Photos
Posts
Klaipėdos miesto Tarybai ketvirtadienį nutarė, kad seniūnaičiams bus mokama 50 Eur dydžio išmoka. Savivaldybės administracija teikė sprendimo projektą, kuriuo seniūnaičių...
atviraklaipeda.lt

Kiek Jūsų mieste mokama seniūnaičių išlaidoms kompensuoti? http://klaipeda.diena.lt/…/seniunaiciu-islaidoms-35-eurai-8…

Seniūnaičių siekį iš miesto biudžeto gauti 200 eurų mėnesio išmoką Klaipėdos savivaldybės administracija apkarpė daugiau nei penkiskart. Vietoj prašytos sumos, seniūnaičiams siūloma 35 eurai susimokėti už ryšio ir transporto paslaugas.
klaipeda.diena.lt
Posts

Kiti Lietuvos miestai jau ruošiasi naujiems seniūnaičių rinkimams, o Kaune apie tai garsiai nekalbama.

Kiti Lietuvos miestai jau ruošiasi naujiems seniūnaičių rinkimams, o Kaune apie tai garsiai nekalbama. Kol kas viešai nepaskelbti kandidatai, nenurodoma ir rinkimų mieste data.
www.kauno.diena.lt
Seniūnaičiams, gyvenamosios vietovės bendruomenės atstovams, nuo šių metų suteikiama daugiau galių ir pavedama vykdyti daugiau funkcijų.
lzinios.lt

Sulupės seniūnaitijos seniūnaičio Sauliaus Liekio iniciatyva surengta ekskursija nustebino ir jos organizatorius: žmonių buvo tiek daug, jog jie netilpo į ekskursantus turėjusį vežti autobusiuką. Maždaug 20 žmonių grupelė po didžiulę "Klaipėdos smeltės" teritoriją vaikščiojo pėsčiomis. http://www.ve.lt/…/po-ekskursijos---skundai-del-triuksmo-1…/

Nuolat dėl triukšmingos konteinerių terminalo "Klaipėdos Smeltė" besiskundžiantys Sulupės seniūnaitijos gyventojai gavo progą iš arčiau susipažinti su
ve.lt

Šią akciją, kaip ir pernai, organizavo 2015–ųjų balandį įsteigta nevyriausybinė organizacija Pokyčių bendruomenės fondas ir Sulupės seniūnaitis Saulius Liekis http://www.ve.lt/…/minijos-turgelyje---dar-viena-gerumo-ak…/

Žvarbų šeštadienio vidurdienį Žvejybos uosto rajone esančiame turgelyje rikiavosi būrys žmonių, nekantriai laukdami jau 4–osios rūbų dalinimo akcijos.
ve.lt

Seime svarstomas vietos savivaldos įstatymas yra pokyčių ir dėl seniūnaičių 33 straipsnis. Seniūnaičio statusas

1. Iš gyvenamųjų vietovių ar jų dalių yra sudaromos seniūnaitijos. Seniūnaitijos sudaromos nepriklausomai nuo to, ar steigiamos seniūnijos, ar nesteigiamos. Seniūnaitijų sudarymo projektą tvirtina meras savivaldybės administracijos direktoriaus teikimu.

2. Seniūnaitijų gyventojai, turintys teisę rinkti šios savivaldybės tarybą, šio įstatymo ir savivaldybės tarybos n...

Continue Reading

Akcija Klaipėdoje Sulupės seniūnaitijoje pranoko visus lūkeščius. Ryt visi miestiečių sunešti daigtai bus dalinami Žvejybo suosto rajono turgelyje nepasiturintiems gyventojams. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208118289729494&set=pcb.901028166692980&type=3&theater

Seniunaiciu diena

„Seniūnaičių diena“ – tai bendras Asociacijos „Vilniaus seniūnaičiai“ ir Savivaldybės administracijos atstovų sumanymas rengti nuolatinius susitikimus ir dalintis patirtimi bei žiniomis.
seniunaiciai.lt

Naujienos iš Klaipėdos

News from klaipėda
Translated
No automatic alt text available.
Saulius Liekis
2015 metų pabaigoje Socialinės apsaugos ir darbo ministerija nusprendė, kad bendruomeniškumui skatinti lėšas skirstyti ne per vietos bendruomenės tarybas, o per projektus, juos teikiant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai. Šis sprendimas reiškia, kad eiliniai klaipėdiečiai, seniūnaičiai, nevyriausybinės organizacijos negalės teikti paraiškų vietos bendruomenių taryboms, vaikų ža...
Image may contain: 11 people
Saulius Liekis is in Klaipeda, Lithuania.

Klaipėdos m. savivaldybės administracijos direktoriaus inicijuota Klaipėdos seniūnaičių sueiga. Pristatyta 2015m. vietos bendruomenių programos igyvendinti darb...ai. Seniūnaičiai galėjo užduoti klausimus. Blogoji žinia Klaipėdai, kad bendruomenių programa 2016 m. bus finansuojama programiniu principu, teikiant projektus SADM, o ne per vietos bendruomenių tarybas kur eiliniai žmonės galėjo reikti paraiškas ir spęsdavo vietos bendruomenės tarybos😞. Visi seniūnaičiai nepritarė tokiai tvarkai.

