Photos
Videos
Dziękuję Kochani!!! Do zobaczenia na kolejnych koncertach! www.instagram.com/mariasadowska
630
45
Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Oglądajcie dziś Voice of Poland TVP!
403
36
Już w przyszłym tygodniu premiera videoclipu do „Life Is A Beat”! Dajcie się porwać płycie „Jazz na ulicach” i zatańczcie na powitanie prawdziwej wiosny!
225
12
Posts

Kochani, ten rok będzie obfity w nowości. Od wielu miesięcy pracujemy nad nową muzyką, którą w niedalekiej przyszłości się z Wami podzielimy. Zaczynamy jednak od wyjątkowego projektu, jakim jest współpraca z marką TATUUM. To coś więcej niż tradycyjna kampania, zostałam zaproszona do zostania Ambasadorką marki ale i do tego, aby pokazywać jak ważna jest solidarność i siła kobiet. Pomoże mi w tym wspaniała Julia Pietrucha. Tatuum jest marką świadomą tych wartości i wiem, że nasza współpraca zaowocuje wieloma inspirującymi inicjatywami. Z wielką przyjemnością zapraszam Was już teraz do śledzenia naszych dalszych wspólnych działań.
#tatuum #wmojejnaturze

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and text
Maria Sadowska shared a post.
21 hrs

W spektaklu, który zagrałyśmy w ub. piątek w schronisku Pasterka zdecydowałyśmy się ograć tzw. beczkę, do której pakuje się sprzęt himalajski i inne niezbędne rzeczy na wyprawę.
Z powodu braku miejsc przez cały spektakl siedział na niej wybitny himalaista, Leszek Cichy, który 17.02.1980 roku wraz z Krzysztofem Wielickim zdobył Mount Everest. Jako pierwsi ludzie na świecie dokonali tego zimą. Ale jako pierwszy Polak (i trzecia kobieta na świecie) na Evereście była Wanda, któr...a zdobyła tę górę 16.10.1978.
"Mówią o mnie: Zawsze musi być na przodzie. A gdzie mam być? Z tyłu?" - tę kwestię Anita Jancia powiedziała patrząc w oczy Leszkowi Cichemu. Pół godziny później ustąpił jej miejsca, by mogła wejść na swój Everest.
Taka magia zadziała się tamtego dnia w teatrze.

Damian Rosiński, dziękujemy za uchwycenie tych chwil:)

See More
Image may contain: one or more people, night and indoor
Image may contain: one or more people, people standing and indoor
Image may contain: one or more people, people standing, night and indoor
Joanna Grabowiecka added 3 new photos — with Anita Jancia.

W spektaklu, który zagrałyśmy w ub. piątek w Pasterce zdecydowałyśmy się ograć tzw. beczkę, do której pakuje się sprzęt himalajski i inne niezbędne rzeczy na wy...prawę.
Z powodu braku miejsc przez cały spektakl siedział na niej wybitny himalaista, Leszek Cichy, który 17.02.1980 roku wraz z Krzysztofem Wielickim zdobył Mount Everest. Jako pierwsi ludzie na świecie dokonali tego zimą. Ale jako pierwszy Polak (i trzecia kobieta na świecie) na Evereście była Wanda, która zdobyła tę górę 16.10.1978.
"Mówią o mnie: Zawsze musi być na przodzie. A gdzie mam być? Z tyłu?" - tę kwestię Anita Jancia powiedziała patrząc w oczy Leszkowi Cichemu. Pół godziny później ustąpił jej miejsca, by mogła wejść na swój Everest.
Taka magia zadziała się tamtego dnia w teatrze.

Damian Rosiński, dziękujemy za uchwycenie tych chwil:)

See More
Posts

Kolejna recenzja „Wandy”!

Nigdy nie poświęcałam szczególnej uwagi Wandzie Rutkiewicz. Kiedyś była, teraz jej nie ma. Jak wielu innych ludzi gór. Byli bliżsi, których śmierć bardziej bolała. Od jakiegoś czasu jednak zaczęłam rozmyślać o jej odejściu. Miałam w
wspinanie.pl

Od jakiegoś czasu jestem pod opieką wspaniałej Pani dr Urszuli Jarosz-Kajdrys z Varsovia Dental, którą Wam serdecznie polecam. 😊

For some time now, I have been under the care of the wonderful Dr. Ursula Jarosz-kajdrys from @[698732256878013:274:Varsovia Dental], which I highly recommend to you. 😊
Translated
Image may contain: 1 person, smiling, closeup

Kasia Malenda ze swoim zespołem LET - Live Electro Therapy bierze udział w konkursie Festiwal Supportów, w którym wygrać mogą fundusze potrzebne im do ukończenia płyty. Głosować można do poniedziałku, zachęcamy Was do wsparcia! https://www.festiwalsupportow.pl

Głosowanie trwa do 19.02. Główna nagroda to 40.000 złotych
festiwalsupportow.pl

5 nominacji dla Sztuka Kochania do Polskie Nagrody Filmowe ORŁY 2018!!!

