Photos
Reviews
4.7
7 Reviews
Tell people what you think
Posts
Şerife Baldöktü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yeni açılacak olan Adalet alanına öğrenci alımına başlıyor.
silivrirehberi.com

http://www.mustafa-turan.com/ Silivri Gazi İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Mustafa Turan'ın ilkokul öğrenci ve öğretmenleri için hazırladığı etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mustafa Turan tarafından hazırlanmış anasınıfı - ilkokul öğretmen ve öğrencileri için etkinlikler
mustafa-turan.com
Posts
Firma bilgilerinizi sitemizde ücretsiz yayınlayarak tanıtımınızı yapabilirsiniz.
silivrirehberi.com

İhsan Tevfik Silivri Söyleşilerinde

Image may contain: 1 person
İhsan Tevfik

İstanbul, Ankara, Eskişehir, Sivas, Kırşehir.... gibi birçok yerde konferans, sempozyum, söyleşi-imza ve festival etkinliklerine katıldım. Gerek şiir konusunda ...gerekse göç ve mübadele temalı olarak... 25 yıldır yaşam durağım olan SEVGİLİ SİLİVRİ'mde birçok okulda 40 civarında söyleşi ve imza yaptım. Ama 16 Aralık Çarşamba 19.00'da yapacağımız etkinlik herkese açık büyük çaplı ilk etkinlik... Bunun mutluluğunu yaşıyorum mavi kasabamızda... Dostlarımı, öğrencilerimi, tüm sevdiklerimi, sevgili Silivrilileri orada görmek bana onur ve mutluluk verecektir... Söyleşiye müzik öğretmeni arkadaşlarım sevgili Volkan Yaran, Emre Yaşar Kahraman , Başak Çınar İnanç ve sevgili öğrencilerim Öykü Gerçek ile Simay Simay Asrin Çelen de ezgileriyle destek vereceklerdir. Şimdiden teşekkürler.... Şiirle ve güzelce kalın... Silivri Söyleşileri kapsamında daveti yapan Silivri Belediyemize de ayrıca teşekkür ederim.

See More

Mualla Varlıoğlu'na teşekkürlerimiz ile... http://www.silivrirehberi.com/silivri_fotograflari.aspx - Silivri Fotoğrafları 2015

Silivri Fotoğrafları
silivrirehberi.com
Derste cep telefonu kullanmaya 5 gün süreyle uzaklaştırma cezası da yeni yönetmelikte. Ayrıca toplam devamsızlık süresi de düşürüldü.
silivrirehberi.com
Silivri Şerife Baldöktü Kız Meslek Lisesinde 10. sınıflarda boş kalan Alan Kontenjanları (Bilişim Teknolojileri, Kimya Teknolojisi, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri ve diğer bölümler)
silivrirehberi.com
Silivri'de yürütülen tarım ve arıcılık projeleri, Cnn Türk'te yayınlanan Cem Seymen'in sunduğu Para Dedektifi programının bu haftaki konusuydu.
silivrirehberi.com
Özel Çilli Anaokulu tarafından düzenlenen sene sonu töreninde, 4, 5 ve 6 yaş sınıflarının gösterileri büyük beğeni topladı.
silivrirehberi.com

Yazılarınızı, şiirlerinizi vb. bize gönderin. Edebiyat köşemizde yayınlansın...

http://www.silivrirehberi.com/Default.aspx

Silivri, haberler, firma rehberi, oteller, restoranlar, gezilecek yerler, silivri sahili
silivrirehberi.com
Temsilcimiz Silivrispor son grup maçında Erzin Belediyespor ile 1-1 berabere kalarak grubu 5. sırada tamamladı ve 2. Lige yükselebilmek için Play Off mücadelesi vermeye hak kazandı.
silivrirehberi.com
Yaptığı çalışmalar ile Silivri'de herkesin beğenisini toplayan Müzik Öğretmeni Volkan YARAN'ın yeni projeleri merakla bekleniyor.
silivrirehberi.com
Ali Solmaz Tiyatro grubunun yeni oyunları 'Yunus Emre' Nisan ayında sahne alacak. Oyunları izlemek ücretsiz...
silivrirehberi.com
Silivri ortaokullar arası bayan voleybol turnuvası 27.02.2015 tarihinde oynanan final maçıyla son buldu.
silivrirehberi.com

Silivri'den kar manzaraları...