Photos
Posts

Kazus III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Mediacyjno-Negocjacyjnego #mediUJ już jest!
Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do udziału - to świetna szansa, aby wykorzystać swoje umiejętności negocjacyjne w praktyce, a przy okazji spotkać wielu niesamowitych ludzi i zwiedzić piękny Kraków!
Czytajcie, twórzcie drużyny, jedźcie! 🚅🏆

Image may contain: one or more people and text
Mediuj - Ogólnopolski Konkurs Mediacyjno-Negocjacyjny

Już jest! Kazus III edycji Konkursu został właśnie opublikowany!

Zarejestruj się: http://www.mediuj.wpia.uj.edu.pl/formularz-rejestracyjny

Zapoznaj się z kazu...sem: http://www.mediuj.wpia.uj.edu.pl/kazus-konkursowy

mediUJ! z nami

See More
There he is! Case III Edition of the contest has just been published! Register: http://www.mediuj.wpia.uj.edu.pl/formularz-rejestracyjny Check out case: http://www.mediuj.wpia.uj.edu.pl/kazus-konkursowy Mediuj! With us <3
Translated
Posts

Już jutro o godzinie 17:00 w sali gamma CIN, Pani Profesor Joanna Mucha UAM poprowadzi wykład dla uczniów poznańskich liceów, dotyczący mediacji.
Licealiści będą mieli okazję dowiedzieć się czym w ogóle jest mediacja, czym różni się od procesu i dlaczego jest od niego korzystniejsza. Będzie również okazja, aby przyjrzeć się jak taka mediacja może wyglądać - członkowie Koła przeprowadzą symulację na podstawie specjalnie przygotowanego kazusu.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! 😁

No automatic alt text available.

Jako uczestnicy zarówno pierwszej, jak i drugiej edycji serdecznie polecamy i zachęcamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Mediacyjno-Negocjacyjnym #mediUJ! Naprawdę warto! 🏆🥇💬🤝

Image may contain: text
Mediuj - Ogólnopolski Konkurs Mediacyjno-Negocjacyjny is feeling excited.

Z wielką radością informujemy, że w tym roku odbędzie się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Mediacyjno- Negocjacyjnego #mediUJ!

➡️Podbudowani i zachęceni ogr...omnym sukcesem, jaki odniosło zeszłoroczne wydarzenie, pragniemy nadal kontynuować szerzenie mediacji i negocjacji wśród studentów.

➡️Biorąc udział, będziecie mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności argumentacji i komunikacji, poznacie ciekawych ludzi, którzy dzielą Wasze zainteresowania, a nade wszystko- inspirujących i doświadczonych specjalistów-praktyków, którzy wyznaczają ścieżki mediacji w Polsce.

➡️Wszyscy jesteśmy świadomi tego, jak ważny jest stały rozwój oraz pokonywanie własnych barier. To dlatego #mediUJ! jest odpowiednie dla każdego- zarówno profesjonalisty jak i początkującego.

➡️Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, odrzućcie je na bok i śledźcie nasz fanpage! Będziemy na bieżąco udostępniać informacje 😊

See More

Wesołych Świąt!🎄💫

Merry Christmas! 🎄💫
Translated
No automatic alt text available.

Kochani,
meldujemy - zbiórka karmy dla futrzaków z Fundacja Animal Security zakończona sukcesem!
Musimy przyznać: Wow! Takiego wyniku się nie spodziewaliśmy!
Członkom Koła udało się zebrać:
*268 SZTUK różnego rodzaju saszetek, puszek, paczuszek, czyli w sumie 34,61 kg karmy!! 😲...
Pani Profesor Joanna Mucha UAM również wywiązała się z zakładu i sama uzbierała 40,8 kg karmy, a ponadto - dwa drapaki i trzy kocyki dla kociaków z Fundacji!
W miniony poniedziałek przekazaliśmy wszystkie zebrane dary na ręce przedstawicielki Fundacji. Kociej radości nie było końca ☺️ 🐱

DZIĘKUJEMY z całego serca wszystkim studentom i pracownikom naszego Wydziału, którzy włączyli się w akcję!
Pani Profesor Joanna Mucha UAM dziękujemy za przyjęcie naszego zakładu i uczciwą rywalizację! 💪🥊
Szczególne podziękowania należą się również Pani Prodziekan prof. UAM dr hab. Katarzynie Kokocińskiej, która w wielkim stopniu wsparła naszą inicjatywę.

Prowadzenie zbiórki na tak szczytny cel było dla nas ogromną przyjemnością. Chylimy czoła przed członkami Fundacji Security, którzy z pełnym zaangażowaniem działają na rzecz bezbronnych zwierząt, dając im pomoc, dom i …miłość

Jeśli ktoś z Was chciałby poznać bliżej działalność fundacji to zapraszamy: https://www.facebook.com/FundacjaOchronyZwierzatAS/

See More
Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting and child
Image may contain: table and indoor
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, tree, eyeglasses and outdoor

UWAGA, MIŁOŚNICY FUTRZAKÓW!
Świąteczna zbiórka karmy dla Fundacja Animal Security trwa już prawie tydzień, a więc teoretycznie jutro upływa termin wrzucania kocich przysmaków do kartonu.
Wiemy jednak, że wiele osób dopiero niedawno dowiedziało się o naszym przedsięwzięciu albo po prostu jeszcze nie zdążyło zahaczyć o CIN, dlatego też z myślą o Was i o podopiecznych Fundacji PRZEDŁUŻAMY ZBIÓRKĘ DO KOŃCA TYGODNIA! 🐶🎅🎄
Karton znajdziecie koło szatni w Collegium Iuridicum Novum.
Zróbmy Święta zwierzakom! 🎅💫

Image may contain: text

Karton na karmę dla futrzaków z Fundacja Animal Security już stoi przy szatni w Collegium Iuridicum Novum!