5 nominations for @[1566768300289692:274:Sztuka Kochania] to @[115683128502774:274:Polskie Nagrody Filmowe ORŁY] 2018!!!
Translated
Dziś, 7 lutego 2017 roku w samo południe zostały ogłoszone nominacje do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2018, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, określanych przez media mianem „polskich Oscarów”.
pnf.pl

Posłuchajcie nowej piosenki Marta Dryll! Marta intensywnie pracuje nad całą płytą!

Official music video for "Dark Side of Life'". Song from an upcoming Marta's debut album "A Few Stories About Loneliness". iTunes: https://itunes.apple.com/a...
youtube.com
Maria Sadowska was live.
January 21

Ostry Dyżur Poetycki

Sharp.
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Maria Sadowska
7,850 Views
7.8K Views

Za chwile gram z moim tata na przepięknej scenie teatru narodowego w Warszawie . Ostry Dyżur Poetycki trwa

Image may contain: one or more people and indoor

Kochani!
Wraz z Magdalena Boczarska za Sztuka Kochania zostałyśmy nominowane do nagród WDECHY 2017 w kategorii "Człowiek Roku"!
Możecie Nas wesprzeć swoimi głosami! Głosować można do 15 stycznia na stronie Co Jest Grane24 Gazeta Wyborczal oraz za pomocą SMS pod nr: 7155
Nasz kod to: 3

... See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Maria Sadowska
5,129 Views
5.1K Views

W niedzielę 7 stycznia zapraszamy na koncert noworoczny do Konstancina.

On Sunday 7 January we invite you to the new year's concert to konstancina. :)
Translated
Koncert Noworoczny Marii Sadowskiej 14 grudnia 2017 Nowy Rok w Konstancińskim Domu Kultury zainauguruje koncert Marii Sadowskiej, który odbędzie się w Hugonówce przy ul. Mostowej 15 w niedzielę, 7 stycznia o godz. 18. Podczas recitalu usłyszymy jej autorskie pastorałki z wydanej kilka lat te...
konstancin.com

KOCHANI!
To był dla mnie niesamowity rok. Rok Pierwszych Razów i wielkich Zmian.
Pierwszy raz w życiu dzięki temu ,że kupiliście prawie 2 mln biletów na Moj film Sztuka Kochania, odniosłam prawdziwy sukces komercyjny w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.
To cudowne uczucie wiedzieć ,że dwa lata bardzo cięzkiej pracy , myśli ,emocji i idei zostało docenione przez tak wiele osób.
DZIĘKUJE!!!!!!...
Kolejny pierwszy raz to Ślub! Nie miałam jeszcze okazji podzielić sie z wami wspomnieniami z tego cudownego radosnego wydarzenia . Dlatego robię to dziś. Jako świeżo upieczona mężatka czuję się świetnie Kocham i jestem kochana i takiej miłości życzę wam wszystkim w nadchodzącym roku !

Spektakl WANDA możecie zobaczyć w teatrze w Bielsko- Białej!
Dziękuje wszystkim którzy mnie wspierali i byli ze mną przez cały ten rok!
A wam ,życzę wspaniałych pierwszych razów, pięknych przeżyć kulturalnych i duchowych i Nieustająco MIŁOŚCI !

See More

Wspólna nominacja dla Marii i Magdalena Boczarska za Sztuka Kochania! Dziękujemy i zachęcamy do głosowania!

Joint nomination for Maria and @[310091845668954:274:Magdalena Boczarska] follow @[1566768300289692:274:Sztuka Kochania]! Thank you and we encourage you to vote!
Translated
Przyznajemy Wdechy 2017 - kulturalne nagrody "Co Jest Grane 24" dla najważniejszych, najciekawszych warszawskich miejsc, wydarzeń, ludzi. Wdechy przyznaje redakcja, ale swoich faworytów wybierają też czytelnicy.
cojestgrane24.wyborcza.pl
Maria Sadowska updated their cover photo.
Image may contain: one or more people, people standing, sky and outdoor

Właśnie wróciłam z Maroka ! Byłam tam na festiwalu teatralnym z przedstawieniem Joanny Grabowieckiej Soliquori mori H2O . Tym razem jako muzyk . Robiłam na żywo improwizowaną ścieżkę dźwiękową . Spektakl przygotowaliśmy w 2 tygodnie i na festiwalu odbyła się jego premiera . I niespodziewanie wygraliśmy Grand Prix oraz nagrodę dla najlepszej roli żeńskiej którą dostała nasza Ina za postać Ofelii , która grała !!! Było cudownie ! Czuliśmy się jak prawdziwa karawana ! Wkrótce więcej zdjęć !

I just got back from Morocco! I was there at the theatre festival with Joanna Grabowieckiej Soliquori Mori h2o. This time as a musician. I was doing a live acoustic soundtrack. We prepared the spectacle in 2 weeks and was held at the festival. And unexpectedly we won the grand prix and the award for the best female role that our ina had for the character of the ophelia who played!!! It was wonderful! We felt like a real caravan! Soon more photos!
Translated