Photos
Reviews
4.2
42 Reviews
Tell people what you think
Burak Selçuk
· September 5, 2017
Arkadaşlar erkek öğrenci yurdu buldum gayet güzel görünüyor yurt arayan erkek öğrenci kardeşlerimiz özelden iletişime geçebilir. 0505 049 7532
Ömer Kılınç
· June 23, 2017
Çok özledim üniversite yıllarımı keşke Isparta'da geçirdiğim yıllar hep baki kalsa . Üniversite en iyi Süleyman Demirel Isparta'da okunur
Uzun Dijital Matbaa
· December 7, 2016
Dinamik yapımız ve profesyonel ekibimiz ile kaliteli hizmet verme anlayışı kapsamında, yükseköğrenim kurumunuzda ders kitabı veya ilgili bilim dalının akademik metni olarak okutulan veya kullanılan ki...taplarınızın, yönergelerde belirtilen usullere uygun olarak kitabın dizgi-tasarımını yapıyoruz ve yayına hazır hale getiriyoruz. Uluslararası standartlara uygun ISBN numarası ve barkod sistemi ile kitap yayınlıyoruz. Son teknolojik donanımlara sahip makine parkurumuz ile, istenilen adette dijital matbaacılık sistemiyle siz değerli akademisyenlere hizmet veriyoruz. See More
Hasan Alkan
· September 7, 2016
Biz büyük bir aileyiz.
Cemile Budak
· September 9, 2016
Sosyoloji (iö) var mi acaba
Videos
Çanakkale Zaferi'nin 103. yıl dönümünde özel
347
6
Tek yürek 🇹🇷
25
SDÜ Genç Mikrofon "Davraz Kılavuzu"
39
Posts

Topluluklar Şube Müdürlüğü,Siyaset ve Yönetim Topluluğu ile Kızılay Topluluğu, Radyo Televizyon Uygulama Araştırma Merkezinin desteği ile "18 Mart Çanakkale Zaferi"nin 103. yıl dönümüne özel bir video hazırladı.@sdutopluluklar

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
5K Views
Posts

İletişim Fakültesinden İki Ayrı Etkinlik

Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından 19 Mart Pazartesi günü saat 14.00’te “Yeşim Ustaoğlu Sinemasında Kadın Temsilleri” konulu bir söyleşi düzenleniyor. Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek söyleşiye, Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emine Uçar İlbuğa konuşmacı olarak katılacak.

20-21 Mart tarihlerinde de 10.00-16-30 saatleri arasında İletişim Fakültesi Amfisi’nde (Amfi 4) Belgesel Sinema Alanında Proje Geliştirme ve Sunumu yapılacak.

Image may contain: one or more people, camera and text
Image may contain: one or more people, sky, cloud, text and outdoor

“Bir Hilal Uğruna” Can Veren Şehitlerimiz ve Bu Ruhu Mısralara Nakşeden Mehmet Akif Ersoy Anıldı Sdü Türkçe Topluluğu

Süleyman Demirel Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Türkçe Topluluğu tarafından İstiklal Marşımızın kabulünün 97. Yıl dönümü kapsamında düzenlenen “Bir Hilal Uğruna” konulu etkinlikte Mehmet Akif Ersoy’un Torunu Selma Argon ile Araştırmacı Yazar Fatih Bayhan Üniversitemize konuk oldu.

Çocuk Hakları Sözleşmesinde ele alınan haklar, ülkemizde çocuk haklarının tarihsel süreç içerisinde nasıl gelişim gösterdiği, Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü, Engelliler Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Stratejik Düşünce Topluluğu tarafından hazırlanan “Türkiye’de Çocuk Politikaları ve Uygulamaları” konulu konferansta ele alındı. Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kasım Karataş, “Diplomayı alıp, bir iş bulmakla yetinmemeli; muhakkak bir sivil toplum örgütü içerisinde yer alınmalı. Böylesi bir girişim, hem sizi besleyecek hem de gelişiminizi destekleyecektir.” diye konuştu.

Image may contain: 1 person
Image may contain: 3 people, people standing

Gazeteci- Yazar İsmail Kılıçarslan, Yeniler Topluluğu tarafından düzenlenen “Ne 28 Şubat’mış ki Bir Türlü Bitmiyor” konulu konferansta “28 Şubat”ı değerlendirdi.

Image may contain: 1 person, standing and indoor
Image may contain: one or more people

PAGUK Zirvesi Ünlü Konuklarını Ağırladı

Tek yürek 🇹🇷

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
564 Views
Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanemizde hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı konferans salonunda müzik din...
hastane.sdu.edu.tr

Gençler Sporla Buluşmaya Hazır Mısınız?

SDÜ Öğrenci Konseyince bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvalar, 1 Nisan- 5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Image may contain: text

“Dünyayı Geziyorum” programı ile dünyanın dört bir yanını gezip farklı kültürleri ekrana taşıyan, dünyayı keşfe çıkaran Özlem Tunca Esirgenç, Üniversitemizin konuğu oluyor. Süleyman Demirel Üniversitesi Orman Fakültesince “21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası” kapsamında düzenlenen söyleşi, 23 Mart Cuma günü saat 10.00’da Prof. Dr. M. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Image may contain: 1 person, smiling, text

SDÜ'de Kariyer Zirvesi

Üniversitemiz Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi - Eğirdir Fisheries Faculty, S.D.Ü Kariyer Planlama Ve Mezunlarla İletişim Merkezi Kariyer ve Girişimcilik Topluluğu, SDÜ İnşaat TopluluğuSDÜ Politika Tasarım Kulübü, Endüstri Ve Kalite Kulübü tarafından İŞ- KUR işbirliğiyle düzenlenen “Kariyer Zirvesi” 19- 23 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Image may contain: 8 people, people smiling, text
Image may contain: text and water

“Ne 28 Şubat’mış ki Bir türlü Bitmiyor” Konferansı

Üniversitemiz Yeniler Topluluğu tarafından “Ne 28 Şubat’mış ki Bir türlü Bitmiyor” konulu bir konferans düzenleniyor. 15 Mart Perşembe günü saat 15.30’da gerçekleştirilecek konferansı, Gazeteci- Yazar İsmail Kılıçarslan verecek.

Image may contain: 1 person, beard and text

Konferans: “Türkiye’de Çocuk Politikaları ve Uygulamaları”

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümü, Engelliler Araştırma ve Uygulama Merkezi(ENMER) ve Stratejik Düşünce Topluluğu tarafından “Türkiye’de Çocuk Politikaları ve Uygulamaları” konulu bir konferans düzenleniyor. İİBF B Salonu’nda 15 Mart Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek etkinliği, Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kasım Karataş verecek.

Image may contain: 4 people, people smiling, text