Photos
Reviews
5.0
2 Reviews
Tell people what you think
Andrey Litvinenko
· November 5, 2016
Только качественные шелковые ткани от лучших производителей.
Videos
Уважаемые артисты, фокусники и иллюзионисты! Предлагаем самый тонкий натуральный шелк - эксцельсиор плотностью 20 гр/м2 и шириной 140 см. Ткань невесомая и легко окрашивается в любой цвет. Больше шелковых тканей на сайте www.silk.kiev.ua
2
Posts

До начала выставки "Хобби как бизнес" осталось 10 дней.
Страница https://www.facebook.com/events/140608946548966/

Image may contain: 1 person, smiling, text
Image may contain: people standing and text
Творчі тканини added 2 new photosfeeling inspired at МВЦ.

Підготовка йде повним ходом!
Як нас знайти на фестивалі "Модна лялька", які ми запропонуємо новинки з світу тканин для творчісті - трохи згодом. Буде цікаво!

Властивості та якості дикого шовку.

Творчі тканини added 9 new photosfeeling inspired at Творчі тканини.

Дикий шовк (почосовий шовк, чесуча, silk noil, tussah silk) - натуральна шовкова тканина, вироблена з шовкового гребеного почосу.

Особливості.
Волокна необро...бленого шовку покриті великою кількістю білка - серицином (Sericin), який виробляється шовкопрядом при формуванні кокону та має визнані цилющі властивості.

Як це працює?
Білок реагує з кератином, утворюючи на поверхні шкіри захисну плівку. Ці якості дозволили використовувати серицин як інгредієнт високоякісних косметичних продуктів. Тіж самі властивості чудово реалізуються в пелюшках з дикого шовку для малят та в одязі для дорослих - заспокоюють шкіру, знімають свербіж і напругу, забезпечують вентиляцію та відвод вологи.

Отже повний перелік властивостей дикого шовку:

1. Гладкий та ніжний, чудово поглинає та відводить вологу з поверхні шкіри, зменшує дискомфорт при підвищеній пітливості.

2. Зберігає вологість шкіри під впливом сонячних променів.

3. Ніжний на дотик, але не приліпає до шкіри. Після багаторазових прасувань ніжність шовкового дотику тільки посилюється.

4. Забеспечує антибактеріальний захист шкіри, запобігає утворенню грибкових та інших негативних явищ.

5. Забеспечує мікродермабразю — найбільш просу і ефективну антивікову косметичну процедуру, яка являє собою механічний пілінг або мікрошліфовку шкіри

6. Гіпоалергенний.

7. Стимулює кровообіг на поверхні шкіри.

8. Містить 18 амінокислот і колаген, які є живильними речовинами і поглинаються шкірою.

Всі вищеперелічені якості кардинально відрізняють шовкові тканини від інших, не меньш натуральних, але не таких корисних.

Чому так?
Вся справа в самому волокні, яке має особливий хімічний склад та велику довжину, що робить його дуже м'яким та гладким. А коли волокно довге та м'яке, на поверхні не утворюються "колючки" як у вовни, конопель, та відсутній ефект пілінгування (скатування катишків) як у бавовни.

Йдуть роки та тисячоліття, але шовк завжди залишається самою приємною та самою бажаною тканиною.

— Products shown: Дикий шовк ДШ08570 and Дикий шовк ДШ14036.

See More
Posts