Posts

درباره شرکت :
گروه صنعتی سازه پیوند در سال 1385تاسیس گردیده است و با تکیه بر تجارب اعضای خود در زمینه طراحی و محاسبه سازه های فولادی ساختمانی و صنعتی بصورت پیچ ومهره ای اقدام
به ساخت اینگونه سازه ها کرده است.
سخن مدیر عامل :
پیشرفت علوم وتکنـولوژی، نیازها وخواسته های جدیدی در زمینه مهندسی سازه ایجاد کرده است....
گروه صنعتی سازه پیوند، برپایه دانش مهندسی نوین وبهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد فعالیت خودرا از سال 1385 ، درزمینه طراحی و ساخت انواع سازه های فولادی ساختمانی و صنعتی آغاز کرده است.
پیشرفت علوم و تکنـولوژی، نیازها و خواسته های جدیدی در زمینه مهندسی سازه ایجاد کرده است. عامل زمان در ساخت سازه های فلزی اهمیت دوچندان یافته و این امر گرایش به سازه های فلزی پیش ساخته را افزایش داده است .
تجربه زلزله های گذشته نشان میدهد که اکثر سازه های فولادی در محل اتصال دچار زوال شده اند و سلامت اینگونه سازه ها به خطر افتاده و خسارت جانی و مالی برجا گذاشته است. در همین راستا، برای بهبود کیفیت اتصالات و المان های سازه ای ساخت آنها در شرایط کارگاهی و کنترل شده و نصب آنها در سایت بدون استفاده از جوش(با استفاده از پیچ و مهره) انجام میگیرد.
مجموعه بزرگ سازه پیونداجرای باکیفیت و قتصادی پروژه هارا سرلوحه کار خود و رضایت مشتریان را به عنوان مهم ترین رسالت خویش تعیین نموده است. توان فنی و تجهیزاتی، استفاده بهینه از آنها و وجود پرسنل مجرب و توانمند در بخش های طراحی، ساخت و نصب این مکان را فراهم آورده است که ایـن شرکت پیـشگام درعرصه صنعتـی سازی ساخت و ساز و همگام بـا پیـشرفت تکنولوژی قرار بگیرد.

See More
Image may contain: text
Reviews
‎سازه پیوند‎ has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts
سازه پیوند‎ updated their cover photo.
Image may contain: sky and outdoor
سازه پیوند‎ updated their profile picture.
No automatic alt text available.