Posts

Hastanemize Başhekim ataması yapıldı

Toyotasa Acil Yardım Hastanesi’ne Başhekim ataması yapıldı. Hastane Yöneticisi olarak Başhekimliğe vekalet eden Uz. Dr. Semih Songür Geyve İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliğine geri dönerken Toyotasa Acil Yardım Hastanesi Başhekimliğine Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hayal Uzelli Şimşek atandı. Atamanın ardından Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hasan Salih Sağlam’ı ziyaret eden Uz. Dr. Şimşek Toyotasa Hastanesi’nin hizmet kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak için çalışacaklarını dile getirdi. Şimşek’e yeni görevinde başarılar dileyen Genel Sekreter Sağlam “Hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

Image may contain: 3 people, people sitting, table and indoor
İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı hastanelerin başhekimleri gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi. haberi
medyadetay.com
Photos
Posts
Image may contain: 6 people, people smiling, people sitting
Image may contain: 5 people, people smiling, people sitting and indoor
Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü added 2 new photos.

Anne adaylarına böbrek sağlığı eğitimi verildi

SAÜEAH Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kampüsünde, Gebelik Sınıfına katılan anne adaylarına Böbrekler ve kadın ...Sağlığı konusunda eğitim verildi.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kampüsünde, Dünya Böbrek Günü kapsamında Sağlık Bakanlığı’nın “Böbrekler ve kadın Sağlığı” temalı etkinlikleri gerçekleştirildi. Gebe Bilgilendirme Sınıfına devam eden anne adaylarına Hemşire Sakine Özgündüz Koçer ve Ebe Hatice Taş tarafından kadınlarda böbrek hastalığı ve gebelikte hipertansiyon konularında bilgiler verildi. Gebelikte aşırı kilolardan kaçınma, az tuz tüketimi, tansiyon ölçümleri konusunda uyarılarda bulunulan eğitimde, gebelikte anne adayının önceden bilinen bir böbrek rahatsızlığı olması durumunda mutlaka doktora başvurması gerektiğinin altı çizildi. Eğitimde ayrıca gebelikte böbrek sağlığı, gebelikte hipertansiyon ve kronik böbrek hastalığı konularında bilgiler verilirken, eğitime katılan anne adaylarının soruları yanıtlandı.

See More
Image may contain: 11 people, people smiling, people standing
Image may contain: one or more people and people standing
Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü added 2 new photos.

Farkındalık yaratmak için hastaneyi ziyaret ettiler

Kulaklı Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri, Hayatı Paylaşmak İçin Yola Çıkıyoruz Projesi kapsamında Ka...ynarca İlçe Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Kaynarca İlçe Devlet Hastanesi Kulaklı Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerini ağırladı. Okul bünyesinde oluşturulan “Hayatı Paylaşmak İçin Yola Çıkıyoruz“ projesi kapsamında, Kulaklı Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ramazan Osmanoğlu ile öğretmen Yasin Demir ve Dilek Kaymaz eşliğinde ziyarette bulunan öğrenciler, hastanenin işleyişi ve birimleri hakkında bilgi aldılar. Hastane Başhekimi Dr. Rana Beşler’i ziyaret eden öğrenciler ve eğitimciler adına konuşan Müdür Yardımcısı Ramazan Osmanoğlu, proje kapsamında bir farkındalık oluşturmak amacıyla, engelli bireylerin yalnız başlarına hastaneye gelmek zorunda kalmaları durumunda neler yapmaları gerektiği konusunda öğrencileri bilgilendirmek istediklerini dile getirdi. Ziyaretten memnun kalan öğrenciler, okulların da gördükleri eğitimler sonucu kendi el emekleriyle yapmış oldukları, kalemlik, peçetelik ve magnetleri Başhekimi Dr. Rana Beşler’e hediye ederek 14 Mart Tıp Bayramını kutladılar. Başhekim Beşler, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Böylesi anlamlı bir proje oluşturduğunun ve hayatı paylaşmak için çıkılan yolda hastanemizi de bir durak olarak seçtiğiniz için okul yöneticilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

See More
Image may contain: 1 person, sitting and indoor
Image may contain: 1 person, smiling, sitting
Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü added 2 new photos.

18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz ÖĞÜTLÜ, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Serdar Değirmenci, Halk Sağlığı Hizmetleri B...aşkan Yardımcısı Dr.Yasin Çatalbaş, Personel Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı İbrahim Bulduk Hendek Melek Nişancı Huzurevini ziyaret etti.

See More
TOYOTA-SA ACİL YARDIM HASTANESİ updated their profile picture.
March 15
No automatic alt text available.
112 Acil Servis ile hastanelerin acil servisinde zamanla yarışan kadın ambulans şoförü, acil tıp teknisyeni, doktor ve hemşireler, iş ve aile sorumluluklarının ağırlığına rağmen vatandaşa güler yüzle hizmet veriyor. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH)...
aa.com.tr
Kadın sağlık çalışanlarının zamanla yarışı, Sakarya son dakika haberleri
star.com.tr
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
41 Views
41 Views
“ALO 191 kişiye uygun tedavi yönlendirmelerinin yapıldığı danışma ve destek hattıdır. #BağımlılığaHayırDe”
twitter.com
Akyazı Kuzuluk Mahallesi'nde 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu için yapılan bina tamamlandı.
medyabar.com
Image may contain: text
Toyotasa Toyotasa updated his cover photo.

"Her hastalığı antibiyotikle korkutamazsınız..."