.15

Image may contain: one or more people

Kā līdz šim noritējusi Pirms-sinodes tikšanās par jauniešiem? 🔹 Kādi jautājumi tiek apspriesti un kādi ir secinājumi? 🔹 Kāpēc jaunieši ir aktuāli Baznīcā? 🔹 Par to rīta cēlienā Radio Marija Latvija ēterā: https://goo.gl/JLRVV8 .
Tam fonā noteikti būs pamanāmas skaņas no Romas ielām. Studijā - Māris Veliks & Rihards Mikelsons, Romā - Velta Skolmeistere.

Synod2018 #Synod2018 #jaunieši

Image may contain: 19 people, people smiling, text and indoor
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company

Šovakar raidījumā "Žēlsirdīgais samarietis" atskats uz Caritas Latvija organizēto pasākumu "Caritas - Mātes Baznīcas rokas". Raidījuma viesi: pr.Marcins Vozņaks, Anna Eižvērtiņa, Zita Zaviļeiska.

Image may contain: one or more people and text
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company

Raidījuma "Savienots" (TUVUMA.lv) tiešraide. Par Krievijas prezidenta vēlēšanām, diskusiju LELB, Stambulas konvenciju u.c. sabiedrībā aktuālām tēmām sarunājas Aidis Tomsons un Liene Bokmane.

Viss raidījums audio formātā šeit: https://goo.gl/UxvVP9

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close

Kā nepieķerties lietām? Ko nozīmē garīgā nabadzība? Daži no jautājumiem, ko uzdosim rītdienas katehēzē. Klausies plkst. 09:00, atkārtojumā - plkst. 23:00.

Image may contain: text

Esam nonākuši līdz pēdējam bauslim šajā katehēžu ciklā. Nepalaid garām pr. Hosē teikto par 10. bausli rīt plkst. 09:00.

Image may contain: text

Šodien Katehisma studijās kopā ar pr. Ilmāru Tolstovu iespēja uzzināt vairāk par iestiprināšanas sakramentu, kā arī raidījuma beigās - ievads tēmā par Euharistiju.

No automatic alt text available.
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company

Raidījumā "Mans dzīvesveids" noslēdzošā saruna par līdzatkarību. Studijas viesi - Kognitīvi biheiviorālā terapeite, Latvijas Universitātes asociētā profesore Inga Bite un Rīgas Lutera Draudzes mācītājs Indulis Paičs.
🔹🔹🔹
Mēs esam aicināti uz mīlestību, bet tas, ko piedāvā līdzatkarība, ir mīlestības surogāts.Ja nu esam atpazinuši sevī līdzatkarību, tad labā ziņa ir tā, ka ar to varam kaut ko darīt, lai atgūtu savu patieso sevi un savu īsto dzīvi; tādu, kādu Dievs paredzējis. Un iemācīties pateikt "nē" tur, kur tas vajadzīgs.

Image may contain: one or more people and text
Radio Marija Latvija
Broadcasting & Media Production Company