See More

Planuojama skirti 725000 Eur. lėšas kiemų infrastruktūrai (apšvietimui, duobėms, takelių tvarkymui-tiesimui, kiemų praplėtimui), pusę šios sumos spręs kur panaudoti Klaipėdos m. bendruomenių tarybos. http://www.klaipeda.lt/…/KLAIPEDIECIAI-PATYS-SPRES-KAI…/4545

The planned amount of EUR 725000 is planned. Lėšas Infrastructure (Lighting, terorizmu, track management-construction, Courtyards broadening), half of this amount will decide where to use klaipėda in in. The Council of commons. http://www.klaipeda.lt/lit/KLAIPEDIECIAI-PATYS-SPRES-KAIP-PAGERINTI-GYVENAMAJA-APLINKA-/4545
Translated

Dvarčionių teatro šventė 2015.08.22 18:00

Seniūnaičiai.LT - visuotinis seniūnaičių portalas
Kviečiame Jus rugpjūčio 22 d. sugužėti, sueiti, subėgti, suvažiuoti į Dvarčionių teatro šventę, kuri vyks Dvarčionyse, Moliakalnio gatvės pamiškėje. Ši Teatro šventė kaimynams, draugams, giminaičiams ir visiems prijaučiantiems ir mylintiems teatrą, visiems norintiems pabūti smagioje draugijoje, pasi-šnekučiuoti, pasigrožėti gamta ir dar nepraėjusios vasaros vakaru. Renkamės Vilniuje, Dvarčionyse, pamiškėje prie Moliakalnio g. 84 namo, 2015 m. rugpjūčio 22 d. (šeštadienį ) nuo 17.00 iki 18.00 val, priėjimas pažymėtas schemoje. Mieli svečiai, atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šventė vyks lauke, todėl pasirūpinkite atitinkama apranga, apavu ir visomis kitomis Jums reikalingomis priemonėmis (“dekiukais” pasikloti ant žemės, kėdutėmis, skėčiais ir kt.) Detalesnę informaciją www.dvarcionys.lt

Pamąstymui ir pasvarstymui seniūnaičiams, ketinantiems tapti seniūnais ir kodėl Vyriausybė tam prieštarauja.

Daiva Juodelienė

5 priežastys, dėl kurių mūsų valstybės niekada nevaldys melžėjos.
Taip. Žinau, kad būsiu apkaltinta diskrimincija. Ir tegul meta į mane akmenį kas tik nori, (ne... tik melžėjos), jei aš šiuo savo pasisakymu ką nors įžeisiu.
Pirma priežastis, dėl ko tai yra tiesiog neįmanoma, tai paprastas pareigybės pavadinimas. Jau seniai šiek tiek prakutusiuose ūkiuose karvės yra melžiamos automatizuotai, o melžėjas pakeitė operatorės. Operatorės =.operacijos, operacijos = aparatūra. Reiškia, nori, nenori, turi būti susipažinęs bent jau su 2 aparatūros mygtukais ir būti gerokai aukščiau nei eilinė melžėja.
Antra priežastis ta, kad didesnes alergijas nei tautos vado pasisakymai mumyse gali sukelti tik kalbos apie nuolat augančias kainas, didėjančią bedarbystę, tos pačios lyties santuokas ar pabėgėlius, kuriuos ruošiasi priimti Lietuva. Todėl ir ši frazė pasmerkta būti išbraukta ar nuversta iš mūsų pasąmonės taip, kaip griuvo balvonai nuo žaliojo tilto.
Trečia, šiek tiek dramatiška priežastis yra ta, kad melžėja (atsiprašau, operatorė), niekada nepasakys karvei, kad ji šiek tiek palauktų iki bus pamelžta, nes dar nesibaigė susitikimas su rinkėjais ar vietoj pietinio melžimo ji pasirinko kalbą ant bačkos. Dievaži, karvės to nesuprastų.
Ketvirta priežastis - operatorė niekada nepapirkinės savo rinkėjų, nes pienas - ne praklamacija ir ne lankstinukas, ne skalbimo milteliai ir netgi ne ledai o karvės mykimo koncertu rinkėjų nesugundysi ir nepriviliosi. Be to, pienas - greit gendantis produktas - kad ir kokia trumpa būtų rinkėjų atmintis, bet sugižusį pieną vargu ar jie kada nors atleistų. Atleisti galima viską - gražius spalvotus oro burbulus, neištesėtus pažadus, bet sugižusio pieno - niekada.
Paskutinioji priežastis - pati svariausia. Sakykit, kuris brigadininkas sutiktų su tuo, kad ne jis, o MELŽĖJA keliauja atstovauti liaudies? Juk ne veltui sakoma, kad savivalda yra tada kai "savi valdo". Todėl bet kuris, nors šiek tiek save gerbiantis brigadininkas, ko jau ko, bet tokio akibrokšto tikrai nedaleis.
Ir jei kas nors žinote išimtį, patvirtinančią taisyklę, būkit geri - informuokit. Gal tikrai yra kuriame nors Lietuvos ūkyje melžėja (atsiprašau, operatorė), kuri prisidėjo ar prisideda prie valstybės valdymo.

See More
Seniūnijos | Elektrėnų žinios - Elektrėnų savivaldybės laikraštis
www.elektrenuzinios.lt