Paulina już wrzuciła saszetki dla kociaków. A Wy?

Image may contain: 1 person, smiling, sitting and outdoor

Bardzo dziękujemy Pani Profesor Joanna Mucha UAM za wyzwanie!
To jak? Znokautujemy i zmiażdżymy? 😃

Zbieramy karmę dla kociaków z Fundacji Animal Security! Mamy czas do 11 grudnia. Karton na kocie przysmaki znajdziecie przy szatni w CINie 🐈🐱🐾

Jesteśmy poznańską fundacją zajmującą się ochroną praw zwierząt, interweniowaniem w przypadku znęcania się nad nimi i złego ich traktowania.

8 grudnia na naszym Wydziale będzie miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie organizowane przez Katedrę Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM - wykład profesora Giorgio F. Colombo z Uniwersytetu w Nagoi (Japonia) - „Recent trends and developments in International Commercial Arbitration”.

Wykład odbędzie się 8 grudnia 2017 r. o godz. 14:00 w sali epsilon Collegium Iuridicum Novum przy Al. Niepodległości 53 w Poznaniu. Więcej info na stronie wydarzenia.

W imieniu własnym i organizatorów serdecznie zapraszamy!

DEC8
Fri 2:00 PM UTC+01Collegium Iuridicum Novum UAMPoznan, Poland
28 people interested

Wow! Do końca weekendu jeszcze daleko, a nam udało się zebrać ponad 200 lajków i tym samym wygrać zakład z Panią Profesor Joanna Mucha UAM!
Teraz czas na drugą część zadania - jeśli uda nam się w ciągu najbliższego tygodnia zebrać 50 sztuk karmy (puszki, saszetki), Pani Profesor w ciągu kolejnych 3 dni zbierze drugie tyle!

Damy radę? No raczej! 🐶💪
Jako że podopiecznymi Fundacji Animal Security są głównie koty, to na nich głównie będzie skupiać się nasza zbiórka.

...

Karmę będzie można wrzucić do opisanego kartonu w szatni już od poniedziałku od godziny 8! Czekamy na Was (i podopieczni Fundacji również)!

See More
No automatic alt text available.

Słuchajcie, jest taka akcja!
Chcemy w te Święta zrobić coś dobrego i postanowiliśmy zorganizować zbiórkę karmy dla Fundacja Animal Security.
Rzuciliśmy więc naszej opiekun koła - Pani Profesor Joannie Musze wyzwanie. Nie sądziliśmy jednak, że Pani Profesor nie pozostanie nam dłużna! 😲
Potrzebujemy 200 lajków pod tym postem, a podopieczni Fundacji dostaną jeszcze więcej karmy!
Pomożecie?! 🎄🎄🎅

...

Zbiórkę karmy zaczynamy od tego poniedziałku w CIN. Opisany karton będzie stał w szatni. Miłośnicy zwierząt - wzywamy Was!🐶🐯🦁🦔

See More
No automatic alt text available.

IV edycja Poznańskiego Salonu Mediacji już jutro w Sądzie Okręgowym w Poznaniu przy ul. Hejmowskiego 2!

Tym razem trochę o mediacji w postępowaniu nieprocesowym. 🤝
Start o godzinie 10 w sali 2200. W programie między innymi wystąpienie opiekun naszego Koła - Pani Profesor dr hab. Joanny Muchy.
Serdecznie zapraszamy! ☺️

Studenckie Koło Naukowe Arbitrażu i Mediacji Dialog shared a Pagelooking for Ambasadora Wydawnictwa Od.Nowa.

Koleżanki i Koledzy!

Trwa rekrutacja do programu "Ambasador Wydawnictwa Od.Nowa". Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i aplikowania.
Powodzenia!

... See More
'W skład pakietu wchodzą:
Porównanie stanów prawnych - KPK
Porównanie stanów prawnych - KPA
Porównanie stanów prawnych - KPC'
Wydawnictwo Od.Nowa
6,192 Likes
145 talking about this

Serdecznie zapraszamy! 👌🏻

OCT19
Thu 6:00 PM UTC+02Plus Jeden PoznańPoznan, Poland
13 people interested

No automatic alt text available.
Joanna Mucha UAM

Wspólnie z naszym Kołem Naukowym Arbitrażu i Mediacji DIALOG zostałyśmy zaproszone do przeprowadzenia w miniony piątek warsztatów z mediacji w ramach 17th Inter...national Congress of Young Medical Scientists, który miał miejsce na Uniwersytecie Medycznym. Razem z uczestnikami mediowałyśmy pomiędzy poturbowanym znanym polskim himalaistą a młodą, prężnie rozwijająca się kliniką 🙂.

Jeśli ktoś chciałby zmierzyć się z tym albo podobnym kazusem lub zobaczyć, jak działa mediacja w praktyce – zapraszamy do nas w październiku! Będą warsztaty z okazji Międzynarodowego Tygodnia Mediacji 🙂.

See More